Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3106

Guest
Grzegorzu daj już luz Sigma gra swoje .
Pijaki grają swoje i koalicja grała i gra swoje .
Dwa sojusze w ponie biją się z całym światem prędkość fajna ja nie wiem czego wy szukacie ;)
Dodam że np Budowlańcy to tez zgrany sojusz który przyszedł w większości z Paros to samo np Anonimowi .

Z Paros większość najlepszych wojowników zrobiło sobie przerwę na ten świat poszło z przykrością stwierdzam więcej bobów co widać po przeprowadzonych ostatnimi czasy rozbiórkach.

Najlepsze jest to, że sigma i póz maja pon idą swoją swoją strony. Antykoalicja budowlańców pijarów TO i jeszcze żagli chyba wspólnie wymieniali się deffem ' mieli rozmach. Przejmowalismy miasto pijaka w jednym idą same wsparcia budowlancow w innym oszołomów. Ataki były wykonywane wspólnie budowlańców i pijakow dziwnym trafem zawsze w jednym czasie.
Część tej koalicji została rozbita przez sojusze mające pon i atakujące atakujące różnym czasie. Raz chyba się zdążyło przez przypadek ze sigma w ten sam dzień zatakowala oszołomy.
Gdzie jest tutaj równowaga ? PiZ podzielic dwa sojusze sigmy tez podzielić dwa sojusze aby przeszli do wrogiej koalicji. Wtedy proste łatwe zwycięstwo by było . Bez większego wysiłku i chęci Na organizacje sojuszu. Nie byłoby zarwanych nocek , nie musiałby być taki ktoś jak koordynator deff pdf. W ogole nikt by nic nie musiał robić tylko bylejak ataki wysyłać .
Podsumowujac
Nieudolnie wykorzystujące potencjał swoich dobrych graczy brak większej organizacji. Nigdy nic nie wyszło samo z siebie. Konsekwecja to rozbicie wielkiej kilkusojuszowej koalicji przez dwa sojusze mające PON.

Odpowiadając na pytanie gdzie jest tutaj równowaga? Równowagi nie ma bo w Złodziejach i Sigmie jest najprawdopodobniej więcej graczy którzy wyróżniają się większą aktywnością co widać w rankingach. I szkoda że mając taką przewagę nie potraficie grać czysto. Każdy patrzy tutaj na nas jak na przegranego od początku więc jak przegramy to wielkiego halo nie będzie.
 

DeletedUser26311

Guest
Z Paros większość najlepszych wojowników zrobiło sobie przerwę na ten świat poszło z przykrością stwierdzam więcej bobów co widać po przeprowadzonych ostatnimi czasy rozbiórkach.



Odpowiadając na pytanie gdzie jest tutaj równowaga? Równowagi nie ma bo w Złodziejach i Sigmie jest najprawdopodobniej więcej graczy którzy wyróżniają się większą aktywnością co widać w rankingach. I szkoda że mając taką przewagę nie potraficie grać czysto. Każdy patrzy tutaj na nas jak na przegranego od początku więc jak przegramy to wielkiego halo nie będzie.

Mógłbyś to rozwinąć ? Jakie to brudne zagrywki stosujemy ?
 

DeletedUser29075

Guest
NIe zgadzam się z częscią wypowiedzi Twojej, nie dwa sojusze w ponie biją się z całym światem, to nie prawda. Złodzie i sigma to przynajmniej 5 sojuszy na tą chwilę (nie chce mi sie dokładnie liczyć). Jak dobrze policzyć ilość graczy z tzw. PONU i koalicji to wychodzi mniej więcej po równo 200/200. A chyba nawet tych z pzw. koalicji jest mniej :)
Tylko, że... PIZ i sigma się nie wspierają, a koalicja działa wspólnie, działała nawet podczas poprzedniej akcji na No Name, więc takie argumenty to do toalety i wodę spuścić. Jak ktoś już wcześniej pisał, chyba tylko raz zdarzyło się całkiem przypadkiem że sigma i PIZ zaatakowali tego samego dnia. Z tego co mi wiadomo nasz stosunki z sigmą polegają na tym, żeby sobie nie przeszkadzać. WIęc wygląda to tak. PiZ vs. koalicja - 1 konfilkt, SIGMA vs. koalicja - 2 konflikt. [o ile tak jest, bo nawet nie za dobrze wiem z kim sigma się teraz bije...] Pomijając fakt, że PIZ ma praktycznie z każdej strony kolor czerwony, a koalicja gdzie nie spojrzy to zielono lub niebiesko, to naprawdę aż żal mi się robi graczy, którzy z waszej strony się angażują, bo jest kilku takich. Najbardziej bije po oczach fakt, który też już ktoś wcześniej opisał. Nie szanujecie własnych graczy i nie traktujecie ich równo, PiZ wbija wam bunty podczas akcji i w 1 mieście jest 30k lądu, w drugim prawie 10k birem a w kolejnych 10 nie ma nic, bo te kolejne 10 należą do gracy, którzy mają nieco mniej rozpoznawalne nicki... po prostu żal, potem tacy ludzi sfrustrowani, że ich własny sojusz ma ich gdzieś piszą do nas, jestem szarym graczem pijaków, a wiem bardzo dużo na temat tego co się u was dzieje, bo ludzie sami o tym piszą, w nerwach po prostu. Zamiast próbować dzielić nas, pomyślcie nad tym, jak zjednoczyć swoich graczy, wtedy zrobi się ciekawiej, jak na razie to tylko narzekacie i przerzucacie się argumentami, które nic nie wnoszą. Z jednej strony próbujecie wmówić jacy to wy poszkodowani bo bijecie się z koalicją 5[!] sojuszy, a drugiej próbujecie te sojusze dyskredytować, a obok tego wszystkiego stoi fakt, że sami siebie poniżacie... to samo co było na Nikai, tak bardzo chcecie umniejszyć nam, że dyskredytujecie siebie. Wyobrażacie sobie to naprawdę?

Mecz piłki nożnej, jedna drużyna to wy, druga to my, nagle zaczynacie strzelać sobie samobóje, żeby umniejszyć nam. Trzyma się to logiki waszym zdaniem?
 

DeletedUser30242

Guest
To co pisałem ryba psuje się od głowy mają od groma dobrych graczy tylko biora się za prowadzenie sojuszu nie umiejac stworzyć warunków dla tych osób. Później płacz i zgrzytanie zębów.
 
To co pisałem ryba psuje się od głowy mają od groma dobrych graczy tylko biora się za prowadzenie sojuszu nie umiejac stworzyć warunków dla tych osób. Później płacz i zgrzytanie zębów.

a wiesz, że zgrzytanie zębami często świadczy o chorobie która nazywa się owsica :) Tak wiec może dlatego niektórzy zgrzytają.
To na szczęscie tylko gra i cóż, raz wychodzi lepiej innym razem gorzej. SŁabsi przegrywają, lepsi wygrywają. Czy to grepo, szachy, warcaby .... zawsze jest tak samo, najwazniejsze to szanowac ludzi :)
Macie rację, więc zyczę powodzenia :p
 

DeletedUser29075

Guest
Szanowny Panie Hoopoe, przepraszam ale nie grałam nigdy na NIKAI, więc nie wiem o czym mówisz. NIe mieszam serwerów :)
A to o czym piszesz to Twoja subiektywna ocena, do której masz jak najbardziej prawo :)
Pozdrawiam serdecznie i życze wszystkim miłej zabawy na grepolis :)
Nikaie podałem tylko jako przykład, gdzie działo się to samo co tutaj :)
 

DeletedUser30330

Guest
Bo np. Jak grałem w kronice kiedyś to miałem kolona w mieście(mojego) pomyślałem że gdzieś polece paczam jakiś słup pewnie na forum dużo siedzi to na gre nie zajrzy. Paczam kolon stoi, stoi stoi i stoi...
Po nie udanej próbie odbicia napisał mi że jestem słupem bo wbiłem mu kolona jak go nie było bo akurat mu apka nie działała.Tłumaczył się mi tyle że 2 strony korespondencji zapisał mi. Gdy zabrałem mu drugie już nic nie napisał, na forum tak samo.
Morał: nie tłumacz się z porażki przyjmij ją na klate i graj dalej ucząc się na błędach.

PS: czemu takie wypracowania piszecie?
 

DeletedUser3106

Guest
Mógłbyś to rozwinąć ? Jakie to brudne zagrywki stosujemy ?

Nie zamierzam się tutaj rozpisywać bo zaraz ktoś będzie pisał że ktoś płacze czy coś w tym stylu.

Tylko, że... PIZ i sigma się nie wspierają, a koalicja działa wspólnie, działała nawet podczas poprzedniej akcji na No Name, więc takie argumenty to do toalety i wodę spuścić. Jak ktoś już wcześniej pisał, chyba tylko raz zdarzyło się całkiem przypadkiem że sigma i PIZ zaatakowali tego samego dnia. Z tego co mi wiadomo nasz stosunki z sigmą polegają na tym, żeby sobie nie przeszkadzać. WIęc wygląda to tak. PiZ vs. koalicja - 1 konfilkt, SIGMA vs. koalicja - 2 konflikt. [o ile tak jest, bo nawet nie za dobrze wiem z kim sigma się teraz bije...] Pomijając fakt, że PIZ ma praktycznie z każdej strony kolor czerwony, a koalicja gdzie nie spojrzy to zielono lub niebiesko, to naprawdę aż żal mi się robi graczy, którzy z waszej strony się angażują, bo jest kilku takich. Najbardziej bije po oczach fakt, który też już ktoś wcześniej opisał. Nie szanujecie własnych graczy i nie traktujecie ich równo, PiZ wbija wam bunty podczas akcji i w 1 mieście jest 30k lądu, w drugim prawie 10k birem a w kolejnych 10 nie ma nic, bo te kolejne 10 należą do gracy, którzy mają nieco mniej rozpoznawalne nicki... po prostu żal, potem tacy ludzi sfrustrowani, że ich własny sojusz ma ich gdzieś piszą do nas, jestem szarym graczem pijaków, a wiem bardzo dużo na temat tego co się u was dzieje, bo ludzie sami o tym piszą, w nerwach po prostu. Zamiast próbować dzielić nas, pomyślcie nad tym, jak zjednoczyć swoich graczy, wtedy zrobi się ciekawiej, jak na razie to tylko narzekacie i przerzucacie się argumentami, które nic nie wnoszą. Z jednej strony próbujecie wmówić jacy to wy poszkodowani bo bijecie się z koalicją 5[!] sojuszy, a drugiej próbujecie te sojusze dyskredytować, a obok tego wszystkiego stoi fakt, że sami siebie poniżacie... to samo co było na Nikai, tak bardzo chcecie umniejszyć nam, że dyskredytujecie siebie. Wyobrażacie sobie to naprawdę?

Mecz piłki nożnej, jedna drużyna to wy, druga to my, nagle zaczynacie strzelać sobie samobóje, żeby umniejszyć nam. Trzyma się to logiki waszym zdaniem?

A z kim SIGMA ma się bić jak nie z tym samym przeciwnikiem? To że nie robicie wspólnych akcji tego samego dnia to nic nie znaczy bo atakują tego samego przeciwnika czy to po czy przed waszą akcją... PiZ ma z każdej strony kolor czerwony? Na północy i zachodzie macie NN które nie ma z wami szans trzeba to jasno powiedzieć a na południu jest SIGMA. Wychodzi na to że jedyny front jaki tak naprawdę macie to na m54 z W Budowie i Anonimowi Pijacy. Odnośnie wsparć nie mamy sobie nic do zarzucenia bo nie jest tak jak piszesz moim zdaniem jest dużo lepiej niż było a to że chcesz puścić jakiś ferment tutaj na FO żeby jeszcze więcej kretów mieć u przeciwnika to bardzo dobry pomysł pisać właśnie takie głupoty.
 

DeletedUser30242

Guest
Sigma bila oszołomów my pijakow i w budowie dodatkowo noname o którym mówisz ze nie ma szans. Dziwne spostrzeżenie. Gdzie tutaj ten sam przeciwnik . Chyba ze traktowaliscie wszystkie 3 odlamy oszołomów + 3 odlamy budowlańców + 3 odlamy żagli + anonimowi z zelkami jako całość . To tak 2 sojusze majace PON walczą przeciwko byłej koalicji ściśle ze sobą współpracującej. A no i no name do Was doszli.
Jednym słowem mieliscie prze.....ane.
 

DeletedUser3106

Guest
Policz jakość a nie ilość i wypadało by pisać trochę po polsku żeby można było zrozumieć co piszesz i jakoś się do tego odnieść. Nikt z nas nie pisał że mamy prze... po prostu gramy i zobaczymy co z tego wyjdzie. Skończcie się podniecać a bardziej Ty skończ bo to od Twojego wpisu się zaczęło że musiałem swoje trzy grosze tutaj napisać.
 

DeletedUser29075

Guest
Nie zamierzam się tutaj rozpisywać bo zaraz ktoś będzie pisał że ktoś płacze czy coś w tym stylu.



A z kim SIGMA ma się bić jak nie z tym samym przeciwnikiem? To że nie robicie wspólnych akcji tego samego dnia to nic nie znaczy bo atakują tego samego przeciwnika czy to po czy przed waszą akcją... PiZ ma z każdej strony kolor czerwony? Na północy i zachodzie macie NN które nie ma z wami szans trzeba to jasno powiedzieć a na południu jest SIGMA. Wychodzi na to że jedyny front jaki tak naprawdę macie to na m54 z W Budowie i Anonimowi Pijacy. Odnośnie wsparć nie mamy sobie nic do zarzucenia bo nie jest tak jak piszesz moim zdaniem jest dużo lepiej niż było a to że chcesz puścić jakiś ferment tutaj na FO żeby jeszcze więcej kretów mieć u przeciwnika to bardzo dobry pomysł pisać właśnie takie głupoty.
Pokazałbym ci screeny i raporty gdyby nie fakt, że je usunąłem :) Miałem screeny z waszych zakładek z obroną wspólnych z NN podczas naszej akcji na nich.

Poza tym idąc tym tokiem myslenia że ci nie mają z nami szans, ci też, to kto ma? Wy sami siebie na straty spisujecie a potem zęby zagryzacie i winnych szukacie. A teraz fronty - M43 tam są NN wspierani przez Motywację, M 34 niby martwe morze ale NN jest tam proporcjonalnie dużo, na samym M44 nadal jest dużo miast NN, M 45 jest względnie spokojne ze względu na PON z sigmą, M 54 - wiadomo co i jak, pogranicze mórz 44/45/54/55 całe czerwone, M55 nie jest naszym celem. Dużo zielonego, nie? :) Poza tym co tam, narzekacie już nawet na sigmę, którą przed chwilą ktoś tutaj od wasali poniewierał na forum? :D ALbo odnosze złe wrażenie albo wy już sami nie wiecie gdzie szukać winnego.

A co do NN jeszcze - przypomnij sobie ile na początku mieli u nas miast, przypomnij sobie kto ich wspierał. Skoro NN nie ma z nami szans a dostawało deffa od was wszystkich, to co, wy wszyscy tez już bez szans? To kiedy szaraki?

Żeby było jasne - nie uważam się za proplayera, bo do takiego to mi hen daleko, nie gram nawet dobrze, jestem szarym deffowcem, ale jak widzę różnice w zarządzaniu sojuszem, to aż dech zapiera, że PiZ z takich graczy jak ja potrafi wydobyć to co dobre, a wy takich spisujecie na straty. Ilu wam ludzi uciekło lub zmieniło się w szaraki bo deffa nie był a na buntach u innych sław FO stało po 7/8k birem? :) Aż żal mnie teraz ściska że pousuwałem screeny tych raportów - nastepnych nie usunę.

Poza tym sam fakt, że sami nad swoim deffem nie panujecie, podczas którejś akcji na was padł piękny bunkierek z birem, gdzie było ich ponad 9k, natomiast jak jeden z waszych mi wyznał - wg waszego forum było tam 4,5k birem :D :D
 
prestan sobie dopowiadac swoje prawdy bo tu ciagle o nas a to inni Ci placza a nie ja, nie dostawalismy defa wiec sobie nie wmawiaj, wszystko nasze, raz sie zdarzylo i to nie byly zawrotne sumy tylko tyle co zdarzylo doleciec a Ty ciagle jak to nas wspomagali wszyscy badz wspomagaja nadal... Wyzywajcie sie czy co tam lubicie na tym forum ale prosze nas nie wciagac w to :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29075

Guest
prestan sobie dopowiadac swoje prawdy bo tu ciagle o nas a to inni Ci placza a nie ja, nie dostawalismy defa wiec sobie nie wmawiaj, wszystko nasze, raz sie zdarzylo i to nie byly zawrotne sumy tylko tyle co zdarzylo doleciec a Ty ciagle jak to nas wspomagali wszyscy badz wspomagaja nadal... Wyzywajcie sie czy co tam lubicie na tym forum ale prosze nas nie wciagac w to :)
Jakby nie patrzeć to ja jako jedyny nadaje wam jakąkolwiek wartość podczas gdy reszta spisała was już na straty. :)
 

DeletedUser26558

Guest
Sigma bila oszołomów my pijakow i w budowie dodatkowo noname o którym mówisz ze nie ma szans. Dziwne spostrzeżenie. Gdzie tutaj ten sam przeciwnik . Chyba ze traktowaliscie wszystkie 3 odlamy oszołomów + 3 odlamy budowlańców + 3 odlamy żagli + anonimowi z zelkami jako całość . To tak 2 sojusze majace PON walczą przeciwko byłej koalicji ściśle ze sobą współpracującej. A no i no name do Was doszli.
Jednym słowem mieliscie prze.....ane.
Damian zelkow w to nie wpasowuj,bo Tu dopiero przj...ne mielismy,jak w sam srodek sie zachcialo wskoczyc "pograc na relaksie" na x4 i wszystkim dookoła sie nasze miasta podobały
smiley_emoticons_irre4.gif


a w tej całej dyskusji chyba chodzi o to,ze gdzies ktos stwierdzil,"ze gra sie tak jak przeciwnik pozwala",ale gdy 2najepsze sojusze(po roznych perturbacjach na serwie) sa po tej samej stronie. nie ma jak powiedziec ktory z nich jest lepszy:)
 
No dobra ale nie pisz ze dawali nam defa jak nie dawali. Reszta skazuje na straty bo nie dziela z wami morza jak my. W innym wypadku by byl inny sojusz spisany na straty czy to lepszy czy to gorszy. Naturalna kolej rzeczy, niech se spisuja, ktos musi przegrac zeby ktos wygral.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29075

Guest
No dobra ale nie pisz ze dawali nam defa jak nie dawali. Reszta skazuje na straty bo nie dziela z wami morza jak my. W innym wypadku by byl inny sojusz spisany na straty czy to lepszy czy to gorszy. Naturalna kolej rzeczy, niech se spisuja, ktos musi przegrac zeby ktos wygral.
Zaprzeczasz że podczas jednej [minimum, nie wiem jak kiedy indziej było] akcji, mieliście wspólną zakładkę z Defektem, ich AK, jakimiś ORMO, w budowie, zapraszamy wkrótce, i że dostawaliście od nich wsparcia? [Nie wnikam w ilości bo o ile sami ledwo co pewnie go mieli to obstawili może ze 2 miasta, nie miałem okazji doliczyć się więcej]?
 
To raz dali jakas tam ilosc o czym napisalem w poprzedniej wiadomosci ze raz bylo a Ty wypisujesz ze my jestesmy przez nich wspierani. Ty celowo ciagniesz dyskusje czy nie doczytales tego?
 
Do góry