Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30017

Guest
Jak chcesz handlować , to musisz płacić za ochronę
buahahahahah widać jakie noobki grają na tym świecie, nie znają nawet niepisanych zasad grepo
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27365

Guest
Ktoś gra ale wbiłem sobie na obrzeża północnego zachodu i okazało się ze w zasiegu 10 wysp nie ma z kim współpracować i trochę lipa.
 

DeletedUser23685

Guest
Co do handlarzy to nie ma takiej zasady aczkolwiek ja osobiście jak miałem obok siebie handlarza to z reguły nie atakowałem, bo nie ma sensu ich atakować, bo po co? Handlarz nie ma wojska, a jego miasto to tylko targowisko i magazyn, podbicie takiej wioski to jest strzał w kolano na starcie gry, zawsze można sie dogadać i taki handlarz ci jeszcze wioche podbuduje na koniec i ci ją odda, bo jak sie handel kończy tam i rola handlarza również ;) jestem zdania, że jak ktoś chce walczyć niech walczy sobie z kimś kto przyszedł tu z zamiarem gry, a jak obiera sobie za cel handlarzy no to troche to słabe jest no ale to tylko moja subiektywna opinia ;)

Ja mam wioske ponad 3k, a nawet portu w niej nie mam ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
Co do handlarzy to nie ma takiej zasady aczkolwiek ja osobiście jak miałem obok siebie handlarza to z reguły nie atakowałem, bo nie ma sensu ich atakować, bo po co? Handlarz nie ma wojska, a jego miasto to tylko targowisko i magazyn, podbicie takiej wioski to jest strzał w kolano na starcie gry, zawsze można sie dogadać i taki handlarz ci jeszcze wioche podbuduje na koniec i ci ją odda, bo jak sie handel kończy tam i rola handlarza również ;) jestem zdania, że jak ktoś chce walczyć niech walczy sobie z kimś kto przyszedł tu z zamiarem gry, a jak obiera sobie za cel handlarzy no to troche to słabe jest no ale to tylko moja subiektywna opinia ;)
Ja osobiście nie mam litości jak gram to latam po wiochach równam murki i staram się sure brać darmo a jesli ktoś w fajnej ofercie będzie sprzedawał to też chętnie kupie :)
 

DeletedUser30242

Guest
Część koalicji i Topowych sojuszy rozpadła się po drugim dniu od ochronki
 

DeletedUser9983

Guest
Niektóre sojusze tak zasuwają w rozwoju, że zostały prześcignięte przez swoje akademie.
 

DeletedUser30017

Guest
Ja osobiście nie mam litości jak gram to latam po wiochach równam murki i staram się sure brać darmo a jesli ktoś w fajnej ofercie będzie sprzedawał to też chętnie kupie :)
taki z Ciebie wojownik? coś sobie nie przypominam
smiley_emoticons_lol.gif

Generalnie handlarzy się nie rusza, jak wyzej kolega napisał, lepiej sie dogadać i potem dostać wioche za free. ludzie co walą w wiochy handlowe, gdzie nie ma praktycznie woja pokazują jak są beznadziejni ;p zwłaszcza na swiecie z predkoscia x4 ;p
 
Do góry