Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30512

Guest
No tak
smiley_emoticons_nicken.gif
to fajnie...
 

DeletedUser23278

Guest
PRZEGRALIŚCIE ?! Bo kopać potrafi każdy natomiast być kopanym potrafi u was niewielu co widać po urlopach i szarakach:)
i wyprzedzę śmieszne odpowiedzi że wali w was połowa świata w Ap waliło top 5 non stop :)
Tu raczej szukał bym winy w kierowaniu sigmą byliście typową masówką która trzymała się tylko dzięki temu że nikt ich nie ruszał,a rozpadliście się szybciej niż ci których mieliście tak szybko skończyć.....
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
a te top 5 to kto ? sigma, sigma friernds i world friends?
kilka stron wczesniej pijaki sie zarzekali ze jakikolwiek kontakt z wami mieli :p zresztą top 5 to nie cały swiat :) miec 2 fronty jak AP- M54 i M55 to nie miec cztery-sigma wszystko dookoła
Pijaki tą wojne wygrali dyplomacją(oczywiscie nie tylko tym bo zgranie tez mieli dobre), tym ze doprowadzili do tego ze sigma od kazdej strony miała wroga z ktorym musiala sie bic.
Mówiłem, że nie wytrzymają. Tak się dzieje, gdy głównym zadaniem sojuszu jest zbieractwo i ustawianie wszystkiego, co popadnie bez używania głowy i skacze się z jednej nóżki na drugą. Poza tym część osób pobije chyba rekord w ilości odwiedzonych sojuszy na grepo :D
jezeli to jest jakas aluzja do mnie to lepiej się doinformuj, bo to ze nie jestem w sojuszu o nazwie Sigma nie znaczy ze z nimi nie gram
radzę juz skonczyc pajacowac i wziąc się za gre normalną bo na moralach to nawet nooby potrafią grac
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser29075

Guest
No patrz, a w Sigmie jeden taki podejście do morali miał i coś nie pykło :v A weteran nubek z 1 miastem w waszym centrum jeszcze wiochę wam zwinął
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Nawet stałki jakieś potem sobie robiliście a na bunty po 1k transów stało.

Weteran, widzisz, ile to się człowiek o sobie dowiaduje od proplayerów.
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser20971

Guest
a te top 5 to kto ? sigma, sigma friernds i world friends?
kilka stron wczesniej pijaki sie zarzekali ze jakikolwiek kontakt z wami mieli :p zresztą top 5 to nie cały swiat :) miec 2 fronty jak AP- M54 i M55 to nie miec cztery-sigma wszystko dookoła
Pijaki tą wojne wygrali dyplomacją(oczywiscie nie tylko tym bo zgranie tez mieli dobre), tym ze doprowadzili do tego ze sigma od kazdej strony miała wroga z ktorym musiala sie bic.
jezeli to jest jakas aluzja do mnie to lepiej się doinformuj, bo to ze nie jestem w sojuszu o nazwie Sigma nie znaczy ze z nimi nie gram
radzę juz skonczyc pajacowac i wziąc się za gre normalną bo na moralach to nawet nooby potrafią grac
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
tak krótko kolego żeby ci wyjaśnić to top pięć który nas jechał to wasze 3 odłamy i dwa pijaków :) także wiem co piszę
 
I postanowiles isc do tych co Cie jechali i krzyczec na forum o tym? To jest godne postepowanie.
Ale sigma zla bo jakis niedobitkow z pokonanych sojuszy brala. Wezcie skonczcie juz te bzdety pisac...
Porozmawiajcie o pogodzie.
 

DeletedUser20971

Guest
NIE BYŁO PAKTU PRZECIWKO SIGMIE JAK PISAŁEM O TYM ŻE SĄ MASÓWKĄ I WEGETUJĄ TYLKO DZIĘKI PAKTOWI Z PIJUSAMI I NIESTETY MIAŁEM RACJE ..
Dobranoc :)
ps. co do pogody łysy wysoko i mrozi strasznie :)
 
Rownie dobrze mozesz napisac, ze pijaki wegetowaly dzieki paktowi z sigma, Ci tlukli z jednej strony, tamci z drugiej, dwie najwieksze paki sie polaczyly i rozwalily swiat a potem poszly na siebie, jedni sa bici przez sigme drudzy przez wszystkich, lekcja dla sigmy zeby nie wchodzic w ustawianie swiata od poczatku bo raz sie dobrze konczy a raz nie. Nadal mnie ciekawi co by bylo gdyby sigma nie zrobila sie na zielono z pijakami na czatku. W sumie skad mogli wiedziec ze tak sie to skonczy :p
Dobranoc :)
 

DeletedUser29075

Guest
Rownie dobrze mozesz napisac, ze pijaki wegetowaly dzieki paktowi z sigma, Ci tlukli z jednej strony, tamci z drugiej, dwie najwieksze paki sie polaczyly i rozwalily swiat a potem poszly na siebie, jedni sa bici przez sigme drudzy przez wszystkich, lekcja dla sigmy zeby nie wchodzic w ustawianie swiata od poczatku bo raz sie dobrze konczy a raz nie. Nadal mnie ciekawi co by bylo gdyby sigma nie zrobila sie na zielono z pijakami na czatku. W sumie skad mogli wiedziec ze tak sie to skonczy :p
Dobranoc :)
Przez tą naszą wegetację to Ciebie na M26 wywiało, więc co jak co, ale ty chyba nie powinieneś się tutaj w tej kwestii udzielać.
smiley_emoticons_lol.gif
 
A no wywialo, na 65 tez i 44, i co? Podnieciles sie? :)
Tak samo ap nie istnialo a wielce kolezka Twoj sie wypowiada, co jak co ale on raczej nie moze tez udzielac sie idac Twym tokiem :)
Ale zapomniales o tym wspomniec, wybielaj sie, wybielaj :)
 

DeletedUser20971

Guest
A no wywialo, na 65 tez i 44, i co? Podnieciles sie? :)
Tak samo ap nie istnialo a wielce kolezka Twoj sie wypowiada, co jak co ale on raczej nie moze tez udzielac sie idac Twym tokiem :)
Ale zapomniales o tym wspomniec, wybielaj sie, wybielaj :)
hehe śmieszne fakt tylko mieliście nas zjechać w max cztery tygodnie nie pykło to zaczęliście podbierać graczy od nas jak się okazało duża część została :) i nawet szaraków nie było więc kolego wiem o czym mówię :) a gdybać co by było można ale po co ? co by było gdyby rada oszołomów nie przeszła do was wasza ekspansja na m55 do dziś pewnie byłaby o połowę mniejsza... ale po co gdybać ?
 

DeletedUser29075

Guest
A no wywialo, na 65 tez i 44, i co? Podnieciles sie? :)
Tak samo ap nie istnialo a wielce kolezka Twoj sie wypowiada, co jak co ale on raczej nie moze tez udzielac sie idac Twym tokiem :)
Ale zapomniales o tym wspomniec, wybielaj sie, wybielaj :)
Dlaczego ja mam się wybielać? Ja statystyką sobie ego łaskoczę.

24pdxed.png
Ty ze swoją gadką i podejściem to jedynie po tej stronie gdzie to 77 jest co najwyżej możesz usiąść. Wiem że zazdrość zżera, ale spokojnie - po jakimś czasie przestanie piec.
 

DeletedUser13617

Guest
kiedyś tu wejdę i pogratuluję przeciwnikom zwycięstwa

i pogodzę się z losem przegrywa którego nie kochają panie

ale jeszcze nie teraz :))

---------------------

a może taki układ - Sigma wali białą flagę a My lecimy zbić nowy świat tak dla beki? bo co - znowu tu cuda i wygrana bez sensu?
 

DeletedUser3480

Guest
kiedyś tu wejdę i pogratuluję przeciwnikom zwycięstwa

i pogodzę się z losem przegrywa którego nie kochają panie

ale jeszcze nie teraz :))

---------------------

a może taki układ - Sigma wali białą flagę a My lecimy zbić nowy świat tak dla beki? bo co - znowu tu cuda i wygrana bez sensu?
pewnie szeryf juz zaciera rece ze kolejny swiat wygra
 

DeletedUser9983

Guest
Rownie dobrze mozesz napisac, ze pijaki wegetowaly dzieki paktowi z sigma, Ci tlukli z jednej strony, tamci z drugiej, dwie najwieksze paki sie polaczyly i rozwalily swiat a potem poszly na siebie, jedni sa bici przez sigme drudzy przez wszystkich, lekcja dla sigmy zeby nie wchodzic w ustawianie swiata od poczatku bo raz sie dobrze konczy a raz nie. Nadal mnie ciekawi co by bylo gdyby sigma nie zrobila sie na zielono z pijakami na czatku. W sumie skad mogli wiedziec ze tak sie to skonczy :p
Dobranoc :)


Nie ma co gdybać bo Sigma na tym świecie nie pokazała NIC. Niecały miesiąc od rozpoczęcia walk a Wy nawet nie spróbowaliście ..
 
No patrz, a w Sigmie jeden taki podejście do morali miał i coś nie pykło :v A weteran nubek z 1 miastem w waszym centrum jeszcze wiochę wam zwinął
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Nawet stałki jakieś potem sobie robiliście a na bunty po 1k transów stało.

Weteran, widzisz, ile to się człowiek o sobie dowiaduje od proplayerów.
smiley_emoticons_afraid.gif
Cóż Hopciu proplayerem nie będę, bo niczym jest przejęcie 1 miasta czerwonym na żywca grając jednym miastem w porównaniu z przejmowaniem nieaktywnych, szarych, zielonych i brązowych. tak grają pro. Jeszcze wiele nauki przed nami.
No i oczywiście musimy pisać o deffa po sojuszach z drugiego końca serwera i biegać do bijących nas po schronienie dla dalszej gry, bo przecież tym żyjemy, ale wrzucenie moralowca, który nie potrafi grać na moralach było piękne. To było prawie jak walenie głową w ścianę. Trzeba zrozumieć sens morali, bo po to są, by ich używać z głową, a nie klikać bez sensu :D

No Cris proplayerze (Uderz w stół, a nożyce się odezwą :D) nic tutaj nie pokazałeś oprócz krzyków. Tak grają progracze? Hmmm, to muszę zmienić obraz gry sobie, bo nie wiedziałem, że zbieranie nieaktywnych i wymiana/przejmowanie miast wewnątrz to prawdziwa gra osób "pro" :D
Mogę być noobkiem, problemu nie ma, pykam sobie na prawie emeryturze dla zabawy i nie potrzebuję mieć tryliarda miast i szczekać jak mały piesek, bo mu kość nie pasuje. Wystarczająco się nagrałem w grepo i mogę się obijać na moralach lub bez nich :D

Ps. nawet bunty od nubka deffowali po 5k birem i kilka razy po 1k transów jak pisał Hopek. Rapki mam na pamiątkę, a stałki dalej są na wyspie :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23278

Guest
Cóż Hopciu proplayerem nie będę, bo niczym jest przejęcie 1 miasta czerwonym na żywca grając jednym miastem w porównaniu z przejmowaniem nieaktywnych, szarych, zielonych i brązowych. tak grają pro. Jeszcze wiele nauki przed nami.
No i oczywiście musimy pisać o deffa po sojuszach z drugiego końca serwera i biegać do bijących nas po schronienie dla dalszej gry, bo przecież tym żyjemy, ale wrzucenie moralowca, który nie potrafi grać na moralach było piękne. To było prawie jak walenie głową w ścianę. Trzeba zrozumieć sens morali, bo po to są, by ich używać z głową, a nie klikać bez sensu :D

No Cris proplayerze (Uderz w stół, a nożyce się odezwą :D) nic tutaj nie pokazałeś oprócz krzyków. Tak grają progracze? Hmmm, to muszę zmienić obraz gry sobie, bo nie wiedziałem, że zbieranie nieaktywnych i wymiana/przejmowanie miast wewnątrz to prawdziwa gra osób "pro" :D
Mogę być noobkiem, problemu nie ma, pykam sobie na prawie emeryturze dla zabawy i nie potrzebuję mieć tryliarda miast i szczekać jak mały piesek, bo mu kość nie pasuje. Wystarczająco się nagrałem w grepo i mogę się obijać na moralach lub bez nich :D

Ps. nawet bunty od nubka deffowali po 5k birem i kilka razy po 1k transów jak pisał Hopek. Rapki mam na pamiątkę, a stałki dalej są na wyspie :D
Pokaż w którym miejscu napisałem o sobie ze jestem pro? Nie uważam się za takiego bo żeby takim być trzeba mieć umiejętności i czas a ja i tego i tego nie mam
 
Do góry