Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

el gejto jak zdobedziesz 3 dni z rzedu agresora na aktywnym swiecie to porozmawiaj z adkiem wtedy:p
 

DeletedUser20245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

az dziwne... :) ale taka prawda, hehe, az plakac sie chce
smiley_emoticons_frown.gif

My możemy pogratulować wam podjętej walki.Determinacja była ogromna
 

DeletedUser16379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

i tak Adkowi nikt z Was nie dorówna,
jak macie jakieś konkretne propozycję to chętnie poczytamy ale na akcjum i na maratonie nikt nie zrobił większego zamieszania niż Adek

możecie się pluć że miasto stracił, że łaski mu zabraliście, czy kij wie co

ale i tak nie ma kozaka na Adka :)

czekamy na propozycję osiągnięć pozostałych kontrkandydatów, ale proszę nie piszę że ktoś jest waleczny, że można na nim polegać, że zawsze odbija, itd.... to nie są osiągnięcia.
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

el gejto jak zdobedziesz 3 dni z rzedu agresora na aktywnym swiecie to porozmawiaj z adkiem wtedy:p

mam ich prawie 100 z Aten z czego 5 podrzad i to kilka razy powtórzone
akcjum to nie swiat gdzie mialem zamiar robic blachy czy prowadzic od poczatku do konca w rankingach walki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

zaraz napisza że maratony wegetują i oo
smiley_emoticons_biggrin.gif

tylko nie mów że tak nie jest :)
maratony i my to już na wymarciu w sumie nie sztuka jest przejąć nam i ze 100 miast
była taka jedna jak to się chwaliła kiedy to zabierała miasta MDG no ale dlaczego gdy świat się kończył a nie gdy MDG było aktywne każdy ma to co lubi nie :D
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

mam ich prawie 100 z Aten z czego 5 podrzad i to kilka razy powtórzone
akcjum to nie swiat gdzie mialem zamiar robic blachy czy prowadzic od pcozatku do konca w rankingach walki
no i o to chodzi to po co się licytujesz Adek tez odpuszczał kilka razy i gwarantuje Ci to ze gra 90% swoich mozliwosci
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

widać zazdrość :) jakbym mogł to bym ci te blaszki oddał ale w sumie to mogę ci konto oddać bo to mój 3 nick także nie ma problemu :)

nie sluchaj blaszki mam swoje i taki paz jak ty od czasu do czasu mi sie wyciera z kurzu takze o to sie nie martw a zazdrosc to ja widze u ciebie bo za wszelka cene probujesz tu cos udowodnic komus kto bije cie na glowe (chodzi mi tu o adka)
 

DeletedUser16362

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no i o to chodzi to po co się licytujesz Adek tez odpuszczał kilka razy i gwarantuje Ci to ze gra 90% swoich mozliwosci

nigdzie tutaj licytacji nie ma, ja gram 18 serwer i to jest ostatni a skoro akcjum to jego 2 serwer to chyba widac kto ma wieksze doswiadczenie:)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

tylko nie mów że tak nie jest :)
maratony i my to już na wymarciu w sumie nie sztuka jest przejąć nam i ze 100 miast
była taka jedna jak to się chwaliła kiedy to zabierała miasta MDG no ale dlaczego gdy świat się kończył a nie gdy MDG było aktywne każdy ma to co lubi nie :D

MDG i Maratony to od początku na wymarciu pod względem walki. Z wyjątkiem pojedynczych przypadków. Cenię takich rywali jak MSF, ale jak ktoś zestawia ,,MDG i Maraton" z ,,walka" to jest śmiech :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie sluchaj blaszki mam swoje i taki paz jak ty od czasu do czasu mi sie wyciera z kurzu takze o to sie nie martw a zazdrosc to ja widze u ciebie bo za wszelka cene probujesz tu cos udowodnic komus kto bije cie na glowe (chodzi mi tu o adka)

grałem na retimno, najlepiej obsadzony serwer w historii polskiego grepolis, pelno topowych graczy i bylem tam top 1 do zakonczenia gry czyli do rozpoczecia EC wiec nie musze nic udowadniac skoro wsród najlepszych graczy w historii to ja bylem top 1
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

MDG i Maratony to od początku na wymarciu pod względem walki. Z wyjątkiem pojedynczych przypadków. Cenię takich rywali jak MSF, ale jak ktoś zestawia ,,MDG i Maraton" z ,,walka" to jest śmiech :)
to taj jak ciebie by zestawiwić z walką króóóólu birem
 

DeletedUser21728

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

MDG i Maratony to od początku na wymarciu pod względem walki. Z wyjątkiem pojedynczych przypadków. Cenię takich rywali jak MSF, ale jak ktoś zestawia ,,MDG i Maraton" z ,,walka" to jest śmiech :)

wyjąłeś mi to z ust
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

grałem na retimno, najlepiej obsadzony serwer w historii polskiego grepolis, pelno topowych graczy i bylem tam top 1 do zakonczenia gry czyli do rozpoczecia EC wiec nie musze nic udowadniac skoro wsród najlepszych graczy w historii to ja bylem top 1

potwierdzam :D
 

DeletedUser21095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ty topex czy jak Ci tam ty moze pochwal sie jakims swoim osiągnięciem a nie wozisz sie na czyichs plecach ?
a co do Adka straciłes 3 wiochy ja patrzac pobierznie widzę http://http://pl.grepostats.com/world/pl46/player/447158/colonizations?type=lose&enemy_player=-1&enemy_alliance=-1&min_points=&max_points=&page=3 chyba że żle paczam albo jakies sie nie licza ?

nie tej strony mi nie otwiera - jakbys czytal to podspotem dalem gdzie zabrali mi 7 z 10 palikow ale myslalem ze ty skoro umiesz pisac to i czytac ale moze nie ze zrozumienim trudno widze czesto siedzicie tu na forum z elgato i chyba sobie dobrze robicie chwalac sie co w szarakach zgrabiliscie
 

DeletedUser16379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

grałem na retimno, najlepiej obsadzony serwer w historii polskiego grepolis, pelno topowych graczy i bylem tam top 1 do zakonczenia gry czyli do rozpoczecia EC wiec nie musze nic udowadniac skoro wsród najlepszych graczy w historii to ja bylem top 1

na retimno kupowali miasta na cudach czy to nie ten świat był?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to taj jak ciebie by zestawiwić z walką króóóólu birem

Nie wiem skąd ty się urwałeś, ale zapewne z księżyca.
Birem mam sporo w końcu jestem defowcem.
A pw nie nabijam na swoich wojskach tylko na walce z czerwonymi :) :)
P.S. nigdy się nie chwaliłem że jestem super graczem więc nie wiem skąd przytyk :)
 
Do góry