Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
No w niektórych wypadkach trudno się nie zgodzić.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Rozpłacz się
Tak zwane miękkie faje zawsze będą się zbijały tam gdzie wygodniej. Nie ma polotu? To nic, ale wyyyygoda jest ;-)
Pro gracze...
coś zabolało? żal d.. ściska?
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
w realu coś nie wyszło? 500 plus nie przyznali? zresztą..po co nad tym dywagować - patrząc na sojusz w jakim jesteś to narzuca się jedno: z kim przystajesz takim się stajesz, więc patrz na swoje podwórko, a nie na inne. to takie typowo polskie
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser23278

Guest
coś zabolało? żal d.. ściska?
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
w realu coś nie wyszło? 500 plus nie przyznali? zresztą..po co nad tym dywagować - patrząc na sojusz w jakim jesteś to narzuca się jedno: z kim przystajesz takim się stajesz, więc patrz na swoje podwórko, a nie na inne. to takie typowo polskie
smiley_emoticons_irre.gif
odezwał sie ten którego sojusz padł na początku świata
smiley_emoticons_hust.gif
 
odezwał sie ten którego sojusz padł na początku świata
smiley_emoticons_hust.gif
jeśli mówisz o tym świecie to przeszliśmy do Anonimowych Pijaków, więc kolego nie gadaj głupot bo smród tylko roznosisz za sobą. jak masz coś więcej do powiedzenia to zapraszam na front. jak na razie to widziałem wasze wsparcia wysłane do waszego koalicjanta, w międzyczasie zdążyłem przejąć te miasto, a wsparcia jakie dopłynęły - po 1 biremce czy po 4-5 szt raczej chluby wam nie przynoszą. mogę Ci przesłać rapki żeby nie być gołosłownym.
 

DeletedUser23278

Guest
Taa a sparta to nie był twój sojusz przed ich upadkiem? spokojnie jeszcze sie spotkamy na froncie jak my nie przyjdziemy do was to wy do nas to spotkanie jest nieuniknione. mówisz po 1,4 czy 5 sztuk mogło sie tak zdarzyc mielismy wiecej buntów niz tylko koalicji a i tak było tego więcej z tego co widziałem
 
Ludzie dzieje się sojusz W Budowie mnie zaatakował nawet Grepo - Oszołomy się przyłączyły mam u siebie bunt i już się boję kto chce punkty zapraszam z deffem
AAA i jeszcze jedno od dzisiaj ponoć mam nowy nick Zadefowany nobek tak mnie nazwał Pan kuchcik - Robert Makłowicz - który notabene na wyspie ze mną ma ioski podefowane hehe
 
Taa a sparta to nie był twój sojusz przed ich upadkiem? spokojnie jeszcze sie spotkamy na froncie jak my nie przyjdziemy do was to wy do nas to spotkanie jest nieuniknione. mówisz po 1,4 czy 5 sztuk mogło sie tak zdarzyc mielismy wiecej buntów niz tylko koalicji a i tak było tego więcej z tego co widziałem
Ze Spartą nie mam nic wspólnego, założyłem Demony Wojny, po 2-3 dniach w drodze połączenia trafiliśmy do Anonimowych Pijaków. Także zonk, masz niesprawdzone informacje. Wojaczki się nie boję, zapraszam na front, ale jak wspomniałeś słusznie - to będzie kwestią czasu, tylko pytanie kiedy to będzie miało miejsce. na razie to są pojedyncze przypadki jakichś tam utarczek. a jak tam wasza mega koalicja składająca się z 1,5 sojuszu anonimowych, was oraz w budowie i zapraszamy wkrótce?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Wiadomo ,że Wasza paczka (złodzieje i pijacy) gra w podobnym składzie już pare światów , a ta mega koalicja to zbieranina graczy ,gdzie 80% graczy skupia się tylko na budowaniu miast zamiast klepaniu woja, do tego na pewno sporo nieaktywnych jest.
Także nie ma czym się szczycić yavus , bo gdybyś grał przeciwko swojej obecnej drużynie to właściwie już byś tu nie grał :)

Może z tych wszystkich sojuszy wyrobi sie za miesiąc jeden który stawi opór , albo i nie :) Problem taki ,że na całym grepo takich ekip co cos grają i mają stały skład , jest może z 5-7 ? :)
 

DeletedUser30242

Guest
Może przeprowadzić casting i zrobić swój stały skład . Żadne tłumaczenia. Jest bardzo dużo utalentowanych gracz
 

DeletedUser3480

Guest
nie wystarczy zebrac smietanke grepolisowa i juz sie wygrywa

trzon sojusz to przeciez silna wladza ktora podejmuje wlasciwe decyzje, nie kłóci sie(potrafi sie dogadac), nie ucieknie jak jest lanie itp.
potem dopiero gracze
i jak bedzie silna wladza to i dobrzy gracze sie znajda

zreszta w kazdym sojuszu sa i dobrzy gracze i ci slabsi.

swoja droga juz tu widzialem zlot smietanki grepo i upadek piekny bo wladza byla slaba
 
Także nie ma czym się szczycić yavus , bo gdybyś grał przeciwko swojej obecnej drużynie to właściwie już byś tu nie grał :)
Kochaś, w którym miejscu się czymkolwiek 'szczycę'? co do reszty wypowiedzi - zapewne tak, przy dobrze zorganizowanych akcjach chyba nikt by się nie oparł, zresztą sam tego doświadczyłeś robiąc szaraki. Ale nie ma co gdybać, liczą się fakty i to co jest tu i teraz, a fakty są takie, że w sojuszu jest fajna atmosfera i wspaniali ludzie, dobrze się gra i współpracuje. jest duża koalicja przeciw nam, ok fajnie, zabawa będzie ciekawsza i na tym się skupmy
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser3106

Guest
Ludzie dzieje się sojusz W Budowie mnie zaatakował nawet Grepo - Oszołomy się przyłączyły mam u siebie bunt i już się boję kto chce punkty zapraszam z deffem
AAA i jeszcze jedno od dzisiaj ponoć mam nowy nick Zadefowany nobek tak mnie nazwał Pan kuchcik - Robert Makłowicz - który notabene na wyspie ze mną ma ioski podefowane hehe

O widzisz i pewnie napisałeś już do jakiś nowych wybrańców żeby Ci kablowali?
 
Kochaś, w którym miejscu się czymkolwiek 'szczycę'? co do reszty wypowiedzi - zapewne tak, przy dobrze zorganizowanych akcjach chyba nikt by się nie oparł, zresztą sam tego doświadczyłeś robiąc szaraki. Ale nie ma co gdybać, liczą się fakty i to co jest tu i teraz, a fakty są takie, że w sojuszu jest fajna atmosfera i wspaniali ludzie, dobrze się gra i współpracuje. jest duża koalicja przeciw nam, ok fajnie, zabawa będzie ciekawsza i na tym się skupmy
smiley_emoticons_drunk.gif

Co do mnie to szaraki były kwestią czasu , musiałbym 24h być dostępny by sam ujechać :) przewaga liczebna haha :)
Może się nie znam , ja lubię małe ekipy i bić te duże - większa satysfakcja :D A inni wolą działać w dużej grupie i wygrywać światy , koronki itp :)
Co do wpisu manfreda to racja , ale najlepsza ekipa to taka w której nie trzeba rządzić bo każdy wie co ma robić - oczywiście to moje zdanie :)
 

DeletedUser

Guest
A inni wolą działać w dużej grupie i wygrywać światy , koronki itp :)
Co do wpisu manfreda to racja , ale najlepsza ekipa to taka w której nie trzeba rządzić bo każdy wie co ma robić - oczywiście to moje zdanie :)
Większa grupa to taka 7-sojuszowa kołalicja?
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
w grupie starych znajomych chce się nie tylko wygrywać światy, ale przede wszystkim dobrze bawić
smiley_emoticons_nicken.gif
 
Większa grupa to taka 7-sojuszowa kołalicja?
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
w grupie starych znajomych chce się nie tylko wygrywać światy, ale przede wszystkim dobrze bawić
smiley_emoticons_nicken.gif
Większa grupa to taka jak Wasza czy W budowie :)
No jeśli masz 100 starych znajomych to pewnie ,że fajnie się gra , tylko gdzie tylu na tsa wcisnąć
smiley_emoticons_lol.gif


Pewnie gdyby w tej grze o zwycięstwie decydowała głównie walka , a nie surka to i bym się skusił o zwycięstwo :D ale czy to kiedyś zmienią , wątpię , teraz trwa wyciskanie cytryny z forsą do końca , przecież ta gra nie będzie trwała wiecznie :D Prezes inno w końcu stwierdzi ,ze wystarczy kasy haha
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry