Sytuacja na świecie Apollonia

Jestem zadowolony i trochę zdziwiony jednocześnie, a może rozczarowany...

Lecieliście na naszego cudaka, wiedzieliście czego się spodziewać i poszło tylko 23k ogni? No bez przesady :D

Ale doceniam chęci, gratki próby ;D

Jestem zadowolony i trochę zdziwiony jednocześnie, a może rozczarowany...

Lecieliście na naszego cudaka, wiedzieliście czego się spodziewać i poszło tylko 23k ogni? No bez przesady :D

Ale doceniam chęci, gratki próby ;D
KTO WAM SIĘ NA CUDAKA RZUCIŁ ?:)
własnie się dowiedziałem że AP maja bunt na cudaku .jakieś łosie im na piramidach bunt władowały hahaah
A.P.? A.P. przestało istnieć z momentem wprowadzenia w życie chorych ambicji jednego z założycieli :(

Sigma wbiła bunta i spróbowali...ale birem stało 3x więcej niż poszło ogni, więc wiesz:) A aktualnie tylko Mityczni walą czarami co chwilę...jakiś odgórny przykaz?

KTO WAM SIĘ NA CUDAKA RZUCIŁ ?:)

A.P.? A.P. przestało istnieć z momentem wprowadzenia w życie chorych ambicji jednego z założycieli :(

Zaatakowali i chwała im za to. Bardziej by nam zaszkodzili pewnie coś budując ale pewnie żądza odwetu militarnego była silniejsza ;)
A że bez szans. było....cóż....
...lepiej próbować niż nic nie robić

I jak to AP nie istnieje? Istnieje. Założyciele też spoko ;) Czy się mylę?

wiadomo, nikt nie miał specjalnych złudzeń, że się uda przejąć :) ale jak by nie było próby, to byśmy się nie przekonali, ile tych birek macie. no i jakaś zabawa zawsze była :)) i tak szczerze...... trochę byliście w szoku, że się porwaliśmy, no nie :)

wiadomo, nikt nie miał specjalnych złudzeń, że się uda przejąć :) ale jak by nie było próby, to byśmy się nie przekonali, ile tych birek macie. no i jakaś zabawa zawsze była :)) i tak szczerze...... trochę byliście w szoku, że się porwaliśmy, no nie :)
oni to są w szoku że Sigma się trzyma i ma się dobrze:) Bawić się w budowanie nie bawimy ale mam nadzieje że to nie koniec zabawy i tymi cudakami się nie dzielicie z byłym AP :D tylko jak to wy mówicie zdrowo rywalizujecie :cool:

Pfff o czym Wy marzycie :D

AP walczy jedynie w trzykrotnej przewadze liczebnej, póki co tę ich hybrydę stać jedynie na walkę z akademią PiZ :)