Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11244

Guest
tak denaturatowy glupoty gada , glupi buc aha no tak denat to ja tak naprawde cale te wpisy sa moje nawet hoope co mnie krytykuje to tez moje konto ,kupe lat minelo mozna sie pomylic
 
denaturat widzę bardzo komuś zaszkodził
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser29757

Guest
na paros wygralem tu tez dam rade tym bardziej ze ekipy slabsze

na Paros nie wygrałeś, więc nie przypisuj sobie nie swoich zasług. Nawet nie byłeś blisko. Nie ładnie tak.

Za Chwilę zrobiło na ciebie JEDNĄ akcję (nawet nie na Ciebie a na twój drugoligowy sojuszu) i nie wytrzymałeś ciśnienia i skończyłeś grać. Dostałeś łomot i tyle. Ot taki to wielki grajek jesteś.. i ty śmiesz kogoś tu obrażać? Pokaż że umiesz w to grać, a nie na FO wypisywać farmazony.


Oficjalnie powtórze aby nie było wątpliwości:
denaturowy nigdy nie grał w Za Chwile ani w żadnym z sojuszy koalicji. Nie ma z nami nic wspólnego. Proszę nie łączyć tego prostaka z nami w żaden sposób.


można kontynuować spam :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Dziwny ten świat jest pierwszy raz gdzie gram w centrum i jako handlarz sie tyle utrzymałem :V Nigdzie chyba nie było tak nieudolnych prób wbicia buntów czy klocków
 

DeletedUser

Guest
Dziwny ten świat jest pierwszy raz gdzie gram w centrum i jako handlarz sie tyle utrzymałem :V Nigdzie chyba nie było tak nieudolnych prób wbicia buntów czy klocków
To Ty nic nie wiesz? Oświecę Cię w takim razie. Jesteś najlepszym handlarzem i zmówiliśmy się, żeby Ci punkty nabijać.Oczywiście po to,żebyś mógł mieć więcej miast i dzięki temu zwiększyć podaż surki.
 

DeletedUser30242

Guest
Ale tutaj dbają o azira :) Możesz się czuć jak pączek w maśle :)
 
Miasto przejęte, ale wsparcia Oszołomów, Zapraszamy Wkrótce jeszcze płyną
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
po 1 szt birek, po 4, po 5, więcej nie macie?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 
Do góry