Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jasne pusty śmiech mnie ogarnia jak widze takie gwiazdy wyskakujące z kapelusza jak już karty dawno rozdane :) i prężace muskuła heh
to co pofatygujesz sie do nas wielki wojowniku ?
;)
 

DeletedUser21095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nigdzie tutaj licytacji nie ma, ja gram 18 serwer i to jest ostatni a skoro akcjum to jego 2 serwer to chyba widac kto ma wieksze doswiadczenie:)
to nie drugo server a drugi z ta ekipa ale co tam ja sie caly czas ucze mistrzu :)
za retimo gratki ale tu jest akcjum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Co do MDG przyszło na ten świat z zamiarem budowy cudów i cel osiągnęło :)
walka była na początku świata gdzie MDG pokonało Tsunami i Federacje --> później jako M55 Team
a gdy wrogowie się skończyli część szła na spotkanie z Furią ale ci zdążyli się wyszarzeć no i cuda
a potem wegetacja
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to nie drugo server a drugi z ta ekipa ale co tam ja sie caly czas ucze mistrzu :)
za retimo gratki ale tu jest akcjum

twoj kolega napisal że to drugi serwer stad taki wniosek, nie wiem ile masz ich za sobą ale przypuszczam ze mniej jak ja gdyz jestem graczem z wersji 1.0
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

grałem na retimno, najlepiej obsadzony serwer w historii polskiego grepolis, pelno topowych graczy i bylem tam top 1 do zakonczenia gry czyli do rozpoczecia EC wiec nie musze nic udowadniac skoro wsród najlepszych graczy w historii to ja bylem top 1

gratuluje jak dla mnie to ty mogles grac nawet na marsie z ufoludkami ja tu mowie o akcjum
 

DeletedUser21095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

adek ty masz jakis kompleks z tymi szarakami?
nie ale sie zastanawiam dlaczego staracie sie udowodnic i w mowic cos co nie istnieje albo nie jest nawet logiczne .... serdel kozakuje a nie moze iast tipp-exowi zabrac od pol roku - i znalazl mi sie wielki agresor - ty moze jestes dobrym graczem ale bijac jakies babcie w koncie dla mnie nie istniejesz - oczywiscie jak ja dla ciebie - to nie znaczy ze mozesz mnie obrazac i pytac gdzie bylem jak byly walki - ja bylem po srodku nich od poczatku tylko nie siedzialem na forum i nie cieszylem sie jak idiota ze wbilem komus klocka ..... taka jest roznica miedzy nami
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

fajnie to wygląda ze strony widza
to przekomarzanie się wasze...
ja miałem blaszki stąd
ja wygrałem to
ja podbiłem to
ja zlałem ich..

litości ludzie...
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ty moze jestes dobrym graczem ale bijac jakies babcie w koncie dla mnie nie istniejesz - oczywiscie jak ja dla ciebie - to nie znaczy ze mozesz mnie obrazac i pytac gdzie bylem jak byly walki - ja bylem po srodku nich od poczatku tylko nie siedzialem na forum i nie cieszylem sie jak idiota ze wbilem komus klocka ..... taka jest roznica miedzy nami

bije babcie bo są blisko, nie mam w zwyczaju skakać o 2 morza tylko po to bo ktoś tego oczekuje
skoro babcie sa takie zle to po co wam byl z nimi pakt?
 

DeletedUser20245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

fajnie to wygląda ze strony widza
to przekomarzanie się wasze...
ja miałem blaszki stąd
ja wygrałem to
ja podbiłem to
ja zlałem ich..

litości ludzie...

Ale Podalejrios my sie nie licytujemy bo naszym graczom blaszki i odznaczenia zwisają.My gramy dla funu ale co poniektórzy wtykają nam że wbijamy na cudaki na koniec gry.No co z tego? ciach .To nasza sprawa.Nie widziałam tu żadnego negatywnego wpisu ze strony Maratonczyków.Najwidoczniej tylko oni potrafią klasę zachować
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jasne pusty śmiech mnie ogarnia jak widze takie gwiazdy wyskakujące z kapelusza jak już karty dawno rozdane :) i prężace muskuła heh
to co pofatygujesz sie do nas wielki wojowniku ?
;)

gracz roku to gracz 2015? tak? czyli maraton się w to wlicza chłopie, a tam jak i tu Adek zamieszał, i można to udowodnić, ciekawe co Ty żeś zrobił w 2014 raku,

dziwi mnie wasze podejśce ale jak do tej pory żaden z Was, z całym szacunkiem do Waszej gry nie pokazał osiągnięć
agresora jak i obrońcę można oszukać..... ale osiągnięć nie da rady...

ps. a co do FURIA to dajcie już z nią spokój bo nic nie zrobiła na akcjum.
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie ale sie zastanawiam dlaczego staracie sie udowodnic i w mowic cos co nie istnieje albo nie jest nawet logiczne .... serdel kozakuje a nie moze iast tipp-exowi zabrac od pol roku - i znalazl mi sie wielki agresor - ty moze jestes dobrym graczem ale bijac jakies babcie w koncie dla mnie nie istniejesz - oczywiscie jak ja dla ciebie - to nie znaczy ze mozesz mnie obrazac i pytac gdzie bylem jak byly walki - ja bylem po srodku nich od poczatku tylko nie siedzialem na forum i nie cieszylem sie jak idiota ze wbilem komus klocka ..... taka jest roznica miedzy nami
pokaż mi jedna rapke z mojej próby wbicia klocka do jakiegoś topexa [celowo przękręcam nick bo to jakby on wprowadził ten standard :)] i zacytuj jeden tekst ze mnie w którym Cię obrażam bo tak pitolic sobie z księzyca to kazdy jeden potrafi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

gracz roku to gracz 2015? tak? czyli maraton się w to wlicza chłopie, a tam jak i tu Adek zamieszał, i można to udowodnić, ciekawe co Ty żeś zrobił w 2014 raku,

dziwi mnie wasze podejśce ale jak do tej pory żaden z Was, z całym szacunkiem do Waszej gry nie pokazał osiągnięć
agresora jak i obrońcę można oszukać..... ale osiągnięć nie da rady...

ps. a co do FURIA to dajcie już z nią spokój bo nic nie zrobiła na akcjum.

więc co uważasz za osiągnięcie ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale Podalejrios my sie nie licytujemy bo naszym graczom blaszki i odznaczenia zwisają.My gramy dla funu ale co poniektórzy wtykają nam że wbijamy na cudaki na koniec gry.No co z tego?Żal wam dupę ściska.To nasza sprawa.Nie widziałam tu żadnego negatywnego wpisu ze strony Maratonczyków.Najwidoczniej tylko oni potrafią klasę zachować

ja wam nie wytykam tego, to nie moje cuda i nie interesuje mnie to
napisalem tylko na forum ze do konca serwa jeszcze sporo czasu i ze robicie cuda, gdzie tu zal?
to raczej z waszej strony byl atak na osoby ktore sie wypowiedzialy a pozniej co wyszlo to widac
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a co adek zrobił na akcjum ? bo nie widze w zadnym rankingu na akcjum zeby był nr1 chyba ze sie myle w atakujących też pupy nie urywa
a wbicie na cudaka po tzw zawodach to jest fajne i gratki sie należą ale nie przesadzajmy że jest to jakiś wielki wyczyn
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

serdelu:

pokaŻ oraz standarD
nie kalecz proszę tego naszego języka

osiągnięcie to dla przykładu wbicie klocka graczowi który jest na kompie, który ma miasto na cudzie i który go broni :)
blaszki już niestety kłamią

PS edycja
czy ranking coś mówi? skoro pw można nabijać na sojuszu nawet? że ogólny ranking można mieć za wiochy po 17k punktów?
rankingi to kolejne cyrki właśnie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A to trzeba być nr1????
Adek nie goni za rankingami.A zrobił więcej niz ci się zdaje
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Adaś masz racje bo widziałem to :)
i takie akcje można nazwać osiągnięciem - tu nie zaprzeczę
był i próbował - i to jest dobre
wepchnięcie klocka na żywo cieszy bardziej niż wbicie 100 kolonów śpiochom czy nieaktywnym
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie pamiętam nicku ale powinien nagrode gracza roku otrzymać gość co wbił kolona na cudaku Odessie gdzie prowadziła o prawie 3 godziny w budowie. A jakby go wybudowała jako pierwsza to tzry topowe sojusze musiały by w końcu zacząć walczyć i nudno by sie nie zrobiło
 
Do góry