Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26338

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Gra ma dwa główne etapy

1. trawa aż do zbudowania cudaków - okres kiedy to wszyscy są aktywni , trwają najbardziej zacięte walki no i okres ten jest przyjemny bo nie ma tylu do ogarniania miast jak teraz powyżej 100 albo i więcej

2. od zbudowania cudaków aż do zamknięcia ostatecznie świata - okres wegetacji , nudy etap gry ,miasta można zająć każdemu i bez trudu , oczywiście zdarzają się wyjątki gdzie gracze którzy przespali najciekawszy moment gry nagle są w stanie walczyć z każdym co świat ten sam scenariusz

I ja osobiście bardziej zapamiętam bardzo agresywny sojusz KOZACY od tego że adek zabrał cuda maratonowi w takim momencie gry , i każdy doświadczony gracz uważa na pewno tak samo
a dlaczego maraton nie walnął szaraka ?a no po to by wam utrudnić maksymalnie zbudowanie cudaków które jak by nie patrzeć chcecie zbudować :D

1)Maraton Nie walnął szaraków ale uciekł na urlopy.
2)Kozaków pamiętam bo się wzajemnie prowokowaliśmy i wyśmiewaliśmy, darzę ich szacunkiem mimo tego wszystkiego i na koniec mojej gry podziękowałem im za walkę. Byli aktywni ale przez pewien czas , jakby to utrzymali do końca świata to szacunek ale było inaczej. Bez Armagedona (urlop) wiele tracili on nakręcał cały sojusz.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

1)Maraton Nie walnął szaraków ale uciekł na urlopy.
2)Kozaków pamiętam bo się wzajemnie prowokowaliśmy i wyśmiewaliśmy, darzę ich szacunkiem mimo tego wszystkiego i na koniec mojej gry podziękowałem im za walkę. Byli aktywni ale przez pewien czas , jakby to utrzymali do końca świata to szacunek ale było inaczej. Bez Armagedona (urlop) wiele tracili on nakręcał cały sojusz.

1)
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

2)jak wyżej.
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a KOZACY się jakoś wybitnie starają o tytuł graczy roku na Akcjum? Nie zauważyłam.
Zasadnicza różnica w tych rozważaniach polega na tym, ze o tym sojuszu słyszeli wszyscy, mimo tego że od dawna nie grają na świecie, natomiast o najgłośniej nominowanym adku jedynie koledzy z sojuszu, którym w dzień i noc wysyła wsparcia. :eek:

No właśnie ;P My tu siebie nie nominujemy ani nic, graliśmy, już nie gramy, koniec tematu najlepiej. ;)

Monia gramy gdzieś razem? :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

1)Maraton Nie walnął szaraków ale uciekł na urlopy.
2)Kozaków pamiętam bo się wzajemnie prowokowaliśmy i wyśmiewaliśmy, darzę ich szacunkiem mimo tego wszystkiego i na koniec mojej gry podziękowałem im za walkę. Byli aktywni ale przez pewien czas , jakby to utrzymali do końca świata to szacunek ale było inaczej. Bez Armagedona (urlop) wiele tracili on nakręcał cały sojusz.

Ty no zgredek ;) Pamiętam ze się naśmiewaliśmy ale przypomnij mi te techniki prowokacji bo jakoś leżymy śmiejemy się i przypomnieć sobie nie możemy ;) :)??

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Adasiu:
kozaków nie znałem/nie znam/nie było mnie wówczas na świecie jak byli
ja się pojawiłem na bodajże 2 tygodnie przed ich szarakami lub coś koło tego

Ja nie znam np języka japońskiego wiec nim się nie posługuje bo pewnie byłoby śmiesznie.
Ty kolego sam przyznajesz ze nas nie znasz o jednak o nas mówisz - i uwierz mi to co mówisz jest śmieszne :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wypowiem się też na ten temat mimo że jestem słabym graczem.
Kozacy fajnie walczyliście , podbijaliście miasta przez pewien okres ale nie ma Was już na tym świecie, walnęliście szaraki! Ja też walnąłem szarak ale nie wypisuje tekstów co by było jakbym jeszcze grał, nie dowiemy się tego jacy bylibyście mocni,niezwyciężeni. Liczy się cały rok gry bo to konkurs najlepszy gracz 2015 a nie najlepszy gracz lub sojusz wiosny 2015.
zdecydowanie to gracz 2015

nie wiem jakim kalendarzem się posługujesz, ale my szaraki robiliśmy na przełomie września / października ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jak dla mnie temat zamkniety, kiedy server byl aktywny, to tak naprawde pare sojuszy walczylo, byly to Sieroty, Furia, Kozacy, Siekiera. Cos tam My Semper Fidelis powalczylo, ale niedlugo. Pojedynczo moge wymienic kilku graczy : Andysza, why so serious, Yilanea DeCaesare. Jednego chama, Huzi (co to w profilu ma zeby szanowac drugiego gracza, ciach dostal za wyzwiska). Zgredzik, piszesz bzdury bo polewke mielismy z Ciebie, jak nas prosiles o PONy, do dzis mam pw od Ciebie. Tyle w temacie. Sojusz luzaki bez Andysza nie istnial, nuda. Babcie to juz w ogole noby jakich malo. Niestety nie wypowiem sie tez dobrze o naszych zielonych czyli MDG i Maratonach , za ustawke pod cudaki, syf, kila i mogila. Pozdrawiam adek , adika czy szrika, nikt nie zna tego gracza, ale moze miec tytul, skoro mu to podniesie samooocene i zda egzaminy do gimnazjum. pozdro.

- - - Automatycznie połączono posty - - -
zgred200390 04.08.15 o godzinie 20:58
Proszę o odpowiedz w kwestii PON
zgred200390 29.07.15 o godzinie 12:46
z mojej strony żadnych ataków, szpiegowań itd
zgred200390 29.07.15 o godzinie 12:46
mogę zawrzeć z wami pakt prywatny na czas dokończenia cudów
zgred200390 29.07.15 o godzinie 12:00
90% to moje :)
*Aldo*Apacz* 29.07.15 o godzinie 11:59
braknie Wam deffa na cudaki :)
*Aldo*Apacz* 29.07.15 o godzinie 11:25
nom :)
zgred200390 29.07.15 o godzinie 11:24
Już się niestety zorientowaliście.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Po wasze złoto jak najbardziej :D
Inno wie co robić wie jak wyciągnąć złoto za stracone dni eventu a na 1000000% kto tam zabawi dłużej kupi te nagrody z poprzednich 17 dni ahh
gdzie to dawne gp :(
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Akcjum, taki spokój jest tutaj ostatnio :)
 
Do góry