Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20971

Guest
hehe zato odwet był niczego sobie :p polatane było wczoraj no i niestety straty z naszej strony :) jedyny niesmak pozostawia latanie z gradem pojedynczych jednostek ale było git dzień pełen emocji i adrenaliny
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser29075

Guest
A mi w końcu jakieś punkty ze wsparć wpadły, też jestem zadowolony
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Co wy wiecie o punktach ze wsparć
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
No akurat w właśnie mało na tym świecie a szkoda ;c Może w późniejszym etapie coś się zmieni
smiley_emoticons_viking.gif

Zwykle jak ja gdzieś lecę to potem cisza jak makiem zasiał, to od następnej akcji na nas obieram taktykę - wszedzie po paczce birem, więc wszystkie bunty z głowy. :D
 
hehe zato odwet był niczego sobie :p polatane było wczoraj no i niestety straty z naszej strony :) jedyny niesmak pozostawia latanie z gradem pojedynczych jednostek ale było git dzień pełen emocji i adrenaliny
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
wasi gracze też latają z gradem, chociażby pavko

Co wy wiecie o punktach ze wsparć
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
1 blachę zdobyłeś i już się podniecasz..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Art stracił wioski bo zawsze się pcha tam gdzie go nie chcą.. A że zawsze inni mniej nie chcieli niż Wy to jest w szoku.. Teraz się naumiał chłopak i w(n)ioski wyciągnie..
Anonimowi szczere gratulację mimo sporych strat. Dobrzy grajkowie z Was to widać po nickach i dobrzy wojownicy co widać po murkach..
 
hehe zato odwet był niczego sobie :p polatane było wczoraj no i niestety straty z naszej strony :) jedyny niesmak pozostawia latanie z gradem pojedynczych jednostek ale było git dzień pełen emocji i adrenaliny
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
co do gradu nie używam ale w Waszej koalicji jednak to jest używane tak samo jak plagi i błyskawice i jak to ktoś od Was napisał do mnie -po to to jest żeby używać

Art stracił wioski bo zawsze się pcha tam gdzie go nie chcą.. A że zawsze inni mniej nie chcieli niż Wy to jest w szoku.. Teraz się naumiał chłopak i w(n)ioski wyciągnie..
Anonimowi szczere gratulację mimo sporych strat. Dobrzy grajkowie z Was to widać po nickach i dobrzy wojownicy co widać po murkach..
i nadal będę się tam pchał -powiem więcej niebawem odzyskać mam zamiar te wioski
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
No i jak tam walki na serwerze? Coś ciekawego się wydarzyło ostatnio? Oprócz tego, że ktoś wyjętego spod prawa pirata pobił...
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser23687

Guest
Yavus, skąd w tobie ta niechęć do wszystkiego, zgrywanie bohatera, wysyłanie masowej wiadomości do wrogiego sojuszu jaki to nie jesteś wszechwiedzący. Rozumiem, chcesz być śmieszny, chcesz pokazać nam jaki to nie jesteś wybitny, i powinniśmy się ciebie bać, ale powiem Ci, że robiąc takie coś to się tylko ośmieszasz. Grajmy jak ludzie, stosujmy elementy gry jakie grepolis nam daje, w tym też ten wyżej wspomniany grad, który jest jedynym narzędziem w przypadku gdy ktoś w kółko rolkuje, lecz proszę, zachowujmy się normalnie.

A co do blaszki to się wcale nią nie podniecam, patrząc na to, że miałem 5 dni pauzy, sporą odbudowę, a złoto mam tylko i wyłącznie za surki sprzedawane (nawet teraz, na tym świecie) to chyba nie ma takiej tragedii ze mną :)
 

DeletedUser30242

Guest
Odezwijcie się do mnie dam 50% lepsza oferta haloooo !!!!
Dla wszystkich jestem handlarz miroslaw
Dla przyjaciół handlarz morus

Sprzedam skodę historia i przebieg do uzgodnienia
 
Do góry