1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Apollonia

Dyskusja w 'Apollonia' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 29. Sie 2017.

1. martyna4444

martyna4444 Guest

No naszego zadupia nie zapalikujecie, bo nawet szpilki wcisnąć się nie da. Chcieliśmy tylko pokazać luki w przygotowaniu :D

2. yavus

yavus

nie wiem co łykasz, ale z mądrych rzeczy nie słyniesz[​IMG] Z pewnością jedyna rzecz, która dobrze do czasu ci wychodziła to zwiewanie na urlop, gdy coś się święciło, ale to raczej efekt instynktu samozachowawczego, z którego takie tchórze słyną[​IMG] więc chłopczyku nie denerwuj się zbytnio jak ci ktoś prawdę pisze[​IMG]to dla twojego dobra[​IMG]

Ypsilon 2.00 PL i Big Kamil lubią to.
  3. jakubkrak

jakubkrak

Dziwnie to wszystko się czyta po dłuższej przerwie. Wydaje mi się, że szacunek innych ma szansę (bo pewne to nie jest) zdobyć sojusz który:
    - członkowie sojuszu są dla siebie obcy i nigdy razem nie grali
    - dyplomata jest chamem i w pierwszy dzień piszę do każdego sojuszu "Wojna"
    - członkowie mają bardzo mało czasu na grę
    - grają tylko z apki
    - nie wchodzą na FO

Innej opcji nie ma. Bałwi podjęliście się czegoś (dla Was) niewykonalne i teraz masz pretensję, że było to niewykonalne.. Absurd. Gratuluje podjęcia walki (my jeszcze walczymy po piłką ciągle w grze) i radzę poszukać winy u siebie a nie u ewentualnych zwycięzców. Tak będzie uczciwiej.

MG34, Brusłava oraz rok82 lubią to.
  4. wariorreaktywacja

wariorreaktywacja

A tak może z innej beczki może jakaś kawa i po starej znajomości pogadamy o grze ? :cool:

5. ArtArtWawa

ArtArtWawa

Stary jedna sprawa -te pkt masz dzięki nam do tego grepo jest grą zespołową a nie dla takich jak Ty -dla tego jak ja się gdzieś pojawię na grepo to ze mną chcą grać a o Tobie nawet Twoi współtowarzysze z sojuszu piszą negatywnie. Masz pkt. walki i co po za tym???

6. wariorreaktywacja

wariorreaktywacja

Co wy cpacie co chwile pisze masa ludzi i ciagną mnie na kolejne światy .[***] nie grałeś ze mną to co ty możesz wiedzieć .Po za tym te kilkadziesiąt pomocników dnia to mam od wspierania siebie czy kolegów i koleżanek .Do leczenia jeden z drugim.A jak czegoś nie rozumiecie to chętnie się na kawe umówie i mi wytłumaczycie te moje błędy!

Ostatnio edytowane przez moderatora: 2. Mar 2018
  7. kkuull

kkuull

ale Was ten Warior boli.... czy to może strach?
    bo wiecie, słabiutkie Myrmidons może Was na cudaku wyprzedzić, a jeszcze słabszy Warior może tego cudaka obronić :) o to chodzi? zgadłem? luzu troche Panowie, za koronke nikt nie płaci :)

8. crisbdg

crisbdg

a nie pomyslałes ,że pisanie do innych sojuszy nie musiało byc równoznaczne z tym że przystąpic te sojusze miały do wojny z PiZ a jedynie do zapewnienia sobie walki 1 vs 1? PiZ jak sami mówicie nie miało się z kim bic prócz AP, Sigma biła się z AP, Myrmidons, kilka mniejszych sojuszy które weszły w skład AP i myrmidons i na m35 imperium i żelki, Więc jak Twoim zdaniem miała wyglądac wojna 1 vs 1 bez załatwienia spraw z innymi sojuszami?

9. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

Przecież wy do AP o to, żeby "stworzyć coś razem" pisaliście już przed wojną jak oficjalnie o niej nikt nie mówił :D

10. manfred

manfred

widze nadal ostra dyskusja :)

jak tam sytuacja w grze?

11. manfred

manfred

z wariorem nigdy razem nie gralem tylko przeciw :)
    zauwazylem ze jest dobrym grajkiem, gra do konca (dlugodystansowiec), nie zmienia flagi bo bija

ale to moje spostrzeżenia moge byc slepy ze starosci

12. paczek145

paczek145

co do wypowiedzi w sprawie AP jak latały na nas dwa sojusze pijaków i 3 sigmy plus jakieś małe wypierdy to było ok ?:)
    byliśmy i przetrwaliśmy ZIP PIZ zabierał nam miasta bez napinki w priwach co innego inni :p SIGMA miała nas zjechać w kilka tygodni a pomimo wspólnych akcji z pijakami nie płakaliśmy na forum że jest nie wpożądku że top 5 nas bije :) była zabawa stała ekipa nie przejmowała się tym bo coś się działo tak jak teraz nie płaczą gracze którzy zostali w sigmie i jakoś to próbują ogarniać co widać w rankingach :)
    ps, co do cudaków to inno dało radę z tymi bonusami przyśpieszyli strasznie budowę, szybszej chyba nie widziałem [​IMG]
    i bardzo dobrze bo jest to najgorsza część gry dla top fighterów bo muszą cegły lepić i z taczkami latać zamiast ofy kolejkować dla mnie wygranymi od startu byli pijacy bo trzymają się ściśle wytyczonych celów jest dyscyplina a plan na budowę mają zawsze od startu świata, wiem bo miałem przyjemność z nimi budować i więcej nie chcę bo jest to straszny wysiłek i zobowiązanie dla całego sojuszu (nie mówię już o pracy prowadzących budowę ) jak ktoś myślał że da się ot tak tydzień przed ułożyć plan to się grubo zdziwił :)
    ps.2 dajcie już siana z docinkami świat się kończy zaraz wyjdzie następny i nie twórzmy wrogów na wszystkie serwery bo może się okazać że na kolejnych światach polecicie ramie w ramie [​IMG].........

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3. Mar 2018
    Atos22 lubi to.
  13. crisbdg

crisbdg

hmm ale chyba dwa fronty i za plecami paktowicz (night watch i myrmidons) to troche lepiej niz fronty z kazdej strony?
    tu nikt nie neguje ze wasza sytuacja była ciężka i tez tu nikt nie płacze. ten swiat wyglądał jak wyglądał ale mógł wyglądac zupełnie inaczej tak jak pisał Bałwi

14. paczek145

paczek145

mogło być inaczej oczywiście mogliśmy zrobić tak jak chcieliśmy ale oszołomki nie chciały chcieli łatwiej :) a mogliśmy stworzyć front anty sigma anty zip :) i tak bez końca można gdybać chcieliście łatwo a nie zawsze łatwo jest dobrze :)

15. jakubkrak

jakubkrak

Sigma z taczkami lata, a niby miała nie budować.. W grepo nic mnie już nie zdziwi..

16. MG34

MG34

I.
    Mamy rok 2018 a na Grepolis nadal ktoś kogoś wyzywa na "solo" [​IMG]
    1vs1 to się gra w szachy.
    My tutaj nic dyplomacją nie ugraliśmy. Kiedy stało się dla nas jasne, że Sigma się na nas zbroi postanowiliśmy z nią powalczyć zawczasu. Wygasiliśmy wcześniejsze pomniejsze konflikty, bo każdy by tak zrobił. Nie tworzyliśmy żadnych koalicji anty-Sigma i nikogo do takowej nie namawialiśmy. Daliśmy po prostu na zielono kilka sojuszy i zaakceptowaliśmy jedną zakładkę istniejącej już wcześniej spółki mającej dość dostawania po tyłkach od Sigmy.
    Militarnie to nie powiem - współpracowaliśmy z AP kilka razy - chyba normalne.
    Ale graliśmy sportowo.
    Chciała Sigma czas na przygotowania - dostała.
    Chciała przerwę na reorganizację - dostała.
    Pisał jakikolwiek gracz przeciwnika, że wypadek losowy itd. - odpuszczaliśmy.
    Nic więcej nie mogliśmy zrobić by było bardziej fair.

II.
    Cudaki też pełen sport.
    Z nikim nic nie dogadywaliśmy kompletnie.
    Nie mamy u nikogo ani kretów ani nic nikomu nie wysadzimy podstępnie.
    Czysta zabawa inżynieryjna od początku do końca.
    Przecież my się ścigamy nawet z całą naszą koalicją
    Wygra po prostu lepszy :)

III.
    Cała reszta to typowe spory o pierdoły.

Wygrywamy ale nie byłbyś z nas dumny. Żadnych spisków, afer, zdrad, przekrętów - nic. Nuuuudy.[​IMG] Tylko panie nadal młode, piękne i frywolne [​IMG]

17. Atos22

Atos22

najnudniejszy okres w grze :(
    nic tylko festyny klepac:)

18. Limeko

Limeko

ale ja dzisiaj znalazłem wyjście z problemu [​IMG]

19. kkuull

kkuull

MG - pewnie bardziej mogli by polemizować nasi urlopowicze ;), ale niech będzie że ja to wezme na siebie...
    I.
    Kiedy stało się dla nas jasne, że Sigma się na nas zbroi postanowiliśmy z nią powalczyć zawczasu [...] Chciała Sigma czas na przygotowania - dostała.
    Przecież to się wzajemnie wyklucza. A że Sigma się na Was szykowała - sorry, mogę o czymś nie wiedzieć, ale jak znam pewien oportunizm i konformizm ówczesnych radnych, to jednak zdecydowanie wykluczam takie plany :cool:
    Zresztą: [cytat z pamięci] jest tych sigm chyba z pięć, a my zdecydowanie się temu sprzeciwiamy... - przypomina Wam to coś :cool:
    Z tymi wypadkami losowymi to też początkowo różnie bywało, ale później już nie powiem, było to respektowane z obu stron, co niewątpliwie godne szacunku.
    II.
    Przecież my się ścigamy nawet z całą naszą koalicją - powiedzmy że wierzę ;) A nie, jednak zdecydowanie nie wierzę :cool:

choć prawdą jest, że to już i tak tylko spory o pierdoły, bo to dawno minione dzieje :)

a wracając do AP - to rzeczywiście szacun, bo będąc w czarnej [***] ogarnęliście się naprawdę ładnie :)

20. MG34

MG34

Kukull to lepiej nie polemizuj, bo naprawdę nie ma z czym :)
    Ja napisałem, że dla NAS stało się jasne, że Sigma szykuje się do wojny. Jeżeli tak nie było to nadal to jest wina sojuszu Sigma że takie wrażenie odnieśliśmy :)
    I nic się nie wyklucza w moim wywodzie - napisaliśmy, że kończymy PON-a a Wy chcieliście więcej czasu od "ustawowych" na grepo 48h/72h i dostaliście ile poprosiliście więcej (tydzień?)
    Z wypadkami losowymi też nigdy nie było inaczej. Tylko raz zamiast napisać do szefostwa, że ktoś u Was ma problem to Harnaś bodajże zaczął szantażować emocjonalnie "byłych sigmoli" ze biją kogoś w kłopotach. Takie sprawy się załatwia na wysokim szczeblu a nie z szeregowymi graczami.

A jak nie wierzysz, że na Cudaki nie było układu to popytaj kogokolwiek od nas jak po nocy gonili Latarnię przed MAPNW. Aż taki posrany nie jestem, żeby budzić ludzi o 3 w nocy na sypanie/skracanie dogadanych cudaków :)

Do góry