Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja walczyłem z furia a nie tak jak ty z nieaktywnymi maratonami po cudach

Sorki El gato ale Adek rozwalił dzikie węze sam i ich pochodne sojuszu więc nie wiem czemu w taki sposób się wypowiadasz?Nie miałeś styczności grać przeciwko niemu na Akcjum to nie powinieneś się wypowiadać i krytykować jego gry bo jej nie znasz.
Adek dziś wbił do aktywnego na cudaka więc masz troszkę błędne info.Maratony walczyli zaciekle o miasto to fakt.
 

DeletedUser21095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

czyli dobre mowie zabierales szaraki po tym jak sie wyszarzyli tak ?? nawet mapy nie znasz - ja bylem posrodku miedzy PNSA wiewioramy kozakami - walczylem tez z oddesa - troszke sojuszy mnie poznalo tylko ja zaczynalem tam gdzie cos sie dzieje na M55 a nie na jakims skrajnym morzu bijac graczy po 3k - wiec nie pisz bredni chlopcze ogarnij sie ...... jakbys mial doswiadczenia w graniu a nie pisaniu na forum to wiedzialbys ze zwsze morze walki to M55 / M45
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

czyli dobre mowie zabierales szaraki po tym jak sie wyszarzyli tak ?? nawet mapy nie znasz - ja bylem posrodku miedzy PNSA wiewioramy kozakami - walczylem tez z oddesa - troszke sojuszy mnie poznalo tylko ja zaczynalem tam gdzie cos sie dzieje na M55 a nie na jakims skrajnym morzu bijac graczy po 3k - wiec nie pisz bredni chlopcze ogarnij sie ...... jakbys mial doswiadczenia w graniu a nie pisaniu na forum to wiedzialbys ze zwsze morze walki to M55 / M45

słabe masz info bo nie wziąłem nawet 1 szaraka po furii

morze walki jest tam gdzie są dobrzy gracze i to może być nawet M88
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

proszę wystarczy przejąć cudaka maratonom i jakie poruszenie :)
a zabranie teraz cudaka nie ma większego znaczenia
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

z tego co pamiętam bo ktos mi mówił to achaszwerosz klepał taczki na szarakach :confused:
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A niech sobie kandydaci dyskutują... :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Sorki El gato ale Adek rozwalił dzikie węze sam i ich pochodne sojuszu więc nie wiem czemu w taki sposób się wypowiadasz?Nie miałeś styczności grać przeciwko niemu na Akcjum to nie powinieneś się wypowiadać i krytykować jego gry bo jej nie znasz.
Adek dziś wbił do aktywnego na cudaka więc masz troszkę błędne info.Maratony walczyli zaciekle o miasto to fakt.

rozwalił sojusz który już nie grał po kasacji furii? gratulacje wielki wyczyn xD co do krytykowania to sam zaczal tutaj wypisywac jakies gupoty o szarakach
 

DeletedUser20245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

rozwalił sojusz który już nie grał po kasacji furii? gratulacje wielki wyczyn xD co do krytykowania to sam zaczal tutaj wypisywac jakies gupoty o szarakach

O czym ty mówisz???Grali i to na całego.Nie wiem co chcesz osiągnąć takim pisaniem
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ale fakt jest faktem że pisałem z graczami Maratonu, którzy doceniają grę adka i stwierdzają wprost że ich jedzie :)
 

DeletedUser21095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dobrze mowisz - walki z kim .... a kogo masz a dobrych graczy skoro maraton - byl cienkim serwerem a tu byli sojuszem top1 nie schlebiaj sobie koles bo nie jestes taki dobry jak o sobie piszesz - jakos jak furia sie wyszarzyla to w nasza strone nawet kroku nie zrobiles tylko w strone babc i jakis slabiutkich graczy na M 66 - sam napisales ze jeszcze server potrwa 6 miesiecy masz jeszcze okazje powalczyc .... a nie znacac sie nad jakimis slabymi graczami z miernym doswiadczeniem
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

O czym ty mówisz???Grali i to na całego.Nie wiem co chcesz osiągnąć takim pisaniem

grali do kasacju furii, miałem z nim pakt więc wiem co się u nich działo i kiedy zakonczyli gre

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dobrze mowisz - walki z kim .... a kogo masz a dobrych graczy skoro maraton - byl cienkim serwerem a tu byli sojuszem top1 nie schlebiaj sobie koles bo nie jestes taki dobry jak o sobie piszesz - jakos jak furia sie wyszarzyla to w nasza strone nawet kroku nie zrobiles tylko w strone babc i jakis slabiutkich graczy na M 66 - sam napisales ze jeszcze server potrwa 6 miesiecy masz jeszcze okazje powalczyc .... a nie znacac sie nad jakimis slabymi graczami z miernym doswiadczeniem

w strone babc to nie musiałem robić kroku, byli obok zreszta sami się do nas pchali bo przejeli 90% szaraków furii:) a skoro furia sie skasowala to wybór był oczywisty
 

DeletedUser20245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

grali do kasacju furii, miałem z nim pakt więc wiem co się u nich działo i kiedy zakonczyli gre

- - - Automatycznie połączono posty - - -



w strone babc to nie musiałem robić kroku, byli obok, skoro furia się skasowala wybór był oczywisty

Ale Adek zjechał ich o wiele wcześniej.Szczególnie jednego gracza,który miał w zwyczaju zastraszać innych.Wystarczyło kilka dni.....
 

DeletedUser21095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja sie z Toba licytowac nie bede jak masz ochote sie sprawdzic to zapraszam - chyba ze maraton odpusci to wtedy pofatyguje sie do ciebie - nic osobistego ale lubie wyzwania i z checia podejme rekawice z toba albo antares
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

el gato ma syndrom wyższości pseudo pro naje taczek na szarakach i o tyle w temacie. rusz sie do gry a nie ustawiasz sobie wegetacje. Złego słowa na maraton nie powiedzieliśmy bo podjęli rękawice dzisiaj i to sie szanuję
 
Do góry