Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

grali do kasacju furii, miałem z nim pakt więc wiem co się u nich działo i kiedy zakonczyli gre

- - - Automatycznie połączono posty - - -



w strone babc to nie musiałem robić kroku, byli obok zreszta sami się do nas pchali bo przejeli 90% szaraków furii:) a skoro furia sie skasowala to wybór był oczywisty

dobra ej gejto ja do ciebie nic nie mam.. nawet szacunku ale ucisz sie juz bo oczy bola od tych twoich wypocin i spam robisz tylko
zobacz kazdy cie uswiadamia ze tego konkursu nie wygrasz a ty dalej w zaparte
prawda jest taka ze Adkowi mozesz co najwyzej blachy powycierac bo sie troche juz zakurzyly

ps. akcjum jest kolejnym swiatem gdzie Adek robi co chce a wszyscy sa bezradni taka prawda ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

grałem do cudow a teraz to tylko pilnowanie konta i pomoc sojuszowi w akcjach
chcesz się mierzyć to na nowy serwer zapraszam

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dobra ej gejto ja do ciebie nic nie mam.. nawet szacunku ale ucisz sie juz bo oczy bola od tych twoich wypocin i spam robisz tylko
zobacz kazdy cie uswiadamia ze tego konkursu nie wygrasz a ty dalej w zaparte
prawda jest taka ze Adkowi mozesz co najwyzej blachy powycierac bo sie troche juz zakurzyly

ps. akcjum jest kolejnym swiatem gdzie Adek robi co chce a wszyscy sa bezradni taka prawda ;)

gdzie ja napisałem coś o konkursie? ja w nim nie musze brać udziału bo już taki wygrałem
 

DeletedUser16379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja sie z Toba licytowac nie bede jak masz ochote sie sprawdzic to zapraszam - chyba ze maraton odpusci to wtedy pofatyguje sie do ciebie - nic osobistego ale lubie wyzwania i z checia podejme rekawice z toba albo antares

jak im skopiesz pośladki to napiszą że byli nie aktywni bo koniec świata się zbliża...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

z tego co pamiętam cygan47 temu waszemu adkowi kilka miast zabrał a był to gracz z trzeciej setki
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

grałem do cudow a teraz to tylko pilnowanie konta i pomoc sojuszowi w akcjach
chcesz się mierzyć to na nowy serwer zapraszam

- - - Automatycznie połączono posty - - -



gdzie ja napisałem coś o konkursie? ja w nim nie musze brać udziału bo już taki wygrałem

skoro nie musisz to po co zglaszasz sam siebie? niedowartosciowany jestes czy jak?
 

DeletedUser20245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

kogo? przeciez andysz doszedl do was a jak pamietam on byl najblizej was

El Gatto proszę cię.Byliśmy otoczeni z każdej strony na m55.Ja nie mówię o Andyszu ani o Bóggg tylko o tommyspaprano czy jakoś tak.Grał aktywnie.Za każde zabrane miasto naszemu graczowi Adek zabrał mu dwa.Dopiero po jego atakach odpuścił.
Adek jest świetnym graczem i co do tego nie ma wątpliwości.My nie będziemy się spinać na forum o byle głupoty bo nie na tym to polega.Nie robiliśmy wpisów po wbiciu na cudaka bo nam to niepotrzebne.Why.So.Seroius.?Dobrze napisał,nie sztuka wybudować cuda tylko sztuka je utrzymać.
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

grałem do cudow a teraz to tylko pilnowanie konta i pomoc sojuszowi w akcjach
chcesz się mierzyć to na nowy serwer zapraszam

- - - Automatycznie połączono posty - - -



gdzie ja napisałem coś o konkursie? ja w nim nie musze brać udziału bo już taki wygrałem

i co jak na maratonie 10 osob oddało głosy? jak na snowa?heheh
 

DeletedUser20245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

z tego co pamiętam cygan47 temu waszemu adkowi kilka miast zabrał a był to gracz z trzeciej setki

No i co z tego??Miasto można każdemu zabrać.A co nie chwalił się ile razy kolona im utopił???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dobra ej gejto ja do ciebie nic nie mam.. nawet szacunku ale ucisz sie juz bo oczy bola od tych twoich wypocin i spam robisz tylko
zobacz kazdy cie uswiadamia ze tego konkursu nie wygrasz a ty dalej w zaparte
prawda jest taka ze Adkowi mozesz co najwyzej blachy powycierac bo sie troche juz zakurzyly

ps. akcjum jest kolejnym swiatem gdzie Adek robi co chce a wszyscy sa bezradni taka prawda ;)

ha ha no proszę cię :)
tak robi wszystko ? a co dokładnie wojuje na umierającym świecie bravo co za odwaga
 

DeletedUser21095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

z tego co pamiętam cygan47 temu waszemu adkowi kilka miast zabrał a był to gracz z trzeciej setki


on nie zabral zadnego - stracilem tu 3 miasta - nie wstydze sie tego bo nie ma czego - to byla akcja calego pnsa na poczatku serwera po jakims miesiacu wkoncu mi zabrali 2 miasta na raz - tylko popatrz koles ile mam podbic na PNSA - a ile strat .... zreszta nie wiem czy grales tu na Akcjum i pod jakim nickiem ale skoro juz nie grasz to znaczy ze byles za cienki zeby tu przetrwac - wiec z twoich ust krytyka to dla mnie komplement - bo to co piszesz to chyba kompleks male czlonka ...... tak to sie chyba nazywa - ale spoko jestesmy ztoba
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ajc wybacz zle popatrzylem ale to nie zmienia faktu ze niepotrzebnie sie tu udzielasz
tak jak juz mowilem co najwyzej mokra sciereczka i wycieranie blaszek

widać zazdrość :) jakbym mogł to bym ci te blaszki oddał ale w sumie to mogę ci konto oddać bo to mój 3 nick także nie ma problemu :)
 

DeletedUser21095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No i co z tego??Miasto można każdemu zabrać.A co nie chwalił się ile razy kolona im utopił???

do maratonow rzucilem 10 lotek tez zabrali mi 7 z 10 ale te 3 co zostaly pozwolily mi podbic nastepnych 60 miast + 2 cudaki - zreszta jakos gadajac z wami dwoma czuje jakbym gadal do sciany - statystyki to nie wszystko - to jest gra zespolowa - obaj mozecie byc swietnymi graczami ale jednego juz nie a drugi istnieje na forum robiac zamieszanie
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

do maratonow rzucilem 10 lotek tez zabrali mi 7 z 10 ale te 3 co zostaly pozwolily mi podbic nastepnych 60 miast + 2 cudaki - zreszta jakos gadajac z wami dwoma czuje jakbym gadal do sciany - statystyki to nie wszystko - to jest gra zespolowa - obaj mozecie byc swietnymi graczami ale jednego juz nie a drugi istnieje na forum robiac zamieszanie

zaraz napisza że maratony wegetują i oo
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser20177

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

prawda jest taka ze Adkowi mozesz co najwyzej blachy powycierac bo sie troche juz zakurzyly

ps. akcjum jest kolejnym swiatem gdzie Adek robi co chce a wszyscy sa bezradni taka prawda ;)
az dziwne... :) ale taka prawda, hehe, az plakac sie chce
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser21095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

tak jak mowilem kompleks sie odzywa ... kazdemu - tylko gosciowi co nie gra albo jest na urlopie nie mozna - a tak mozna kazdemu i tak bredzic to mozesz swoim kumplom z ego podobnym do ciebie - moze ci uwierza
 
Do góry