Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30242

Guest
jeszcze ochronka nie zeszła powstała już antykoalicja :) Na początek oszołomi z budowlańcami i nie wiem czy żagli na doczepkę tam nie było :)
 

DeletedUser20310

Guest
jeszcze ochronka nie zeszła powstała już antykoalicja :) Na początek oszołomi z budowlańcami i nie wiem czy żagli na doczepkę tam nie było :)
Były oszołomy,Żagle,Anonimowi potem doszli i budowlańcy.

Dla ścisłości Żagle rozebrała Sigma i Oszołomy też od nas zebrały troszke ;)

WORLD FRIENDS to tez Sigma. Czyli w czolowej dziesiatce sojusze 1,2,4,5 i 10 to koalicja PiZ. Jakies 75 % sil swiata. Ktos pisal , ze swiat jest wyrownany ;););)
Jak podchodziliśmy do walki np Sigma vs Żagle i Oszołomy to statystyki były odwrotne i to czerwoni mieli bardzo dużą przewage .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Od nas też Żagle trochę po tyłku dostali...mieli trochę miast na M44 również, choć głównie siedzieli na M45 i tam dostali od Sigmy:)
 
Co tu dużo gadać żeby zagrozić pijakom i sigmie musiały by wejść dwie równie dobrze zorganizowane ekipy. Takich mało zostało i już raczej się nie spotkają na jednym świecie
Przyjdzie grudzień nowy świat z nowym systemem to będzie tutaj drugi Kos ;p
 

DeletedUser11134

Guest
Lucek i reszta, zrozumcie, że gmart i spółka od pewnego czasu proszą Was, żebyście już nie grali, bo psujecie zabawę pozostałym.
Przepraszam, ze się wcinam, ale ludzie piszą to i piszą przez kwiatek z grzeczności, a Wy nic, więc ktoś to musi napisać wprost - trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.
 
Mi o to nie chodziło niech grają jak najdłużej tylko oni nie mają z kim walczyć kogo zaatakują to jest totalny łomot
 

DeletedUser19924

Guest
Bez przesady, miasta też nam zabierali przecież już różni...wszystko się da:)
 
Emanuel Lasker był mistrzem świta w szachach przez 27 lat i mało go obchodziło to, że kiedyś tam urodzi się Bobby Fisher, Boris Spasski, Anatolij Karpow albo Garri Kasparow
Najważniejsze dla niego było to, żeby nigdy nie wprowadzili płatnej opcji za 9-go piona
 

DeletedUser15806

Guest
Lucek i reszta, zrozumcie, że gmart i spółka od pewnego czasu proszą Was, żebyście już nie grali, bo psujecie zabawę pozostałym.
Przepraszam, ze się wcinam, ale ludzie piszą to i piszą przez kwiatek z grzeczności, a Wy nic, więc ktoś to musi napisać wprost - trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.
Moze nie az tak. Raczej chodzi o to, zeby zagrali sami , a nie z paktami tworzac przewage 75-25. I chodzi mi o jakosc , a nie ilosc. Te Oszolomy, czy Zagle mogly sobie miec po 10 odlamow a i tak byly slabsze od 10 graczy PiZ
 

DeletedUser11134

Guest
No tak, proponowałam kiedyś, żeby INNO wprowadziło serwery dla graczy zaawansowanych. Pewnie, że gra I ligi z nowicjuszami nie jest zadowalająca dla żadnej ze stron, gdyż nowi nie mogą się rozwijać, a mistrzowie się nudzą.
 

DeletedUser13617

Guest
Lucek i reszta, zrozumcie, że gmart i spółka od pewnego czasu proszą Was, żebyście już nie grali, bo psujecie zabawę pozostałym.
Przepraszam, ze się wcinam, ale ludzie piszą to i piszą przez kwiatek z grzeczności, a Wy nic, więc ktoś to musi napisać wprost - trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.

No tak, proponowałam kiedyś, żeby INNO wprowadziło serwery dla graczy zaawansowanych. Pewnie, że gra I ligi z nowicjuszami nie jest zadowalająca dla żadnej ze stron, gdyż nowi nie mogą się rozwijać, a mistrzowie się nudzą.

Zastanawiałem się nad tym ale pod kątem rozwoju gry. (jak koszę trawnik to się nudzę)
Gra poszła w odwrotnym kierunku - na świat "bohaterów" mógł wejść byle lamus. Odznaczenia dają za byle co. Punkty Grepolisscore nie służą niczemu.
A co by było jakby każdy nowy nick startował od 3 ligi? I musiał się wykazać żeby awansować?

Tylko to już by teraz trzeba wprowadzić nową grę a Grepo pozwolić umrzeć (lub zawrócić nim do 1.0)
Zrobić rzymian, uniknąć błędów Grepolis i heja.
 

DeletedUser30242

Guest
No tutaj zdaloby egzamin pomieszanie państw . Lepsze rozreklamowanie raz na jakiś czas serweru ogolnoeuropejskiego. nie ma co ukrywać nie śledzi się co sie dzieje na zagranicznych serwerach.
 

DeletedUser19924

Guest
Dzisiaj ładnie próbował się popisać Defekt Mózgu...gratulacje za chęci, bo ostatnio mało takich ambitnych na świecie jak Wy dzisiaj byliście :)
 
ktoś tam wjechał im wczoraj na ambicję i to dlatego"
"8 Defekt Mózgu - kolejni co chcą dostać baty od PiZ-u -przyłączyli się do koalicji anty PiZ"
 

DeletedUser19924

Guest
Heh...a jak tylko pochwaliłem, to Ci zaczęli w bonusie się rozbijać i dwóch takich popsuło trochę wrażenie całego sojuszu. Dawno nikt nie utopił 8-9k ogni na jednym mieście, o offach i mitach nie wspominają :)
 

DeletedUser29075

Guest
Przynajmniej polecieli i odwagi nie brakło, nawet mi się trochę szkoda zrobiło że kazali mi cofnąć deffa stamtąd haha, ale nice try defekt, oby tak dalej
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Nie przesadzaj że wszyscy xD Ale ostatnio ciekawe PW dostałem po tym jak po akcji padła masa ogni a 2/3 dni potem była następna akcja, dostałem PW że nasz sojusz to oszuści, bo tak szybko to się nie da odbudować xD
 

DeletedUser23278

Guest
Heh...a jak tylko pochwaliłem, to Ci zaczęli w bonusie się rozbijać i dwóch takich popsuło trochę wrażenie całego sojuszu. Dawno nikt nie utopił 8-9k ogni na jednym mieście, o offach i mitach nie wspominają :)
wcale nie tak dawno Sigma utopiła więcej ognii na jednym miescie które przejęła wczoraj anonimowi tylko od godziny 16 do bonusu utopili niecale 8k ognii a przed 16 tez były ataki. tak więc swiat jeszcze trwa. :)
 
Do góry