Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jedyną osobą jaką szanuję z Kozaków to Przemko100(mam nadzieję że dobrze piszę nick)Raz jedyny miałam styczność z nim pisać jak rozwalił mi kolona ale nie było z jego strony ani jadu ani chamstwa.A ty wielki panie Aldo Apacz będziesz mi pisał o bunkrze w jednym moim mieście na czerwonej wyspie.Skoro taki mocny byłeś to czemu nie poleciałeś na inne miasta.Stały puste.Ale nie lepiej pieprzyć trzy po trzy.Do żadnego miasta nie wjechałeś kolonem więc stul pysk i odwal się od Luzaków.CZemu Luzacy tu nie piszą bo nie mają tak nasrane we łbie jak co niektórzy.

hehehehe prosze i kto tu pisze o chamstwie :D skad mozesz wiedziec jak jestem chamski, skoro nawet jednego zdania miedzy soba ne wymienilismy ? :) ale jak to mowia, prawda najbardziej boli, dlatego tez taki ton Twojej wypowiedzi :) uderz w stol a nozyce sie odezwa :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zeby bylo jasne, Kozacy sie zresetowali, bo juz kompletnie nie bylo graczy na jako takim poziomie dookola nas, zabunkrowane wiochy jak na cudakach, parenascie powbijanych urlopow u babc i luzakow. Przez ostatni miesiac bylo tylko 3 lub 4 ataki na aktywnego gracza z ich strony, mimo tego , ze wiochy nasze wypchane offem byly po brzegi. Byl tez niejaki zgred czy jakos tak, koles wyszukiwal niektywnego od miesiaca, wbijal mu kolona, oczywiscie w nocy, zeby miec czas zbunkrowac okupke. Oczywiscie wszystkie okupki jakie zalozyl zostawaly rozbite, a pozniej pisal prosby o PON-a buhahahaha, ale beke mielismy z goscia :D
o bo popuszcze.... zwialiscie jak ostatnie tchorze..... ty masz gosciu jakies kompleksy... chyba nikt cie nie kocha....
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jedyną osobą jaką szanuję z Kozaków to Przemko100(mam nadzieję że dobrze piszę nick)Raz jedyny miałam styczność z nim pisać jak rozwalił mi kolona ale nie było z jego strony ani jadu ani chamstwa.

przecież masz nick wyżej :) Dzięki :cool:
 

DeletedUser23917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

O matko co tu się dzieje aż niewiem co pisać. Widzę że każdemu jakiś gul skacze .a co do mojego zdania (maratonczyka ) znam trochę kolegę adka i wiem do czego jest zdolny i jakie ma doświadczenie i mogę stwierdzić że jest topowych graczem. Bo jak widzę to teraz raptem wszyscy się odezwali z jakimś ale.bo co ? A gdzie wy wszyscy jesteście teraz na akcjum? Może i byli lepsi od niego ale gra do końca ! Niechce nikogo wywyzszac ale ludzie Ogarnijcie się bo teraz jest szukanie dziury w dziurze bo itak nikomu się nie dogodzi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ale prawda jest taka że gra jest do cudów później wegetacja
nie było chyba żadnego takiego świata by ludzie pisali" ale fajnie po tych cudach powalczyć :D "
bo świat w tym momencie umiera kto się nie zgadza z tym to mało grał i tyle
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

o bo popuszcze.... zwialiscie jak ostatnie tchorze..... ty masz gosciu jakies kompleksy... chyba nikt cie nie kocha....
smiley_emoticons_irre.gif

przepraszam ale no muszę, w tym momencie wybuchłem śmiechem pisać że zwialiśmy no proszę przed kim kto nas atakował? Luzacy, MSF? Od was to chyba tylko zgred w bonusie nieaktywnym, lub mało aktywnym kolony wstawiała rano pisał masy jak to kolona nie wstawił.. przyszło co do czego to o pony prosił chłopaków..

Nie wiem a moze jeszcze przed Tobą zwialiśmy choc chyba ze sobą styczności nie mieliśmy.. :) Postanowiliśmy skończyć bo było zbyt nudno..(przynajmniej tak dla mnie) czemu teraz gadacie gdzie jesteśmy?? jak byliśmy to tak samo możemy spytać co wy nam zrobiliście?? :) Nic.

Dyskusja bez sensu lekko.
 

DeletedUser23917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jak to gdzie, gramy dalej:p
Ale jako obserwatorzy chyba tylko :) bo do końca walki niewidze tych ludzi co się wywyzszaja :p ja juz mam to gdzieś kończę gre wyszły ważniejsze sprawy i kiedyś trzeba skończyć :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie damskie.... przeciez nia jestes
smiley_emoticons_auslachen2.gif
.... walnij focha tupnij nozka i polec do mamy na skarge....

zastnawiam sie teraz, czy Ty aby masz poukladane w glowie. Piszesz do mnie zebym Ci klate wystawil, to z checia na nia nasikasz. Czy to jest meska czy damska klata, i tak wpolczuje Twojemu partnerowi/partnerce, taki fetysz to juz choroba :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ale jako obserwatorzy chyba tylko :) bo do końca walki niewidze tych ludzi co się wywyzszaja :p ja juz mam to gdzieś kończę gre wyszły ważniejsze sprawy i kiedyś trzeba skończyć :)

większość ma inny nick na forum a inny w grze

- - - Automatycznie połączono posty - - -

zastnawiam sie teraz, czy Ty aby masz poukladane w glowie. Piszesz do mnie zebym Ci klate wystawil, to z checia na nia nasikasz. Czy to jest meska czy damska klata, i tak wpolczuje Twojemu partnerowi/partnerce, taki fetysz to juz choroba :)

tego już nie wyleczy;)
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie nie Adaś
TY grasz
reszta *wyszarzała bo za słaby poziom wrogów był* (hahaha)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ale prawda jest taka że gra jest do cudów później wegetacja
nie było chyba żadnego takiego świata by ludzie pisali" ale fajnie po tych cudach powalczyć :D "
bo świat w tym momencie umiera kto się nie zgadza z tym to mało grał i tyle
ale grajac do konca pokazujesz charakter i jaja... na tym to polega.... a jak slysze ze nie ma co robic to lapy opadaja.....a ostatnie wyburzanie maratonow przynioslo duzo radosci :)
 

DeletedUser23917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ale prawda jest taka że gra jest do cudów później wegetacja
nie było chyba żadnego takiego świata by ludzie pisali" ale fajnie po tych cudach powalczyć :D "
bo świat w tym momencie umiera kto się nie zgadza z tym to mało grał i tyle
Nie powiem ze nie .jedni graja do cudów drudzy do samego końca...
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie nie Adaś
TY grasz
reszta *wyszarzała bo za słaby poziom wrogów był* (hahaha)

to nie jest gra tylko pilnowanie konta, nie zrobiłem szarakow by nie dać satysfakcji pewnej osobie która po szarakach naszego gracza poustawiała nazwy miast typu "dała ciała"

|Ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja już widzę te nazwy miast jakbyś ty walnął szaraka xD
słaby zawodnik, pokonałem go, i kto jest lepszy?, i am the best, leszczyk odpadł - i tak ponad 140 razy xd
 

DeletedUser23917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ale grajac do konca pokazujesz charakter i jaja... na tym to polega.... a jak slysze ze nie ma co robic to lapy opadaja.....a ostatnie wyburzanie maratonow przynioslo duzo radosci :)
Kolego nie ma co się tak cieszyć z maratonów bo to co sobie założyliśmy to to zrobiliśmy. A to ze juz tak jak niektórzy graja tylko do cudaków to zostaliśmy sami z tymi 7 cudami :( ale przynajmniej walkę podjęliśmy do samego końca okupki :p
 
Do góry