1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Apollonia

Dyskusja w 'Apollonia' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 29. Sie 2017.

Poleć tę stronę

1. redka

redka

Docenione treści:
    418
    Tak, próbowałam zebrać ekipę i w końcu mu wpierdzielić za te wszystkie zdrady, których się dopuścił, ale... prawda jest taka, że panowie to leniuszki i nie chce im się robić, a wszystkie pracowite kobitki Lucek ma w kieszeni. A wiesz jak jest. 1 mężczyzna i kilka kobiet: jedna odkurza, druga gotuje obiad, trzecia pierze, czwarta ciacho upiecze, piąta na zakupy pójdzie, szósta piwo poda, siódma da.. co ma ;) itede. A 1 kobieta i kilku mężczyzn? Zatyrać się idzie: sprzątać, gotować, piwko podawać, dawać itede. tylu mężczyznom. Dlatego na razie odpuszczam. Nie jestem w stanie prowadzić dyplomacji, rekrutacji, zajmować się obroną, atakiem i do tego łagodzić temperamentu naszych samców ;) W tej wojnie przegrywam z Luckiem.

MG34 lubi to.
  2. Hini

Hini

Docenione treści:
    201
    Przekabać te kobitki:)
    Bo teraz muszą sprzątać, prasować, piec ciasto, itd. , i ewentualnie czasami jedno krótkie dziękuje usłyszą. A gdyby były we wrogim obozie, to Lucek by je czarował, zapraszał na łyżwy i kolację, roztaczał wizje, dopieszczał, i ogólnie pławiłyby się w centrum zainteresowania.
    Tak jest zawsze. Masz interesującego przeciwnika, myślisz sobie - jaki czarujący, inteligentny, błyskotliwy i grzeczny człowiek. Więc jak Cie zaprasza do kolejnej wspólnej gry z chęcią dajesz się namówić. Poczem dostajesz miotłę do reki i czar pryska:))

redka i MG34 lubią to.
  3. redka

redka

Docenione treści:
    418
    Ja mu dam łyżwy, kolacje i dopieszczanie. Mam lepszy pomysł... taki babski pomysł. Najpierw wyeliminuję konkurencję, czyli ukatrupię wszystkie jego kobitki :D Potem to niech on się stara, jak już żadna mu nie zostanie :D

4. Hini

Hini

Docenione treści:
    201
    Pomysł ciekawy, ale nierealny do zrobienia. Jak ukatrupisz te co są , to pojawią się nowe, młodsze. Moim skromnym zdaniem lepszy wróg znany niż nie znany.

Dobra, jeszcze dwa wpisy i się strona przekręci, o co zdaje się chodziło.

5. jakubkrak

jakubkrak

Docenione treści:
    110
    Wpis na ratunek ...

P.S. Fajnie komuś skopać tak tyłek, że dwa lata przezywa - Dex :)

6. MG34

MG34

Docenione treści:
    464
    Dziękuję za Waszą troskę. Nawet Gmart się zatroskał [​IMG]

Potwór zaatakował. Jestem ranny ale żyję [​IMG]

7. psychopataTata

psychopataTata

Docenione treści:
    2
    Co tam w wielkim świecie dawno mnie tu nie było ktoś dostał hooploa?

8. jakubkrak

jakubkrak

Docenione treści:
    110
    Nic się nie zmieniło. Dex dalej uprawia pisarstwo śmieszne tylko dla niego, MG dalej udaje, że nie zależy mu na zalotach Redki ale rumieni się na każdy jej post, Hini trzeźwa jak zawsze , Gmart punktuje ale z wielkim taktem i dobrym smakiem. Bez zmian.. Niczego nie przegapiłeś.

9. psychopataTata

psychopataTata

Docenione treści:
    2
    a ty ?

10. jakubkrak

jakubkrak

Docenione treści:
    110
    Ja też niczego nie przegapiłem :D

11. wariorreaktywacja

wariorreaktywacja

Docenione treści:
    18
    Siemka ludziki jak tam bitewki idą? ;)

12. Dex Aligator

Dex Aligator

Docenione treści:
    81
    Jak ktoś przeżywa to tylko Ty, na każdym kroku to podkreślasz. To Twój największy sukces? Zresztą jaki Twój... jaki Twój... Mości panie, Tyś tam tylko gary zmywał...
    Trzy razy dostałem baty (baty = przegrana) od sojuszu do którego próbujesz się przykleić. Nie mieści Ci się w głowie że taki Aligator ma gdzieś przegraną, swoim małym rozumkiem nie potrafisz pojąć że ktoś przegrywając, może wyjść z tego z uśmiechem. Nie Kubuś... Nie mam Twoich ambicji, nie muszę wygrać. Dostanę baty jeszcze kilka razy - masz jak w banku ;-)

13. Dex Aligator

Dex Aligator

Docenione treści:
    81
    Zdziwiłbyś się jak wiele osób Was nie lubi... Projekt "Alladyn" - historia dla jaj i hecy, dla podrażnienia ego, dla samego zamieszania i kontrowersji. Naciągałem realia, ale zabawa była przednia... Porzuciłem to śmieszne pisarstwo zabawne tylko dla mnie... Przeca sam się nie będę śmiał mimo licznego grona aprobaty...
    Kubuś, miałem więcej lajków niż wiewiórka orzeszków ;-) Tylko nie jestem Tobą, nie mam parcia i zmieniam nicki jak mi się podoba

14. Dex Aligator

Dex Aligator

Docenione treści:
    81
    Nawet Wisłowy
    Podbiłeś już misję? Jak nie poradzisz to wołaj ;-)

15. centra

centra

Docenione treści:
    5
    Nie wiem co mnie podkusiło żeby znów tu włazić.... I na dodatek same znajome twarze. Coś czuję, że znów wsiąknę :p Warto tu jeszcze sie w ogóle zakręcić? Tym bardziej takiemu emerytowi po chyba rocznym urlopie? :p

16. gmkgmk

gmkgmk

Docenione treści:
    105
    No co Ty ? Mam potezny sojusz na peryferiach i ambitne plany podbicia swiata ;););)

17. psychopataTata

psychopataTata

Docenione treści:
    2
    byłeś u lekarza czy pielęgniarki?

18. gmkgmk

gmkgmk

Docenione treści:
    105
    Poczucie humoru gdzie zostawiles ? :)

19. Dex Aligator

Dex Aligator

Docenione treści:
    81
    Bundy swój chłop, jako nieliczny właśnie to poczucie ma. Ciężkie to ciężkie, ale ma ;-) Wszelkie pozostałe braki chlaniem nadrabia
    Lokum jakieś masz dla mnie? Obawy stały się faktem i w niewolę Pijaków chcą Aligatora wysłać :) A przeca Aligatory nie przeżyją takiej zniewagi...

20. ArtArtWawa

ArtArtWawa

Docenione treści:
    78
    Dex nikt Ciebie nie zmusza grać z nami zawsze możesz zmienić front.
    Wracając do sytuacji na świecie to wczoraj miała być wielka akcja na nasz sojusz i mieliśmy stracić masę wiosek a tutaj patrzę rano a strata 2 wiosek albo 3 nie pamiętam taką masę wiosek że ciężko doliczyć się