Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A co tu tłumaczyć... oni od początku wiedzą, że są Murzynami Turka. I Maratony i Sempery. Maratońcy nie boli tak bez mydła oddawać walkowerem walkę o wygraną na tym świecie ? Po to się tu logowaliście by zrobić dobrze jakiemuś MDG ?:) Beka :)

A po co ODDESA logowała się na ten świat żeby stracić cudaka :) ?
Ci którzy nie wiedzą jak to będzie rozwiązane tworzą swoje teorie i piszą głupoty na forum
z resztą co cię to obchodzi jak na tym wyjdzie MDG , Maraton czy MSF ?
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie trzeba było kończyć(uciekać), tylko pokazać waszą dobrą grę ;))) A nie teraz tylko piszesz co tam było kiedyś na Koryncie(nie grałem) i jak to MDG czy Rzeźnia grały na owym serwerze... ciągle do tego wracasz..
 

DeletedUser18159

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak, Wszyscy są nobami, tylko kebab jest miszczem... :rolleyes:
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

kto uciekał? :)
my walnęliśmy szaraki w odpowiednim momencie... Byliśmy najmniejszym sojuszem w okolicy, który był tu dla zabawy:) Było nas parę osób ale dawaliśmy radę:p Wtedy kiedy czołówka z nas stwierdziła, że czas na przerwę to skończyliśmy zabawę.
Z kim walczyliśmy? z trzema sojami które grać potrafiły jako nieliczne tu.
Kozacy, Sieroty, Węże... tu Turkowi trzeba oddać hołd.
W życiu się nie spodziewałem, że będzie w stanie przeciągnąć na swoją stronę takich graczy jak adaśko.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

kiedy Cię czytam to przypomina mi się definicja słowa populizm...
ciemny lud wierzy w to co wieszcz powie....

chłopie jestem gotów się założyć, że Rzeźnia, Wulkan czy Furia miały przez 3 światy mniej wakacji niż tylko to Twoje MDG tu na akcjum:) To nie my mamy co trzeba do połowy kont na danym świecie, to nie my od wieków twierdzimy, że przegrywamy przez różne wałki.
My gramy i w tym jesteśmy dobrzy... Wy? co świat to samo.

"Populizm (z łac. populus "lud") – termin politologiczny, nieostry i niejednoznaczny opisujący zjawiska polityczne, których wspólną cechą jest retoryka odwołująca się do "woli ludu"."
Tak, masz racje, co świat to samo, gracie i dobrze szaraki robicie. Trzeba przyznać ze czasami wam się uda dill zrobić(Korynt) i coś ugrać, ale ogólnie lipa i żenada.


- - - Automatycznie połączono posty - - -

kto uciekał? :)
my walnęliśmy szaraki w odpowiednim momencie... Byliśmy najmniejszym sojuszem w okolicy, który był tu dla zabawy:) Było nas parę osób ale dawaliśmy radę:p Wtedy kiedy czołówka z nas stwierdziła, że czas na przerwę to skończyliśmy zabawę.
Z kim walczyliśmy? z trzema sojami które grać potrafiły jako nieliczne tu.
Kozacy, Sieroty, Węże... tu Turkowi trzeba oddać hołd.
W życiu się nie spodziewałem, że będzie w stanie przeciągnąć na swoją stronę takich graczy jak adaśko.
I tu tez nic nie wiesz, wszystko jest konsekwencja waszego zadufania we własne umiejętności, i Ci niby malutcy przy waszym soju pokazali wam ze jesteście gimbaza a nie TOP.
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No tak tak.. my(Kozacy) byliśmy my tak samo liczni jak wy jak nie mniej.. ;) W sumie też nie wiem po co te Pony z MDG ale nie moja sprawa ja nie wnikałem..

Ale MDG samo przyszło w kilku graczy w wasze okolice a wy co nagle urlopy, koniec.. Więc tak to wyglądąłoo.. :)))
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A po co ODDESA logowała się na ten świat żeby stracić cudaka :) ?
Ci którzy nie wiedzą jak to będzie rozwiązane tworzą swoje teorie i piszą głupoty na forum
z resztą co cię to obchodzi jak na tym wyjdzie MDG , Maraton czy MSF ?

Na pewno nie po to żeby się sprzedać jakiejś masówce bojącej się walki i paktującej z każdym naokoło jak to zrobili Maratończycy.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A co tu tłumaczyć... oni od początku wiedzą, że są Murzynami Turka. I Maratony i Sempery. Maratońcy nie boli tak bez mydła oddawać walkowerem walkę o wygraną na tym świecie ? Po to się tu logowaliście by zrobić dobrze jakiemuś MDG ?:) Beka :)
Beka to z Odessy jest, i reszty sojuszy, Babcie, Luzacy? no co zrobiliście żeby wygrać ten świat? zero współpracy choć wiedzieliście ze My współdziałamy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dodam jeszcze ze możecie sobie wymyślać rożne historie i próbować nas skłócić, ale to głowa w ścianę. Nikt was nie słucha;)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak, masz racje, co świat to samo, gracie i dobrze szaraki robicie. Trzeba przyznać ze czasami wam się uda dill zrobić(Korynt) i coś ugrać, ale ogólnie lipa i żenada.


- - - Automatycznie połączono posty - - -

I tu tez nic nie wiesz, wszystko jest konsekwencja waszego zadufania we własne umiejętności, i Ci niby malutcy przy waszym soju pokazali wam ze jesteście gimbaza a nie TOP.

Na wasze blaszki zawsze wystarczy:p Czy to na koryncie, czy na retimno czy nawet tu na akcjum.
zawsze to samo... MDG atakuje nas zakładając blaszki i odbijając nasze kolony.

Zadufania? może i tak, my nie potrafimy wmawiać ludziom, że są dobrzy kiedy są beznadziejni. Nie oszukujemy ich tylko staramy się uczyć a to, że ludzie uczyć się nie chcą to inna sprawa:)

Ciekaw jestem ilu z Was teraz dostanie nagrodę za te 4 cuda? śmiem twierdzić, że ze 100 osób może 40 a reszta? na resztę znajdziecie sposób żeby im wytłumaczyć, że to dla dobra MDG...

żenada
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Na wasze blaszki zawsze wystarczy:p Czy to na koryncie, czy na retimno czy nawet tu na akcjum.
zawsze to samo... MDG atakuje nas zakładając blaszki i odbijając nasze kolony.

Zadufania? może i tak, my nie potrafimy wmawiać ludziom, że są dobrzy kiedy są beznadziejni. Nie oszukujemy ich tylko staramy się uczyć a to, że ludzie uczyć się nie chcą to inna sprawa:)

Ciekaw jestem ilu z Was teraz dostanie nagrodę za te 4 cuda? śmiem twierdzić, że ze 100 osób może 40 a reszta? na resztę znajdziecie sposób żeby im wytłumaczyć, że to dla dobra MDG...

żenada
Żenadą jest ze tu wchodzisz i sie mądrujesz, nie osagnales na tym świecie nic po za szarakiem. To samo dotyczy twojego sojuszu - zero. A to co my zrobimy to nie twoja sprawa.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dla reszty którzy historii nie znają, Korynt - MDG dostaje łupnia w erze cudów, wchodzą kolony które teoretycznie wejść nie powinny. Kolejny świat, Retimno, OZ biorą udział w EC, MDG wspiera, I bomba - Glorian(szefu Rzezni, Wulkanu, Furii) próbuje kupić cudaka za złoto, dostaje bana, OZ laduje kolona na Cud Wulkanu i wygrywa świat, Akcjum- Furia wchodzi pokazać wszystkim gdzie ich miejsce, przecież to TOP, spotyka na drodze male sojusze i dostaje łupnia. Tu się nie dało kupić cudaka lub przyjaźni innych sojuszy, Turek nic nie załatwiał, sami sobie załatwiliście wszystko,
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

my nie potrafimy wmawiać ludziom, że są dobrzy kiedy są beznadziejni. Nie oszukujemy ich tylko staramy się uczyć a to, że ludzie uczyć się nie chcą to inna sprawa:)

Uczycie graczy?
smiley_emoticons_afraid.gif
I czegóż to uczycie? Że na kazdy alarm trzeba sie logowac do grepolis nawet jak siedzisz w kibelku czy na lekcji? ze trzeba kupowac zloto? ze godzinami trzeba pilnowac budzika zeby slac skoordynowane ataki i wsparcia? ze trzeba trzymac sie wytycznych wodza/rady?

A ta Marta co tu czesto pisze to nie chciala sie uczyc i dlatego nie wytrwala u Was nawet do szarakow?
smiley_emoticons_lol.gif


Ten Turek to musi byc geniusz jesli zdoła wygrac z banda niedoksztalconych grajkow
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Niektórzy mają coś nie równo pod kopułą wracając ciągle do poprzednich światów ;/
Piszecie że to najsłabszy świat ? Jakim prawem skoro wasza gra nie trwała dłużej niż 4 miesiące ? Jakim prawem skoro walnęliście szaraki ? Jakim prawem skoro nie walczyliście z każdym graczem i nie poznaliście ich umiejętności ?
To samo pytanie ,czemu twierdzicie ,że Maratony są sprzedajne i mają w koło pełno paktów ? Gdy ja wchodziłem do maratonów to w koło mnie było tylko czerwono i pakt jeden z MDG nic więcej reszta czerwono ,nie moja wina że gracze byli aż tak słabi ze łamali się i nie dawali rady stawiać oporu :) Nie moja wina że odessa nic nie zrobiła by zablokować przynajmniej jednego cudaka nie moja wina że odessa wciągnęła NDA by potem się znów rozpaść ,patrzcie najpierw na swoje błędy na polu bitwy potem wytykajcie je komuś :) Ale wiem ,że tak nie będzie bo boli was to że maratony "taki słaby sojusz" coś osiągnął a wam miasto na cudaku podbili hahahahah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23779

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja tam nie wierze ze to ugadane i tak bez honoru to wszystko dla głupiego znaczka :rolleyes: to byłaby najwieksza zenuła i porazka jak gram w grepo wiec w to nie wierze ze tak bez honoru i ambicji mozna tak to ustawic dopóki nie zobacze ze cudaki sa zmowa
 

DeletedUser17219

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja tam nie wierze ze to ugadane i tak bez honoru to wszystko dla głupiego znaczka :rolleyes: to byłaby najwieksza zenuła i porazka jak gram w grepo wiec w to nie wierze ze tak bez honoru i ambicji mozna tak to ustawic dopóki nie zobacze ze cudaki sa zmowa

mit i legenda
 
Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Prawda jest taka że już są kłótnie w koalicji MDG,MSF i Maratonu, kto ma przejść do zwycięskiego sojuszu co zbuduje 7 cudów, wiadomo, miejsca nie starczy dla wszystkich. MDG już rozpoczął budowę 7 cudu, bo wiadomo o co chodzi, MSF i Biegacze oddadzą swoje, i przed godziną "0" nastąpią przetasowania w sojuszach........ale czuję że ktoś urażony wywinie im numerek.

Tak że nie piszcie że to mity czy legendy, to wszystko prawda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Prawda jest taka że już są kłótnie w koalicji MDG,MSF i Maratonu, kto ma przejść do zwycięskiego sojuszu co zbuduje 7 cudów, wiadomo, miejsca nie starczy dla wszystkich. MDG już rozpoczął budowę 7 cudu, bo wiadomo o co chodzi, MSF i Biegacze oddadzą swoje, i przed godziną "0" nastąpią przetasowania w sojuszach........ale czuję że ktoś urażony wywinie im numerek.

Tak że nie piszcie że to mity czy legendy, to wszystko prawda.


Jak się dziwnie składa że piszą to osoby które zawsze walczyły z MDG więc tak to są bzdury
jak ktoś z koalicji MDG Maraton MSF napisze tutaj że czuje się oszukany to uwierzę ;)
 

DeletedUser15082

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Najgłupsza era cudów jaką widziałem 3 sojusze budują cudaki żeby potem oddać jednemu... Rozumiem gdy jeden sojusz wszystko sam wybuduje, a tu jakieś układy układziki i inne duperele nawet jeśli turek i reszta zdobędzie koronę to i tak na nią nie zasłużyła. A założyciel/rada maratończyków i msf powinien się wstydzić tego że oddadzą cudaki za darmo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Najgłupsza era cudów jaką widziałem 3 sojusze budują cudaki żeby potem oddać jednemu... Rozumiem gdy jeden sojusz wszystko sam wybuduje, a tu jakieś układy układziki i inne duperele nawet jeśli turek i reszta zdobędzie koronę to i tak na nią nie zasłużyła. A założyciel/rada maratończyków i msf powinien się wstydzić tego że oddadzą cudaki za darmo.


ha no nie wierzę skąd takich sieją :D ?
Luzacy , Odessa i babcie też budowały "wspólnie" i jak myślisz jak by się tam dogadali ?
Wszystko się wyjaśni niebawem a teraz dajmy się wypowiedzieć wrogom koalicji ^^
 

DeletedUser17219

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ha no nie wierzę skąd takich sieją :D ?
Luzacy , Odessa i babcie też budowały "wspólnie" i jak myślisz jak by się tam dogadali ?
Wszystko się wyjaśni niebawem a teraz dajmy się wypowiedzieć wrogom koalicji ^^

nie pal mocarza
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Odessa nie budowała z Luzakami i Babciami.

Pomoc zaczęła się dzień przed utratą latarni.
 
Do góry