Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Jakieś podsumowanie by się przydało znów czy coś...
smiley_emoticons_winken4.gif
Art?
 

DeletedUser

Guest
Było nie maltretować króla z hieną w herbie, to byłoby jakieś podsumowanie.
I jeszcze ten nieszczęsny druid na dokładkę....
Jesteście lamy z piekła rodem.
 

DeletedUser9983

Guest
Cały świat na czerwono a co druga akcja i sojusz znika.. Zbyt łatwo... Wymyślcie coś proszę...
 

DeletedUser27944

Guest
Cały świat na czerwono a co druga akcja i sojusz znika.. Zbyt łatwo... Wymyślcie coś proszę...
Rozpłacz się
Tak zwane miękkie faje zawsze będą się zbijały tam gdzie wygodniej. Nie ma polotu? To nic, ale wyyyygoda jest ;-)
Pro gracze...
 
Sorrki ,że tak szybko znikłem , widziałem ,ze lecicie , a wiedziałem ,ze nie będę miał dostępu w tych godzinach do gry , także musiałem zachować się niczym najwyższy król szaraków :D

Fajna była zabawa , szkoda ,że na starym systemie nie ma takiego zaangażowania , być może dlatego ,ze zawsze gram z kimś w soju ,a nie sam :(
 

DeletedUser29075

Guest
Sorrki ,że tak szybko znikłem , widziałem ,ze lecicie , a wiedziałem ,ze nie będę miał dostępu w tych godzinach do gry , także musiałem zachować się niczym najwyższy król szaraków :D

Fajna była zabawa , szkoda ,że na starym systemie nie ma takiego zaangażowania , być może dlatego ,ze zawsze gram z kimś w soju ,a nie sam :(
Ja tam nie uczestniczę w atakach ale z tego co widziałem to i tak w miarę gratki za te kilka kolonów.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
To nowy system, prędzej czy później birem by brakło :p
 
Wiadomo , ja mam alergie na murki , bunkry itp , dlatego ten system nie jest dla mnie :D jeszcze miałem 1300 birem , trochę byście się pomęczyli pewnie , aż szkoda ,ze tak wyszło :(

na starym jest więcej możliwości obrony :)
 

DeletedUser9983

Guest
Rozpłacz się
Tak zwane miękkie faje zawsze będą się zbijały tam gdzie wygodniej. Nie ma polotu? To nic, ale wyyyygoda jest ;-)
Pro gracze...


Jak można naśmiewać się z graczy od których dostało się po tyłku??? Skoro gracze którzy z Tobą wygrali nie są "pro" to na jakim poziomie jest Twoja gra skoro przegrałeś??
 
Jak można naśmiewać się z graczy od których dostało się po tyłku??? Skoro gracze którzy z Tobą wygrali nie są "pro" to na jakim poziomie jest Twoja gra skoro przegrałeś??
Dex nie przegrał bo wtedy nawet nie grał po prostu tylko był a pózniej był real brak czasu i to wcale nie przez to że jego sojusz obrywał
 

DeletedUser28872

Guest
Dawno mnie nie było ale widzę standardy zachowane :)
Te same nicki również niezmiennie nadają ton konwersacji
Normalnie jak program publicystyczny, daj dowolny temat i już jest na co popatrzeć
 

DeletedUser29075

Guest
Dawno mnie nie było ale widzę standardy zachowane :)
Te same nicki również niezmiennie nadają ton konwersacji
Normalnie jak program publicystyczny, daj dowolny temat i już jest na co popatrzeć
Ale to nawet dobrze, wcześniej myślałem że ten hejt na tym forum jaki leci to taki czysty hejt, ale teraz zrozumiałem że to bardzo fajny dodatek do samej gry, takie forumowe zaczepki korzystnie wpływają na dynamikę rozgrywki. :D
 

DeletedUser28872

Guest
Ale to nawet dobrze, wcześniej myślałem że ten hejt na tym forum jaki leci to taki czysty hejt, ale teraz zrozumiałem że to bardzo fajny dodatek do samej gry, takie forumowe zaczepki korzystnie wpływają na dynamikę rozgrywki. :D
Baaaaaaaaaa ja nie gram już bo stwierdziłem, że na forum lepsze walki się toczą niż na serwerze :D
 
Do góry