Sytuacja na świecie Apollonia

Zrobić taki jeden server dla Mularda i loczka, niech się biją między sobą to na reszcie serverów premka off by była

Az się odechciało grać na takich bonusach Grepolis traci sens.. Chyba że ustalimy solidarnie że nie uzywamy tego :D Co jest nie możliwe

Az się odechciało grać na takich bonusach Grepolis traci sens.. Chyba że ustalimy solidarnie że nie uzywamy tego :D Co jest nie możliwe
uwazaj bo wszyscy powiedza ze to dobry pomysl a polowa bedzie latac i tak na tym :)
ta gra robi sie coraz dziwniejsza, dostaniesz w poczatkowej fazie mistrzow zlota w okolicy co im sie wydaje ze umia przez to nie wiadomo jak grac i Cie nie ma a jescze uslyszysz jakimi bogami oni nie sa :p
do tej gry lepiej podchodzic z dystansem i sie bawic niezaleznie od sytuacji bo zbyt powazne podejscie chyba dodaje siwych wlosow :(

zaczyna sie robic ciekawie:))
juz mi sie podoba..
co do tych pakietow -to fakt,mogli juz sobie odpuscic..160 e stoi najwyzszy pakiet-w zyciu nie dam tyle za to..
poczekam na event;)

kapikk

Guest
to samo pomyslalem jak to zobaczyłem

inno jest w stanie spierdzielic wszystko juz na samym poczatku
a ja obstawialem ze bedzie event po ok 2 tygodniach od startu serwera :)
tu mnie zaskoczyli , poczekali do konca ochronki i dali lepsze bajery , ale te ceny to z kosmosu , zeby gracze mogli sie zemscic na swoich oprawcach , oczywiscie za niewielka oplata ;)

ps mialem nie grac ;)

Skoro szelma ma nie grać a wszyscy są zgodni co do pakietów to chodźcie walniemy solidarnie wszyscy szaraki :D

Duzo ciekawych graczy fakt..moze byc ciekawie-dlatego zostaje hehe
dam ,nie dam rady..kto wie,ale zabawa moze byc przednia:)