Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Chwila chwila. Z tego co wiem to anonimowi zabrali nam 1 miasto i to jeszcze bardo daleko wysuniete. Ze tak zapytam za przeproszeniem. Co my mamy kontrowac?
smiley_emoticons_lol.gif

Ale ty sie nagle aktywny zrobiłeś :p Taki nie ty, z tego co pamiętam chyba studia miały być
mysli.gif
 

DeletedUser23003

Guest
I sa :) poprostu znalazlem chwile zeby wyprostowac te pomowienia forumowe :D
 
podniecac,to sie podniecałes głownie Ty
smiley_emoticons_hust.gif
,tym ze znasz termin akcji,moze jakies cele...
smiley_emoticons_idea2.gif


o 6:17 juz mikrofala Ci chodziła,bo popcorn szykowałes...

mi sie puls i tetno nie zmieniło czy gdzies było plum,przejecie czy rolka.ale na chłodno oceniam to co widze i czytam.
ile jeszcze będziesz o tym marudził? przeżywasz wszystko jak nasza władza powstanie warszawskie. a jak ci puls i tętno miało się zmienić jak latałeś jedną paczką 61 ogni? rzeczywiście znamienny udział w akcji, a komentujesz tak jakbyś najwięcej ataków z całej koalicji wysłał
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
ale plusika możesz za to dostać
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


edit. dzisiaj już 89 ogni i 288 hopków - to już coś!!!!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20444

Guest
Co się będę rozpisywał, moje biremy czekają na wasze kolony i nie interesuje je to, czy to będzie jutro, czy za parę dni, u budowy czy u kogo kolwiek innego. Do zobaczenia :D
 

DeletedUser9983

Guest
Tak to szwedzio się możne przechwalać i grozić innym ale nie Ty.. Nie ma Cię w pierwszej setce obrońców !! Biremy zbadałeś?
 

DeletedUser26558

Guest
ile jeszcze będziesz o tym marudził? przeżywasz wszystko jak nasza władza powstanie warszawskie. a jak ci puls i tętno miało się zmienić jak latałeś jedną paczką 61 ogni? rzeczywiście znamienny udział w akcji, a komentujesz tak jakbyś najwięcej ataków z całej koalicji wysłał
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
ale plusika możesz za to dostać
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


edit. dzisiaj już 89 ogni i 288 hopków - to już coś!!!!
A widzisz w jakim to tempie sie rozwijam ;) dzis juz mam 108 :D moze pomimo ostatniego miejsca w sojku jeszcze chwile mnie zatrzymaja,pomimo braku plusikow bo wyobraz sobie,ze za te moje ataki nic nie dopisali ;( bo niby za akcje nie ma plusow,a to w przejeciu zadnym nie pomoglem...i gdzie tu sprawiedliwosc sie pytam?

A co do moich hopkow,wyobraz sobie ze jednak puls mi podskoczyl...bo co sie okazalo...kajaki wrocily i nie bylo "plum"o_Onormalnie bylem w szoku,bo przeciez lecialem prawie 1,5h...z Twoich zapowiedzi wywnioskowac mozna bylo rozne rzeczy,ale chociaz ocalaly mi kajaki,to moze komus podesle te 288ladu i w koncu plusik zarobie:Dna wiecej nie licze:(
 

DeletedUser20971

Guest
ludzie po co wam takie ciśnienia zarówno z jednej jak i z drugiej strony czas pokaże jak będzie wyglądać obrona lub atak z jednej jak i z drugiej strony :p po co te napinki ?
 

DeletedUser20444

Guest
Tak to szwedzio się możne przechwalać i grozić innym ale nie Ty.. Nie ma Cię w pierwszej setce obrońców !! Biremy zbadałeś?
Aktualnie 94 miejsce w obronie. Jest pierwsza setka :D
Haha, grozić, dobra beczka. Zwykłe podkręcanie przeciwników, nic specjalnego w rywalizacji. Myślę że jeśli inni mogą się przechwalać, to ja też, taki mój kaprys.
Powodzenia w bitwach
 

DeletedUser9983

Guest
Aktualnie 94 miejsce w obronie. Jest pierwsza setka :D
Haha, grozić, dobra beczka. Zwykłe podkręcanie przeciwników, nic specjalnego w rywalizacji. Myślę że jeśli inni mogą się przechwalać, to ja też, taki mój kaprys.
Powodzenia w bitwach


Jasne, że możesz.. Powodzenia
 

DeletedUser26408

Guest
Jak już się tak chwalicie to też się pochwalę ...

NiechwilowyNoob.png

plum ... plum ... plum ...
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Hahaha, o nie wierze kto do nas wrócił
smiley_emoticons_lol.gif


A po tym, to co tak zamilkłeś na forum? :D
2u56vdy.png
 

DeletedUser26408

Guest
Z tego co pamiętam to utopiliście przy tym 11 kolonów ... A byłem tam sam z Matim ;)

Fakty jednak są takie, iż miasta przejęliście i mogę tylko pogratulować
smiley_emoticons_bravo2.gif


PS. Dzisiaj też będziecie pisać massa, żeby Was nie bić w określonych godzinach ? Może ustalmy grafik, kiedy można Was bić, a kiedy nie ?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Z tym massem to ja sam nic nie wiem więc prosze się odstosunkować :D Na pewno nie był to mass od sojuszu. :D
 

DeletedUser20444

Guest
Dwa kolony dopisane do muru :D
Miały być 3-4, dlatego uznaję, że to jeszcze nie koniec
 

DeletedUser29075

Guest
Ale koniec czego? Bo ja nie rozumiem na co wy teraz liczycie, przecież nie ma żadnej akcji na was XD
 
Do góry