Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
no spokojnie Dziewczyny, nie kłóćcie się o zwykłą gierkę
smiley_emoticons_lol.gif
złość piękności szkodzi, szkoda powyrywanych włosów, połamanych paznokci
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


a tak poważnie to spójrzmy prawdzie w oczy? ilu jest graczy starej sigmy w obecnej ekipie na apolonii, a ilu z nich odzywa się tutaj? sigma wybiła się na transferach graczy z innych sojuszy - to jest oczywiste. a w jaki sposób to zrobiła to już inna sprawa i w to nie wnikam, mam nadzieję, że nie będzie rekrutacji do 4 sojuszu, bo to by była już naprawdę parodia.
 
Ostatnia edycja:
Zalgowalem sie bo doszly mnie sluchy jakie tu brednie wypisujecie co niektorzy... napisze krótko i na temat. Po 1 Sigma nigdy nie była i nie bedzie niczyim padawanem kolego Gmart!
Po 2 nie wiedzialem ze grasz na Apolloni i ciesze sie ze sie dowiedzialem,,,jak tylko skonczymy sprawy z AP na m55 postaramy sie dołożyc wysilku i pomoc Ci w przejściu na emeryture :) Tylko mi nie placz ze znowu rodzina cierpi!!!Wycisz powiadmiacz to Ci truli dupy nie beda!!!
Kolego Artwawa prosze zwazac na swoje slowa bo nazywajac Leszczami wszystkie inne Sojusze ponioslo Cie odrobine.. A czytajac Twoje wypowiedzi stwierdzam ze od lustra nie odchodzisz. Przy okazji pozdrowienia dla Picha :))
Pozdrawiam Pasiak ;)
Z tego co pamiętam była mowa o wrogich sojuszach proszę czytać ze zrozumieniem
 
Tu jest padawanem, chociaz nie ja to stwierdzilem. Poczytaj moze troche wiecej forum. Ja raczej ubolewalem, ze cos takiego sie z Sigmy zrobilo. A na Apollonii nie gram, co najwyzej obserwuje i komentuje. Wolno mi ? Wolno.
pewnie ze wolno,rownie dobrze do kibla Ci wolno,nie grasz tu??nie grasz,nie mac jak nie musisz,ja kupuje zloto co chwile,rozdaje na lewo i prawo,wierzy ktos w to???nie,tak samo w to co ty tu piszesz,masz rodzine???zajmij sie dziecmi zeby pisaly poprawnie po polsku,idz na spacer,do zoo,jak nie grasz to rob to co ojciec powinien robic....pisales ze alarmy rodzine budza,to w to nie graj chlopie,dobrze radze,po dobroci,eeeh pisze taki ze tu nie gra ale wie co i jak,ja tu gram a gowno wiem,a gram w to od kwietnia 2011,a wiem duzo...wiec nie mieszaj na temat grajach tutaj,piszac o pierdolach ale nie pierdolach bo tu nie grasz ale wiesz nie grajac ze wiesz ze grajacy graja lepiej lub gorzej do nie grajacych....napisz do TVN 24,moz e ktos tam wyslucha twoich info z trzeciej reki na temat tego swiata....nie pisalem tego po zlosci,to takie moje spostrzerzenia,typ tu nie gra a co drugi wpis jego....ole:))tyle odemnie
 

DeletedUser26558

Guest
no spokojnie Dziewczyny, nie kłóćcie się o zwykłą gierkę
smiley_emoticons_lol.gif
złość piękności szkodzi, szkoda powyrywanych włosów, połamanych paznokci
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


a tak poważnie to spójrzmy prawdzie w oczy? ilu jest graczy starej sigmy w obecnej ekipie na apolonii, a ilu z nich odzywa się tutaj? sigma wybiła się na transferach graczy z innych sojuszy - to jest oczywiste. a w jaki sposób to zrobiła to już inna sprawa i w to nie wnikam, mam nadzieję, że nie będzie rekrutacji do 4 sojuszu, bo to by była już naprawdę parodia.
Pytanie tylko,ktora Sigme uwazasz "stara sigme" bo sigma z nikai to polaczenie graczy z sigmy i ZiP (za i przeciw)z farsali,i w podobnym skladzie jest na Apoloni. I od tego czasu ten sojusz niestety przeklada ilosc nad jakosc.w jaki sposob sklad sie powieksza to tez ich sprawa,dla jednych nie fair,dla innych normalka,nie do oceny. Jednak wiele glosow nawet z wewnatrz tego sojuszu zarowno na nikai jak i na Apoloni podziela spostrzezenia ze ida w ilosc,w pewien sposob zabierajac wlasnym graczom mozliwosc rozwoju(czyt punkty walki,farmy,potencjalne wioski dla graczy bardziej aktywnych). Poki nie trafi sie rownorzedny przeciwnik wladze sojuszu nie odczuja problemu jakim moze byc pojscie w "mass" (od razu zaznaczam zeby nie bylo gownoburzy-nie nazywam SB masowka!) jednak zbytni rozmach w ilosci graczy moze sie w pewnym momencie zemscic.
 

DeletedUser26271

Guest
a innym sojuszom ktoś zabrania rekrutować ? wydaje mi się że czytam tutaj "wylewaną żółć i jad" przegranych :p
piszcie sobie dalej ble ble ble a my robimy swoje :)
jeszcze jedno,piszecie "stara sigma" czy to oznacza że jak parę lat temu jakiś sojusz zaczął w jakimś składzie to ma tak dotrwać do emerytury ?
nowi ludzie dochodzą,część starych graczy się wykrusza i to chyba jest normalne
 

DeletedUser20822

Guest
Hmm... ciekawe dzięki komu Sigma się tak wybiła? Gdyby nie pijaki to byście nie istnieli na tym świecie a wasze miasta by zasiliły szeregi pijaków. Przypomnieć Wam początek świata? Już wtedy byliście "przydupasami" pijaków i dalej nimi jesteście. Gdyby teraz doszło do zerwania "PON-u" to Wy, Wielka Sigma w ciągu 2-3 tygodni byście się rozsypali :) A dlaczego? Bo większość waszych graczy to zdrajcy i tchórze który dbają tylko o swoją "dupe" (pozdrawiam Żagle i Oszołomów ;)).

Hahaha.... o dżizes...padłem .... i nie mogę powstać z ziemi ze śmiechu... najlepszy wpis... Laur "TROLL Miesiąca" dla gracza się należy ;))
 

DeletedUser26311

Guest
Mówicie, że mało kto tutaj gra, nic się nie dzieje, a tu się tak ciasno zrobiło, że już się rozpoczęło zasiedlanie morza 0... ;)
 
witajcie,to i ja sie odezwe,bo widze ze Sigma na tym swiecie tez boli,oki uwazam ze jestem stary sigmolem i co z tego,skoro na tylu swiatach co gralismy zawsze czesc graczy sie wykruszala,czesc nowych dochodzila,nie dzielimy ludzi na starych i nowych,wszyscy sa rowni.Co chodzi o taktyke gry na tym swiecie,prosze zostawic ja nam,podpowiedzi jak grac nie potrzebujemy i to tyle:)
prosze graczy Sigmy o nie wchodzenie w dyskusje,poniewaz doprowadzaja one tylko do karmienia TROLI internetowych,a to nam nie potrzebne:D:D:D
pozdrawiam harnas
 

DeletedUser19924

Guest
Spieszmy przejmować czerwonych, tak szybko robią się szarzy...epidemia się zaczęła. Kilka ataków i kolejna szara eminencja ucieka.
 

DeletedUser3106

Guest
Bez zbędnej podniety nie ma z kim grać to po co czas marnować? A wy się podniecanie jakbyście jakieś grepolisowe legendy pokonali.
 

DeletedUser19924

Guest
Jakiej podniety? Proste stwierdzenie faktu...zaczęła się akcja, wystartowały kolony i kolejne szarakiri się zrobiło. Tyle! Nie mnie oceniać, czy to dobrze, czy źle.
 

DeletedUser3106

Guest
Podniecasz się i piszesz jakieś głupie teksty.. Nie przez ataki szaraki poleciały tylko przez to że nie ma z kim grać dalej proste. Jeszcze jakbyście synchro mieli jakieś fajne to jeszcze mógłbyś tutaj gwiazdorzyć i się podniecać a z takim synchro gdybym miał trochę ludzi aktywnych to bym was potopił tak jak kiedyś.
 

DeletedUser19924

Guest
To trzeba było walić szaraki wcześniej, a nie jak się trochę goręcej zrobiło...a co do synchro, to na "trupa" jak widać nawet takie wystarcza, co by szaraki kolejne powstawały. Mam tylko nadzieję, że reszta powalczy zamiast salwować się ucieczką.

Tyle ode mnie.
 

DeletedUser3106

Guest
Ty mi nie będziesz pisał co ja mam robić. Wybrałem lepszą opcje a czy się tobie to podoba czy nie to mi to wiesz...
 

DeletedUser19924

Guest
A nie masz z kim grać, bo koledzy wcześniej walili szarakiri...ciekawe z jakiego powodu. Jeden Łukasz z topki po stracie jednego miasta dał szaraki, a miast miał ze 40 :)
 

DeletedUser29075

Guest
Najpierw spina o to, że na serwery wbijają stałe ekipy i nowych graczy zniechęcają, a potem spina o to, że sigma nowych graczy przyjmuje xDDDDD
Wy to tak trochę jak to PO co nie? Przed wyborami pieniędzy na obietnice nie ma, a po wyborach to wy 2x tyle byście dali, nie? xD

EliteCrusher to oświeć nas swoją inteligencją, bo z tego co widzę tam u was to wszyscy mądrzejsi, ale chyba strasznie egoistyczni bo jako ekipa to wam nic nie wyszło.
 
Do góry