Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
A w ten sloneczny dzien zycze Wam wszystkim czerpania radosci z gry, silnych sojuszy, pomocnych sojusznikow i wszystkiego co jest dla Was wazne w tej grze:)
Milego dnia kochani!
 

DeletedUser23685

Guest
A w ten sloneczny dzien zycze Wam wszystkim czerpania radosci z gry, silnych sojuszy, pomocnych sojusznikow i wszystkiego co jest dla Was wazne w tej grze:)
Milego dnia kochani!

John czy ty uderzyłeś sie ostatnio w głowę?
smiley_emoticons_confusednew.gif
do niedawna było Azir zdrajca nigdy nie zagra w żadnym poważnym sojuszu, szumowina i wgl, potem, że dzięki Azir, że normalnie skończyłeś bez cyrków życze ci powodzenia i teraz kolejne uprzejmości na FO, zaczynam sie o ciebie martwić :V
 
Bo to nie jesr Rizinia juz:)
Nie.mieszaj swiatow Azirku, tam swiat wymagal prowokowania kazdego bo bym sie zanudzil, tutaj patrzac na to kto juz wszedl i kto zamierza wchodzic nie bede musial zmuszac ludzi do nienawisci do mnie:)
Tobie tez zycze udanej gry Azirze, czerp przyjemnosc, nie jestes taki zly jak.pisalem, zamknij swiat rizinia:)
 

DeletedUser30242

Guest
Może coś będzie się działo na tym forum :) Widziani są już jacyś Ultra złotnicy ?

Ptaszki ćwierkają ,że lockapiotrka prawdopodobnie nie będzie :(
 

DeletedUser16352

Guest
Prawdopodobnie za to ze wróciłem do gry po przerwie,ja zdjęcia widzę.
 

DeletedUser26097

Guest
mój kolega też dostał 1k i nie wiedział za co :D ( może u mnie jest coś nie tak i nie widzę xD)
 

DeletedUser11134

Guest
dlaczego to świat IV generacji? co jest w nim innego od innych swiatów?
 
Do góry