Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dark throne dlaczego cały czas zarzucasz ze przywodcy, przy jak to mowisz zielonym stoliku, ugadali się zeby zdobyc blaszki olewajac i oszukując swoich graczy ? A nie wpadło ci do tej smutnej glowy ze moze byc odwrotnie ? Ze to nie wladza chciala blaszek tylko zwykli gracze ? I ze to dla nich bylo ? Przyjrzyj się Słonko kto z rady MSF przechodzi po odznaczenia ?. Wiem ze dla niektorych to musi byc niepojete ze rada robi cos dla sojuszu a nie dla siebie ale czasami tez tak bywa. Wiec skoncz juz pisac jak to wladze sprzedaja swoich dla koronki bo to juz nudne sie robi.
 
Ostatnia edycja:
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No kto wie, teraz popchali tam kopaczy do sypania, a zobaczymy pod koniec, budowy co za zamęt będzie. Ja zdobyłem swoją koronkę na 1-szym świecie, i tak po prawdzie to na następnych już mnie to nie kręciło, a tym bardziej teraz, ale jak widzę co potrafią robić inni dla niej w czasie obecnym, to na wymioty bierze człowieka, i dlatego gra spada na psy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ha ktoś forum kasuje na bieżąco więc proszę czytać uważnie póki jest :D
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No tak, jeden gracz i juz cale MDG lezy na lopatkach;) zabiera wiochę graczowi który jest nieaktywny, informuje jeszcze ze to kret Slepej Furi i sam oddaje wiochy, jaja sobie robisz? Czy ty w ogolę wiesz co wypisujesz? ogłaszasz wielkie zwycięstwo jednego gracza nad MDG I informujesz ze ta osoba sama wiochy oddaje;) Chłopie nie pij więcej.
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Proszę nie używać słów lub zwrotów, które obrażają inne osoby. Forum jest miejscem publicznym i obowiązują tu pewne zasady - prowokowanie innych użytkowników jest zabronione. Zwracajcie uwagę na słownictwo, którego używacie oraz na forme wypowiedzi, w przeciwnym razie możecie otrzymać ostrzeżenia.

Miłej gry: gamma321
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a to komentarz
Budowa Cudu Świata (Kolos Rodyjski) została ukończona. Mieszkańcy twojego imperium hucznie świętują to wydarzenie. Bogowie również patrzą na twoje osiągnięcie z poważaniem! Strzeż się jednak wrogów, którzy będą chcieli zniszczyć Cud!

4 cud nasz, a nie Furii czy Pomponow lub innych Luzakow.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No tak, jeden gracz i juz cale MDG lezy na lopatkach;) zabiera wiochę graczowi który jest nieaktywny, informuje jeszcze ze to kret Slepej Furi i sam oddaje wiochy, jaja sobie robisz? Czy ty w ogolę wiesz co wypisujesz? ogłaszasz wielkie zwycięstwo jednego gracza nad MDG I informujesz ze ta osoba sama wiochy oddaje;) Chłopie nie pij więcej.

oj tatlajbladej... dorosły jestem:) A Ty... bronisz Adaśka:) tego samego, którego przedstawiałeś jako największego wroga (pomijając Gloriana rzecz jasna) w dziejach.

To tylko potwierdza moje słowa... osiągnąłeś tu sukces większy niż się spodziewałeś.
Obok zwycięstwa dostałeś też w nagrodę poniżenie odwiecznego wroga:)


Drogi moderatorze. Obiecuję poprawę:)
 
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a to komentarz
Budowa Cudu Świata (Kolos Rodyjski) została ukończona. Mieszkańcy twojego imperium hucznie świętują to wydarzenie. Bogowie również patrzą na twoje osiągnięcie z poważaniem! Strzeż się jednak wrogów, którzy będą chcieli zniszczyć Cud!

4 cud nasz, a nie Furii czy Pomponow lub innych Luzakow.

No przecież to nie wasz cudak, dostaliście go, i dostaniecie też i następne, o czym ty wogóle majaczysz???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No przecież to nie wasz cudak, dostaliście go, i dostaniecie też i następne, o czym ty wogóle majaczysz???

Dziwne że obudziłeś się na sam koniec tego świata i to jeszcze na Fo przez cały okres tu gry nie zrobiłeś nic ciekawego by przeszkodzić w tym co się prze chwilą stało
Nie mniej płacz dalej na forum bo w sumie tylko to ci zostało
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dobra Panie i Panowie, czas spać:)
mogę sobie na to pozwolić bo jakiś czas temu strzeliłem szaraka:p
to, że wstawiam kolony MDG to podobno efekt tego, że oni są nieaktywni:( takie czasy, wyrzuca się aktywnych a nieaktywnych pozostawia w soju:D

dzisiejszy dzień uznaję za udany.
Raz, MDG straciło na moją rzecz dwa miasta, dwa Turek musiał stanąć w obronie Adasia bo ten sobie nie potrafił sam poradzić:(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dobranoc wszystkim:)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dobra Panie i Panowie, czas spać:)


dzisiejszy dzień uznaję za udany.
Raz, MDG straciło na moją rzecz dwa miasta( Tu powinieneś dodać ze to ponoć kret Slepej Furii i sam oddaje miasta, o czym sam poinformowałeś, sukces nie lada - dokładnie na miarę Glorka i spółki , wjechać kolonem w puste miasto i utrzymać okupacje o której nikt nie wie - gratuluje mistrzu), dwa Turek musiał stanąć w obronie Adasia bo ten sobie nie potrafił sam poradzić:( Turek ostatni raz na forum napisał coś jakieś 3 miesiące temu, każdy dokładnie wie jak On pisze i jego wypowiedzi są charakterystyczne, co zapewne może potwierdzić Ci Glorek bać inni celebryci ze świty kruulla
Im więcej takich postów tym lepiej, cyrk robicie z siebie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Slepa zauważyła, że 4 cudak zbudowany na nowym miejscu. Gratulacje dla budowniczych:)
Mimo, że nie rozumiem po co się wygłupiać z budowaniem, łączeniem, dzieleniem, rozwalaniem itp. zamiast powalczyć o te cudaki - to gratuluję wytrwałości w dążeniu do celu. Nareszcie na głowie Turka jest wieniec laurowy, a zapewne niebawem koronka :) I szczerze , Artur, gratuluję - chociaż oboje wiemy, że bez tych wszystkich kombinacji też mieliście jako sojusz najwieksze szanse, aby tu wygrać.
Nawet Adasko , rzutem na tasmę, się załapał do komnaty. :)
Co do bajek o kretach - Slepa nic nie wie.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a po co?
ja nie ze ślepą zacząłem dyskusję tylko z Achaszferos. To, że bronisz swojego gracza to zrozumiałe ale ja nie muszę z nią gadać żeby sobie o Was opinię wyrabiać:) Ja wiem jedno. Kozaczyliście straszliwie... top 1, sojusz fefnaście razy większy od furii zechciał do niej przypłynąć(ta się podobno bała) a teraz kiedy od niej łomot dostaje to się tłumaczy " bo nieaktywny". Furia w swoim sojuszu takich nie trzyma:)
nie wiem o czym Ty dyskutujesz, podejrzewam ze wiekszosc osób na forum podziela moja opinie. Lulu kolego zanim jeszcze większe głupoty powypisujesz.
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie wiem o czym Ty dyskutujesz, podejrzewam ze wiekszosc osób na forum podziela moja opinie. Lulu kolego zanim jeszcze większe głupoty powypisujesz.
smiley_emoticons_irre.gif

a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...
Adaś już się otrząsnął czy dalej płacze w mankiet?
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

kurcze... miałem spać:( co to grepo robi z ludzi:(
jedni sprzedają się za blaszki a drudzy obiecują, że pójdą spać i nie mogą.

W każdym razie... gratuluję MDG osiągnięcia celu.
To moja osobista opinia

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Z tego co mi wiadomo, płacze, ale ze śmiechu jak czyta twoje wypociny.
ja też nie płaczę. Tak jak on wiem, że poleciał do MDG tylko po blaszkę:)
Nie zamierzam tego udowadniać.
Ja to wiem i on też. Więcej nie trzeba... Ja nie turek... nie trzeba mi ściągać do sojuszu ciemnoty żeby osiągnąć sukces.

Kolejny plus dzisiejszej dyskusji. Artur06... wreszcie się zgadzamy:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no i jeszcze jedno... skoro Adaś uczył Gloriana gry... ( to pisał mi na PW) to nie powinien non stop o nim pisać tylko się wziąć za niego. Wymienić miastami z zaprzyjaźnionymi kozakami i wlać mu raz a dobrze.
Mistrz powinien być lepszy od ucznia...

Niestety Adaś nie popłynął do Arka... wolał bić babcie i pisać w profilu jaki to on super a babcie jakie słabe...
mi próbował chłop raz wstawić kolona.
doświadczony gracz wysyła kolona z 1 ogniem... rzecz jasna ubiłem sztormem:p później TOP 1 wszelakich rankingów przerzucił się na... nieaktywne babcie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Gratulacje dla całej koalicji: MDG, Maratończyków, MSF oraz mniejszych sojuszy: Czad Kommando, Sierot, Kozaków, Bandzie oraz Radzie. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem odnosząc się do wygranej na Akcjum.
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

kurcze... miałem spać:( co to grepo robi z ludzi:(
jedni sprzedają się za blaszki a drudzy obiecują, że pójdą spać i nie mogą.

W każdym razie... gratuluję MDG osiągnięcia celu.
To moja osobista opinia

- - - Automatycznie połączono posty - - -


ja też nie płaczę. Tak jak on wiem, że poleciał do MDG tylko po blaszkę:)
Nie zamierzam tego udowadniać.
Ja to wiem i on też. Więcej nie trzeba... Ja nie turek... nie trzeba mi ściągać do sojuszu ciemnoty żeby osiągnąć sukces.

Kolejny plus dzisiejszej dyskusji. Artur06... wreszcie się zgadzamy:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no i jeszcze jedno... skoro Adaś uczył Gloriana gry... ( to pisał mi na PW) to nie powinien non stop o nim pisać tylko się wziąć za niego. Wymienić miastami z zaprzyjaźnionymi kozakami i wlać mu raz a dobrze.
Mistrz powinien być lepszy od ucznia...

Niestety Adaś nie popłynął do Arka... wolał bić babcie i pisać w profilu jaki to on super a babcie jakie słabe...
mi próbował chłop raz wstawić kolona.
doświadczony gracz wysyła kolona z 1 ogniem... rzecz jasna ubiłem sztormem:p później TOP 1 wszelakich rankingów przerzucił się na... nieaktywne babcie

Piwko ale ty glupoty piszesz na forum :)
wiesz o tym ze nie da sie utopić kolona sztormem gdy leci w obstawie 1 ognia? (to świadczy o wiarygodnosci twojego postu) :D ale pisz wiecej farmazonów i ośmieszaj się na forum

Sieroty biły furie razem z kozakami, ile miast wam zabralismy a ile wy nam? :D zrobiliscie szaraki to poszedlem na babcie bo z kim mialem walczyc? Rozumiem ze mialem brac przyklad z proroka (twojego idola, guru) i szaraki po was podbijac? :D wolalem bic aktywnych graczy i zabierac im miasta na zywca niz podbijac szaraki po furii co zreszta robily babcie bo 90% szarakow furii podbil sojusz ustap babci miejsca


Co do walki z arkiegwarkiem, jakos na moja propozycje pojedynku sie nie zgodzil wiec to on sie bal walki ze mna a nie ja z nim, ja do furii przypłynałem a gwarek do sierot odwagi nie miał
ja miasta mialem daleko od furii gdy zaczynalem gre na akcjum (na tej wyspie[island]180351[/island]) ale Anka mi oddala kilka miast przy was (rejon tej wyspy, tu wy byliscie[island]185082[/island]) :) co wbilismy kolona do kogos od was to lecial z sojuszu zeby statystyk nie psuc
tylko konrada nie wywaliliscie z sojuszu jak dostal 4 albo 5 kolonow bo eventowymi mitykami lecieliscie na okupacje i wszystko cofnelismy bo szans na utrzymanie nie bylo

Sprawdz sobie wyspy i pisz dalej glupoty
wisi mi to co piszesz na moj temat :) wypłacz sie dzisiaj dobrze w poduszke z powodu wygranej koalicji MDG na akcjum, wygranej ich a nie twojej :)
to czy poszedlem po blaszke czy nie to tez nie twoja sprawa, bo ja poszedlem do MSF pomagac w ich cudach a potem dopiero do MDG (w statach da sie sprawdzic)
ustalenia sojuszy MDG-Maratończycy-MSF byly takie a nie inne, ja ich nie ustalalem takze nara i nie pozdrawiam ide opic przegrana barcy :) bo tej wygranej nie trzeba, najwieksza radosc sprawia nam czytanie waszego płaczu

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Z tego co mi wiadomo, płacze, ale ze śmiechu jak czyta twoje wypociny.

prawda :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

chm.... widać ten co uczył moich mistrzów nie wie, że do rozpoczęcia podboju potrzebny jest jeden statek wojenny ( dla MDG, brander odpada)
no cóż... kto z kim przystaje takim się staje... następco Turka:)

Nie płacz chłopie... chusteczki jeszcze się przydadzą:)
 
Do góry