Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Maniek, to ja specjalnie deffa z miast nie wypuszczam, szybciej wpadniesz
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser20310

Guest
odpowiem Ci bo strasznie upierdliwy jestes... Ile ty masz lat ? Widze ze popsulismy Ci zabawe w budowe domkow.. Przyjmij to na klate i nie doszukuj sie spiskow w tej calej sytuacji.. Ja czy gracze ktorzy chcieli tego pojedynku nie wspominali o cudakach tylko o grze.. Jak sie mierzyc to z lepszym od siebie a nie klepanie slabszych :D 3 tyg mi starczy przejmowac wioske dwoma offami.. Jezeli nie wiesz co oznacza chec rywalizacji to znaczy ze nie mamy o czym rozmawiac..
Mimo wszystko Pozdro.
Słuchaj bo słuchać mi was się nie chce z tym pojedynkiem :D Obstawiliście się już paktami przeciw SB z którą gracie drugie świat i jak uzyskaliście sporą przewage to nagle was na solówki wzieło haha.
Zły jestem sam na siebie bo ja tak nie potrafie a trzeba było wesprzeć innych i was zlać na początku bo kregosłupa moralnego to wy nie posiadacie bez odbioru.
 

DeletedUser26311

Guest
odpowiem Ci bo strasznie upierdliwy jestes... Ile ty masz lat ? Widze ze popsulismy Ci zabawe w budowe domkow.. Przyjmij to na klate i nie doszukuj sie spiskow w tej calej sytuacji.. Ja czy gracze ktorzy chcieli tego pojedynku nie wspominali o cudakach tylko o grze.. Jak sie mierzyc to z lepszym od siebie a nie klepanie slabszych :D 3 tyg mi starczy przejmowac wioske dwoma offami.. Jezeli nie wiesz co oznacza chec rywalizacji to znaczy ze nie mamy o czym rozmawiac..
Mimo wszystko Pozdro.
Czuję, że więcej niż Ty, bo potrafię czytać ze zrozumieniem. Jedyne co mi popsuliście, to postrzeganie Was.
 
Fajnie sie to czyta ale troche nudne juz to. I tak bylo wiadomo od dawna, w sumie od momentu jak podpisaliscie pakt z motywacja, ze bedzie wojna... Pokolorowaliscie ostatni sojusz, ktory zostal na zielono, plakaliscie ze nie ma kogo bic, no to bylo oczywiste co sie swieci wiec nie wiem po co te dyskusje teraz. Jesli to chodzi o honor to zdradze wam tajemnice, w tej grze nie ma sojuszy honorowych, sa jednostki tylko w tych sojuszach, ktore stwierdza ze sie tak nie godzi ale to tylko jednostki. Reszta zrobi wszystko by wygrac i sie tym chwalic, o, tajemnica zostala przekazana.
 

DeletedUser26311

Guest
Fajnie sie to czyta ale troche nudne juz to. I tak bylo wiadomo od dawna, w sumie od momentu jak podpisaliscie pakt z motywacja, ze bedzie wojna... Pokolorowaliscie ostatni sojusz, ktory zostal na zielono, plakaliscie ze nie ma kogo bic, no to bylo oczywiste co sie swieci wiec nie wiem po co te dyskusje teraz. Jesli to chodzi o honor to zdradze wam tajemnice, w tej grze nie ma sojuszy honorowych, sa jednostki tylko w tych sojuszach, ktore stwierdza ze sie tak nie godzi ale to tylko jednostki. Reszta zrobi wszystko by wygrac i sie tym chwalic, o, tajemnica zostala przekazana.
Nie mów tak. To sportowa potyczka, 1 na 1
 

DeletedUser29075

Guest
Cytat dnia: "Obstawiliście się już paktami przeciw SB".
Wydaje mi się, że ten cytat idealnie podsumuje poziom tej dyskusji, a ja już stąd pójdę, bo mi się niedobrze robi.
 

DeletedUser25703

Guest
Wy tak serio?

Oprócz Pijaków czy Sigmy to inne sojusze są jednostrzałowcami. (bez obrazy dla nikogo) Świat nie całe 3 miesiące trwa a jest już spacyfikowany praktycznie. Praktycznie u nas na m44/54 nie było już kogo bić a Wy swojego ostatniego wroga (naszego wspólnego przeciez chcieliście wchłonąć). Jak była antykoalicja: oszołomy, pijacy , żagle, budowlańcy i inne to można było sobie paktować. A teraz jedni się pokłócili, drudzy zostali zlani a trzecich wchłoneliście.

A wiecie jaka jest różnica w sojuszach?
Jak grałam w Pijakach to czy i z kim pakt/pona ma sigma to nawet nie wiedzieliśmy (chyba ze nas ktos z waszej rady oficjalnie poinformował) I tez niespecjalnie nas to obchodziło. Nikt też kreta paktowiczowi do soja nie wsadzał bo bądźmy szczerzy informacje co się u nas dzieje macie dość szegółowe.
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
Cytat dnia: "Obstawiliście się już paktami przeciw SB".
Wydaje mi się, że ten cytat idealnie podsumuje poziom tej dyskusji, a ja już stąd pójdę, bo mi się niedobrze robi.
Ale coś ci się nie zgadza ? Dwa soje Motywacji ,Anonimowi i ciul wie kto jeszcze wyjdzie nie bawem .
Faktycznie solóweczka i sprawdzenie sił.
Dodam najpierw dograliście wsparcie tych sojuszy a potem wyjechaliście z wojną przeciw SB bo nie ma kogo bić hah .No nie ma bo wszystkich wkoło siebie klepneliście na zielono żeby bić się z nami.
 

DeletedUser9983

Guest
Przykro się to wszystko czyta i jeszcze gorzej patrzy na te wszystkie napinki.. Abstrahuję od genezy powstania konfliktu (ale to Wy chcieliście się dogadać z wrogiem za naszymi plecami :p ), ale wyjdzie on nam wszystkim na dobre.. Każdy z nas się zasiedział i przy każdej próbie wstawania w kościach nam strzela. Bawmy się - dziewczyny grają w gumę, a faceci kto pierwszy do słupa. Proszę wszystkich o ważenie słów i trzymaniu emocji na wodzy. Pokażmy innym, że można pobawić się w grze z godnością będąc po przeciwnej stronie barykady..
 
Ale coś ci się nie zgadza ? Dwa soje Motywacji ,Anonimowi i ciul wie kto jeszcze wyjdzie nie bawem .
Faktycznie solóweczka i sprawdzenie sił.
Dodam najpierw dograliście wsparcie tych sojuszy a potem wyjechaliście z wojną przeciw SB bo nie ma kogo bić hah .No nie ma bo wszystkich wkoło siebie klepneliście na zielono żeby bić się z nami.
Łorior, weź już przestań głupoty pitolić, gadasz jak jakiś moher - ciągle to samo jakbyś miał to na karteczce napisane. Motywacja na zielono jest od dawna, nie wiem po co mieszasz fakty i wprowadzasz ludzi w błąd, jak nie wiesz jak jest faktycznie to się nie wypowiadaj.

A TERAZ DO WSZYSTKICH GRACZY SIGMY - NIE WIEM PO CO TEN LAMENT, PŁACZ I NARZEKANIE? O WSZYSTKIM WIECIE, DECYZJA ZOSTAŁA PODJĘTA I NIE ZMIENI TEGO WASZE PISANIE NA FORUM...MIESIĄC JESZCZE BĘDZIECIE PRZEŻYWAĆ? WEŹCIE SIĘ DO ROBOTY, POWALCZYMY, WYGRA LEPSZY..CHYBA, ŻE WOLICIE BAWIĆ SIĘ W MOHERY JAK ŁORIOR, BO JAKOŚ NIE WIDZĘ WIELU JEGO MIAST PRZY NASZYCH GRANICACH.

PS. ŁORIOR ZAZNACZYŁEM CB NA RÓŻOWO, JAKOŚ TAK DO CIEBIE PASUJE
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser20971

Guest
a może zwyczajnie kolana wam pękają:) bo co do ataków piz to nie ma wątpliwości że w 90 procentach przemyślane i skuteczne:) a co do niektórych graczy np tzw, nielot po 80 ataków z gruzem wysyła przez cały dzień co jest idiotyzmem najwyższych lotów :p albo topienie wam wczoraj 4 kolonów garstką birem bo jesteście tak pewni siebie :p
sb ma kilku solidnych graczy niestety reszta to tylko masówka która lata na pałe w piz jest odwrotnie :) co będzie to będzie ale zobaczymy za tydzień dwa co z wielkiej sigmy po tej solówce zostanie bo anonimowi raczej zejdą z map :p ale z uśmiechem. sigma jak dla mnie na razie popisała się tylko i wyłącznie zbieraniem padła :) zobaczymy jak to będzie tak czy siak życzę obu stronom powodzenia choć pewnie masowo zaczną pojawiać się honorowe
smiley_emoticons_pegasus.gif
szaraki
 

DeletedUser26738

Guest
Fakt jest taki że Motywacja ma pona z PiZ od dawna jeszcze jak byli oszołomy budowlańcy anonimowi i Bóg wie kto jeszcze w wielkiej koalicji anty PiZ Sigma
Fakt jest taki że owe sojusze próbowały wciągnąć Motywacje do wielkiej koalicji
Fakt jest taki że my woleliśmy bić się z sojuszami które były w naszym zasięgu a nie być w pseudo koalicji i pseudo koalicjantem który nic nie robi
 

DeletedUser30407

Guest
Jak Antek wtrącił to ja też dodam 5 groszy.
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Sojusz Motywacja prosi Was kochani żebyście nie mieszali nas do swoich problemów. Problemów które stwożyło specjalnie, dla zamieszania kilku ludzi żeby narobić burdlu
smiley_emoticons_panik4.gif
. Nie wiem, nie znam się, nie wnikam. Gramy na spokojnie, nikomu nie zawadzamy. Póki co niech i tak zostanie.
 
Antos, wez, z tego co mi wiadomo to wy chcieliscie do anty piz, to wy sie odezwaliscie do no name i napisales ze was przekierunkowali do nas, mi napisano ze chcecie do nas ale to zalezy odo mojej decyzji, powiedzialem tak! Cala koalicja dostawala wciery, z dnia na dzien bez slowa zerwaliscie pakt, przyszedl czas pokoju dla top 20 a motywacja go lamala jak szlo, co napisales? Ze wam sie nudzi ale pakt o nkragresji w trakcie świat przyklepales ochoczo, nie wypowiadaj sie lepiej bo wstyd...istniejesz bo ja kazalem bic piz, przegralismu sromotnie, straszliwie ale moi bili was i to skutecznie poki nie podpisalem z wami pona, gdyby piz nie naciskal tak mocno ofensywnie to byscie nie istnieli, takie sa fakty...a teraz masz czelnosc sie wypowiadać? A ten drugi od poklelypywania niech sie nauczy pisac...
Dwa, sigma ma przewage liczebna?????????? Jaja se robicir?xD
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26738

Guest
z tego co pamiętam to nawet byłem w no name troszkę mieliście nieład tam i olaliście m43 i powstała motywacja z defakto waszej akademii no ale co ja tam mogę wiedzieć
co do czasu pokoju to był raczej dla top 10 i fakt miałem to w ......... tak jak sigma wigilię na nikai
ale Ja się z tobą nie będę tutaj przepychał bo jak już pisałem nie mój świat nie moja bajka
 
Nie Twoja bajka bo jestes nikim i lamales pakt naawet w swieta... nie bylisny wtedy w tkpop 10 a nas lapal? Wy tez nie byliscie i napisales ze waszym graczom sie nudzi, o wielka motywa ja, piz zrobilo swoje to bohaterzy, chce to widziec na sigme, nie byles nigdy u nas a jak byles to wyleciales jak reszta, za nic nie robienie :) nir lad to masz Ty w sojuszu co doskonale wiem, szepcza glosy...
 

DeletedUser30339

Guest
Jezeli serio te 2 sojusze chca sie bic miedzy soba to proponuje wyeliminowac wam takie sojusze jak defekt wolfy motywacja zelki i inne, bo w polowie wojny oni sie rzucą na was i bedzie niespodzianka
 
Do góry