Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Zrobić taki jeden server dla Mularda i loczka, niech się biją między sobą to na reszcie serverów premka off by była
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23986

Guest
Az się odechciało grać na takich bonusach Grepolis traci sens.. Chyba że ustalimy solidarnie że nie uzywamy tego :D Co jest nie możliwe
 
Az się odechciało grać na takich bonusach Grepolis traci sens.. Chyba że ustalimy solidarnie że nie uzywamy tego :D Co jest nie możliwe

uwazaj bo wszyscy powiedza ze to dobry pomysl a polowa bedzie latac i tak na tym :)
ta gra robi sie coraz dziwniejsza, dostaniesz w poczatkowej fazie mistrzow zlota w okolicy co im sie wydaje ze umia przez to nie wiadomo jak grac i Cie nie ma a jescze uslyszysz jakimi bogami oni nie sa :p
do tej gry lepiej podchodzic z dystansem i sie bawic niezaleznie od sytuacji bo zbyt powazne podejscie chyba dodaje siwych wlosow :(
 

DeletedUser6117

Guest
zaczyna sie robic ciekawie:))
juz mi sie podoba..
co do tych pakietow -to fakt,mogli juz sobie odpuscic..160 e stoi najwyzszy pakiet-w zyciu nie dam tyle za to..
poczekam na event;)
 

DeletedUser

Guest
to samo pomyslalem jak to zobaczyłem

inno jest w stanie spierdzielic wszystko juz na samym poczatku

a ja obstawialem ze bedzie event po ok 2 tygodniach od startu serwera :)
tu mnie zaskoczyli , poczekali do konca ochronki i dali lepsze bajery , ale te ceny to z kosmosu , zeby gracze mogli sie zemscic na swoich oprawcach , oczywiscie za niewielka oplata ;)

ps mialem nie grac ;)
 

DeletedUser26408

Guest
Ten serwer dla złotników to bardzo ciekawa opcja ... była by okazja porównać ;)
 

DeletedUser30017

Guest
Co za patologiczny świat, nie dość, że ludzie niemili to jeszcze handlarzy biją :/ eh
 

DeletedUser23685

Guest
Skoro szelma ma nie grać a wszyscy są zgodni co do pakietów to chodźcie walniemy solidarnie wszyscy szaraki :D
 

DeletedUser20310

Guest
Witam Sigme Bross

Wiele fajnych ekip wbiło na pewno będzie się tutaj działo.
 

DeletedUser6117

Guest
Duzo ciekawych graczy fakt..moze byc ciekawie-dlatego zostaje hehe
dam ,nie dam rady..kto wie,ale zabawa moze byc przednia:)
 

DeletedUser30242

Guest
Jak pierwsze podboje , pierwsze straty, pierwsze szaraki , jakieś ciekawe wojny , mocne koalicje ? Ktoś , coś ?
 
Do góry