Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ale wiesz pozniej gosc napisze ze cie zjedzie do ostatniej wioski i sie bedziesz bał bo w komnacie chwały jest heheh dramat powinni jakis kaganiec zrobić jak w danej chwili wpadaja punkty walki z ataku i obrony
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

zjechać może na zajezdnie :cool: ale cyrk coraz większy sie robi przy tych eventach i bonusach społecznościowych których moim zdaniem wgl nie powinno być
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

z tych celów korzystają wszyscy więc akurat to nie jest złe , gorzej z ptakami z eventu
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hehe a co tam Pedalijros zamilkł, jeszcze nie tak bardzo dawno jechał tu i odsądzał od czci i wiary jak można sobie pw samemu nabijać. Nawet screeny są hehe, ja i EL Gato mamy na kompach to.

To się nazywa hipokryzja.
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

największą paranoją tej gry jest EC
co ona niby pokazuje? dziś już nie sojusze budują cuda tylko koalicje
i to ma sens? i to jest wyznacznikiem czegoś?
gra się do EC a potem nie? by zdobyć koronkę a potem olać bo *zdobyłem koronę*?
jak wam to pasuje to powodzenia

luzaki i same pakty???? maraton, maraton 2, mdg, fidelsi - tego nikt nie przebije
luzaki + luzaki 2 + odessa + babcie
no to rzeczywiście same masówki...

a maraton i cudaki pasują idealnie - niech mi ktoś powie gdzie wasz gracz germanie09 nabił 7 baniek pw i średnio co 6 dni 150k mu obrony przybywa? koleś bez frontu, a takie cuda wianki w walce nabija?

Tutaj mamy cytacik z strony 380 tego forum :) Beka z typa

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I to też adresuję do tych co sa za tym aby pochód kosztował 150 pw. Bob germanie 7 milionów lewych punktów na kulture by przerobił a po 150 a bob Podalejros ponad 8 milionów lewych pkt. I takie wałki robiło by 1/2 serwa mniej lub bardziej intensywnie.

A tak to punkty na sobie tłuką tylko desperci co chcą do komnaty bo myślą, że złote kalesony rozdają za zajęcie tam miejsca. Hehe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hahahahhahah jak ja się ciesze że tak dawno zrezygnowałem z tego świata ... Widze od początku do końca tego świata większość dalej walczy ze sobą BUHAHAHHAHAHAHAHAH ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zgodnie z regulaminem forum nie są dozwolone rozmowy o kontach oraz ich przekazywaniu.Proszę skontaktować się z obsługą gry, żeby zgłosić złamanie zasad, opisując sytuacje z jak największą ilością szczegółów. Dzięki temu będziemy w stanie wyciągnąć konsekwencje wobec osób, które naruszają regulamin.
 

DeletedUser27274

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

parę takich sojuszy było co wolało walczyć ze sobą i szarakami niż z przeciwnikami :cool:

Jest taki sojusz co zamiast atakowac wroga to osobe z ich sojuszu atakuje i zabieraja mu miasta. Zamiast atakowac wroga i im przejmowac miasta. No niestety ale tylko babcie tak potrafia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

eh i znowu skasowali posty dramat .Jarek przestań kasować niewygodne wpisy
i jak sama nazwa wskazuje (sytuacja na swiecie akcjum) są robione wpisy w odpowiednia zakładke z odpowiednimi sytuacjami z tegoż swiata więc nie rozumie jak magda7777 opisała sytuacje to jej post został skasowany .To po co jest ta zakładka ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27274

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Screen Shot 04-12-16 at 11.05 AM.PNGScreen Shot 04-12-16 at 10.37 AM.PNGScreen Shot 04-12-16 at 10.19 AM.PNG
eh i znowu skasowali posty dramat .Jarek przestań kasować niewygodne wpisy
i jak sama nazwa wskazuje (sytuacja na swiecie akcjum) są robione wpisy w odpowiednia zakładke z odpowiednimi sytuacjami z tegoż swiata więc nie rozumie jak magda7777 opisała sytuacje to jej post został skasowany . jest dowodTo po co jest ta zakładka ?
Niestety babcie potrafia gnebic swojego kolege co byl u nich w sojuszu. Teraz go juz u nich nie ma to go atakuja i zabieraja mu miasta. Atakowali wroga ale mu odpuscili wola gnebic bylego czlonka sojuszu. Do tego sa tylka babcie zdolne maja to opanowane do perfekcji
Tu jest dowod na to jak postepuja babcie z koalicjantami to nie wszystkie rapki mam ich wiecej. Mozecie w statach sprawdzic ile zabrali tej osobie miast. Babcie rzucily sie na niego jak sepy na padline. Do tego sa wlasnie zdolne babcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

rozumiem babcie walczą z luzakami ? to co dziwnego w tym ,że atakują ? skoro odszedł to mógł się tego spodziewać , wg mnie to normalne , nienormalne jest to ,że Ty go bronisz
 

DeletedUser27274

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

rozumiem babcie walczą z luzakami ? to co dziwnego w tym ,że atakują ? skoro odszedł to mógł się tego spodziewać , wg mnie to normalne , nienormalne jest to ,że Ty go bronisz
Babcie nie walcza z luzakami maja z nimi pakt koalicja. On nie odszedl do wroga ale do sojuszu z ktorym babcie maja pakt-
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

eh i znowu skasowali posty dramat .Jarek przestań kasować niewygodne wpisy
i jak sama nazwa wskazuje (sytuacja na swiecie akcjum) są robione wpisy w odpowiednia zakładke z odpowiednimi sytuacjami z tegoż swiata więc nie rozumie jak magda7777 opisała sytuacje to jej post został skasowany .To po co jest ta zakładka ?

trzeba powołać komisje Macierewicza :cool:
 

DeletedUser24327

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja teczke na Kiełbase mam ( pisze nickiem bo nie znam imienia), więc myśle że to dobry początek speckomisji
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser27277

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

View attachment 6527View attachment 6526View attachment 6525 Niestety babcie potrafia gnebic swojego kolege co byl u nich w sojuszu. Teraz go juz u nich nie ma to go atakuja i zabieraja mu miasta. Atakowali wroga ale mu odpuscili wola gnebic bylego czlonka sojuszu. Do tego sa tylka babcie zdolne maja to opanowane do perfekcji
Tu jest dowod na to jak postepuja babcie z koalicjantami to nie wszystkie rapki mam ich wiecej. Mozecie w statach sprawdzic ile zabrali tej osobie miast. Babcie rzucily sie na niego jak sepy na padline. Do tego sa wlasnie zdolne babcie.

może koleżanka przedstawi wszystkie szczegóły jak już wywlekłą sprawę na forum i jest taka pokrzywdzona ;)) powiedz za co kiełbasa wyleciał od nas dawaj jak juz zaczęłaś do pisz wszystko ;)) zreszta nie można juz tego słuchac niebawem podamy wam privy kiełbasy jak ślicznie donosił na kolegów z sojuszu o naszych okupacjach wrogom ;)) wieć dopóki bede mieć sloty i dopóki kiłbasa bedzie na grepo to w ramach luzu będe go podbijał bo co jak co ale takich ludzi nie szanowałem i szanował nie będę
POZDRAWIAM
 

DeletedUser27274

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

może koleżanka przedstawi wszystkie szczegóły jak już wywlekłą sprawę na forum i jest taka pokrzywdzona ;)) powiedz za co kiełbasa wyleciał od nas dawaj jak juz zaczęłaś do pisz wszystko ;)) zreszta nie można juz tego słuchac niebawem podamy wam privy kiełbasy jak ślicznie donosił na kolegów z sojuszu o naszych okupacjach wrogom ;)) wieć dopóki bede mieć sloty i dopóki kiłbasa bedzie na grepo to w ramach luzu będe go podbijał bo co jak co ale takich ludzi nie szanowałem i szanował nie będę
POZDRAWIAM
Juz wiecej nie napisze bo wczesniej napisalam no niestety to zostalo usuniete. Sam dobrze wiesz jak jest. Wojujecie ze sowoimi a wrogowi odpuszczacie za to ze sprzedaja wam informacje. jak jestes taki madry to napisz za co zostal wywalony z soja. Bo to ty go wywaliles.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24327

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

pilnujcie bo wieczorem bedzie poprawka
**Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 12:00
miasto tracia
06.04.16 o godzinie 11:58
Jakie miasto?
**Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 11:57
u wesley miasto tracia
06.04.16 o godzinie 11:54
Gdzie u kogo bo na apce nie widzę?
06.04.16 o godzinie 11:54
Gdzie u kogo bo na apce nie widzę?
**Kiełbasa8 06.04.16 o godzinie 11:50
kolon
kaczy84 napisał(a):
Nie można (już) wyświetlić tego podboju.
05.04.16 o godzinie 09:06
Wiem nie warto już teraz
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:48
antos85 napisał(a):
miasto:*M76-ODSIECZ-7
mur 7
Nie można (już) wyświetlić tego podboju.
05.04.16 o godzinie 08:38
Sporo
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:33
1220 birem 880 szermierzy 500 lucznikow 4336 hoplitow 3331 rydwany 54 triremy
05.04.16 o godzinie 08:33
Ok dzięki ale nawet ogni tyle nie mam
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:26
821 birem
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:25
jak macie ognie i puscicie z bliska to moze to rozbijecie idzie duzo wsparc
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:24
juz 400 birem
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:23
okupacja jest do 17:48:47
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:22
jak narazie stoi 3356 hoplitow 301 rydwanow 100 birem 34 triremy

05.04.16 o godzinie 08:21
Długo?
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:13
kolon stoi u*and14*M76-ODSIECZ-7
**Kiełbasa8 05.04.16 o godzinie 08:12
jestes
**Kiełbasa8 03.04.16 o godzinie 21:14
pieknie antos leci nastepnym kolonem
**Kiełbasa8 03.04.16 o godzinie 20:21
Tak padl szkoda ze nie dales mi spokoju ze zabraliscie mi dwa miasta. Napisali do mnie ze jestem nieudacznikiem ze mam sie przed toba bronic. napisali mi ze nie beda mnie bronic mam im oddac miasta to oni sie z toba rozprawia. i taki jest skutek wiesz dobrze ze mimo ze byles wrogiem nie atakowalem ciebie mimo nacisku z mojego bylego soja. z antkiem nie bedziecie miec spokoju. Szkoda ze mnie nie posluchales. Teraz juz nie maja wrogow tylko twoj sojusz wiec cale sily i wsparcie przezuca na to morze szkoda ze mnie nie posluchales
03.04.16 o godzinie 20:11
już padł ale dzięki
**Kiełbasa8 03.04.16 o godzinie 20:11
and ma kolona w miescie ad antosia
03.04.16 o godzinie 20:07
co jest
**Kiełbasa8 03.04.16 o godzinie 20:02
jak jestes to odpisz pilne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

w sumie to przeczytałem i sprzedał info raz ze and ma kolona to wszystko . Sprawa rozbiega sie o to ze faktycznie latacie po łatwe i słabe kąski choć was dwoje to najbardziej szanuje z tego sojuszu za gre ( nie licze osób które były mi przychylne) prawda taka ze nie gracie fer duzo u was brudu lewych kont no i oczywiscie brak honoru ( niepisze o was antek i czorny) ale o kolezankach a najbardziej mnie irytuje wasz lider hahahehehehhahahah na lidera to tzreba mieć jaja a nie wysługiwac sie dziewczynami
 
Do góry