1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Apollonia

Dyskusja w 'Apollonia' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 29. Sie 2017.

1. weteran2

weteran2

Hopek, odpuść, szkoda czasu, potrolluj lepiej jak kiedyś xddd

2. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

Musiałbym wtedy pisać szczerą prawdę jak np. to, że ten matematyk forumowy z Myrmidonsów racji nadal nie ma [​IMG]

3. Pabelix

Pabelix

Pewnie ze nie ma , inaczej po co wam by były szpiegowania, fejkowe naloty i palikowanie na 66. Komu chce sie bawić w coś takiego jak palik na tym etapie jak ma zwycięstwo w kieszeni?
    To najlepszy dowód na to że słusznie uczyniliśmy . Zagonić do palikowania na zadupiu wszechmocny wielki sojusz [​IMG]. Warto było , zaprawdę powiadam Wam :)

4. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

O to chodziło weteran? [​IMG]

Uderz w stół, nożyce się otworzą, czy jak to tam szło.
    Kolejny zrozpaczony, że parę osób znudzone waszym niskim poziomem poleciało was zmotywować? [​IMG]

5. Lolcia555

Lolcia555

Jak to hopuś mówi prowo w jedną, prowo w drugą. tutaj spamik i tam też. cieszę się, że chociaż dobrze się to czyta, bo czasami można się uśmiać, a wręcz i popłakać. choć bywały i momenty bardzo nieprzyjemne, ale w końcu to.. fo.. [​IMG]
    yavus się tak przyczepił warriora, że aż widać tą miłość [​IMG]
    P.S. możecie być dumni, mój 1 post na fo [​IMG]

piter1999b lubi to.
  6. Pabelix

Pabelix

Kto tu jest zrozpaczony.? Masz nas za idiotów , którzy niewiedzą co robią?. Chcieliśmy komuś zrobić psikusa- padło przypadkiem na was , a Ty się spinasz jakbym Ci ostatnie miasto zabierał . Zmien Grepo na na Farm Saga czy jakieś inne sadzenia kartofli ( koniecznie tryb jednoosobowy) , a jak już nabierzesz odrobinke dystansu to wróć a byc może znów zaczniesz czerpać radość z tego co jest sensem tej gry .

7. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

Zarzucam wędkę i tylko czekam który pierwszy naiwny się pojawi, wszyscy co trochę głową potrafią ruszyć dobrze wiedzą jaki jest mój cel na FO i jak idealnie odwzorowuje to co, co się tutaj dzieje a i tak grube ryby łapię :D

Witaj Lolciu [​IMG]

Czego ty tam jeszcze kiełkujesz? Mało ci wrażeń? Weź ty lepiej się zajmuj tą walką z dwoma palikami Don Kichocie :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 2. Mar 2018
  8. Pabelix

Pabelix

Jakbyś mi pod nosem nie palikował to ja nie musiałbym z nimi walczyć- ale to chyba jedyne co udało Ci się wymysleć.
    I kto tu jest zrozpaczony i zdesperowany . Czy aby na pewno ja?
    A co do wrażeń..Chętnie się nimi podzielę , gdy tylko jakichkolwiek mi dostarczysz w swej łaskawości .

9. weteran2

weteran2

Miesiące wprawy popłacają widzę :D:D:D:D
    Pamiętaj, że musisz nabrać dystansu, a nie jak ja widzący jedynie dystans w broni procarzy xd

10. Bałwi

Bałwi

Paliki od ZiP, AP i Motywacji. Jak widać cała wielka rodzinka ma się dobrze i przestraszyła się naszego cudaka :D

Najpierw wszyscy trzepali spodniami przed Sigmą, teraz boją się cudaka na M66.

Jak tutaj ma być rywalizacja i konkurencja w budowie cudów. Jak dwa sojusze, które je budują strzelają do jednej bramki, a jedyny cudak z przeciwnej koalicji, który może powstać to nasz.

Pozdrawiam Osiłka z PiZ ;)

11. Pabelix

Pabelix

Przestań Bałwi, Za chwilkę się dowiesz że rozpaczasz.Całkiem jakbyśmy to my w akcie desperacji palikowali obce zadupia , hehe

12. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

Aktem desperacji to jest cały wasz "pomysł" na grę, zapalikowaliście na drugim końcu świata po zebraniu oklepu i teraz tam z daleka szczekacie oboje, tylko jeszcze nie wiecie że na własny cień [​IMG] Zasmucę Was niestety, jestem jedyną osobą która w tym gronie zwraca na Was uwagę i to głównie z litości [​IMG]

A te dwa paliki to tak na początek, żebyście się zbyt wysokiego poziomu nie przestraszyli [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: 2. Mar 2018
  13. wariorreaktywacja

wariorreaktywacja

a ty cymbale taki pyskaty jesteś a ciebie też łykam jako najlepszego gracza pizu na tą chwilę prawie dwukrotnie i wara od wariora bo was strasznie dupa boli widze.

Big Kamil lubi to.
  14. weteran2

weteran2

Hopek nie przestawaj, gryź, a ja lecę po popcorn

15. weteran2

weteran2

16. Pabelix

Pabelix

Rozumiem Hopek wielką potrzebę akceptacji jaka bije z każdego Twojego zdania , ten krzyk" Hallo Tu jestem " rozwala mi uszy..Zostałeś zauważony .
    Spokojnej nocy

17. weteran2

weteran2

Hopciu, chyba popsułem Ci reputację xdd

18. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

Do tego żel-betonu do tej pory nie trafiają pewne rzeczy. :D Ja jestem cierpliwy [​IMG]

Pabelix, jak już przebijecie się przez 2 wioski lądu w tych palikach bez badań, to rzucę ci kolejne wyzwanie! 4 wiochy wstawię i nawet ze 2 paczki birem wyślę, będziesz miał zajęcie na dłużej niż mój psiak z kością [​IMG]

19. Pabelix

Pabelix

2 paczki birem? całe dwie paczki ? no to nie ..umówmy się na "po cudaku" bo skąd my teraz tyle zapałek na te dwie paki birem uzbieramy? [​IMG]

20. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

No podobno już szans nie macie, to nie ma po co budować, więc nie rozumiem w czym problem [​IMG]

Do góry