Sytuacja na świecie Apollonia

jest ciekawie, nawet dejmos mnie zaskoczył
jak można wbić bunt samym bohaterem /dejmos na 20 lvl/ na murku 16 kasując przy okazji 155 harpii?
te sigmowskie jakieś chorowite czy anemiczne?
przypuszczam, że jakby obrońca postawił straż to by raczej się nie stało

Hjalmarsson przez dwa ss ....Einar Hjalmarsson.

Tak, Einar stracił 19 wiosek... i jaki z tego wniosek? Żaden.... Wstaw mi tutaj proszę raporty że te wioski były bronione. Nie były... bo taką podjąłem decyzje.......Dawid ( Zebra ), ( Xeener ) jak i radny PiZ wie dlaczego, ale to jest moja sprawa.
Co do straconych wioch - brawo Żelki - wykorzystaliście sytuacje i korzystacie dalej - tutaj widzę sens gry.
No nie wiem dlaczego 3x500-800-1700szybkich transow na max murek nazywasz nie bronieniem...notabene wszystkich murach postawionych od 0do25 w pol h dzien wczesniej?? Tej gdzie stalo i chyba nadal stoi 1,7k nie ruszalismy,ale birki stamtad znikly;)

Poszlismy za rada manfreda,ze nie atakuje sie wtedy i tam gdzie przeciwnik sie tego spodziewa...

Co chcesz widzieć? 3 tygodnie miałem przerwy, dopóki nie dowiedziałem się ze będzie wojna z wami tak nie robiłem nic prócz festynów i budowania defa na bieżąco; )

Tak tak wymówka :) ale serio było tu nudno :) teraz coś się dzieje :) nie pierwsza i nie ostatnia stracona :p
Hmm, 3 tygodnie przerwy ? Ja myslelem, ze Ty tylko obserwujesz jak ja. W rankingu jestesmy obok, a ja tu nie gram praktycznie. Ale jaja

No nie wiem dlaczego 3x500-800-1700szybkich transow na max murek nazywasz nie bronieniem...notabene wszystkich murach postawionych od 0do25 w pol h dzien wczesniej?? Tej gdzie stalo i chyba nadal stoi 1,7k nie ruszalismy,ale birki stamtad znikly;)

Poszlismy za rada manfreda,ze nie atakuje sie wtedy i tam gdzie przeciwnik sie tego spodziewa...
Z tego co slysze to gratulacje Dominik

Zdejmijcie zaplecze całego świata to przypuszczam że to mógł byś być ty :D
Ty się gościu porządnie w łeb stuknij bo zaplecze połowy świata to ty przed oczami masz co by sobie ego trochę połechtać.
Jakbysmy zaplecze połowy świata mieli albo 4 człony to by to inaczej wyglądało, ale spokojnie, nie po tym się poznaje jak się zaczyna ;)

Zawsze musi taki jeden w wybujałym ego cała atmosferę psuć, wojna fajna to ci przyjdzie taki internetowy worrior i się tu mądruje. :p

Mistrzu... Broniłem się tylko przed Żelkami ;) Lubie Żelki ;)

Jak dla mnie to jest starannie dobrany bohater, w sam raz pasuje do ostatnich promocyjnych pakietów. 4 szreków/1h przez 4h, Telemachowi wrzucić 20 poziom i jazda z koksem. Jak demokryt dopisze to jest 32 szreków z 35% boostem, przecież nie ma takiego muru (o) którego by nie rozbiły (się). Wg mnie to jest przemyślane bardziej niż nam się wydaje