Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26558

Guest
A wiecie co jest w tym wszystkim najzabawniejsze...ze jak kilkanascie stron wczesniej,byly zapytania czemu SB z PiZ po raz kolejny rozgrywaja swiat wspolnie,czemu nie chca walczyc,dlaczego nie powojuja miedzy soba?
To ile tu krzyku bylo,ze to tylko pobozne zyczenia "czerwonych", podjudzanie i sianie zametu,tylko po to zeby przynioslo korzysc ich czerwonym...

A zgadnijcie co...teraz nikt z SB i PiZ poza samymi soba nie beda mieli nikogo na czerwono;) coz za hipokryzja i konformizm po raz kolejny(Don tym razem slowo bez literowki).

P.S. (oj przepraszam,moze te kilka miescin żelkòw ba m54 jeszcze i jednym i drugim poswieci sie na czerwono-o ile taka barwe maja:p)

Powodzenia i jednym i drugim w potyczce zycze,a ich wczesniejszym " czerwonym" rozwagi w podejmowaniu decyzji;)
 
A wiecie co jest w tym wszystkim najzabawniejsze...ze jak kilkanascie stron wczesniej,byly zapytania czemu SB z PiZ po raz kolejny rozgrywaja swiat wspolnie,czemu nie chca walczyc,dlaczego nie powojuja miedzy soba?
To ile tu krzyku bylo,ze to tylko pobozne zyczenia "czerwonych", podjudzanie i sianie zametu,tylko po to zeby przynioslo korzysc ich czerwonym...

A zgadnijcie co...teraz nikt z SB i PiZ poza samymi soba nie beda mieli nikogo na czerwono;) coz za hipokryzja i konformizm po raz kolejny(Don tym razem slowo bez literowki).

P.S. (oj przepraszam,moze te kilka miescin żelkòw ba m54 jeszcze i jednym i drugim poswieci sie na czerwono-o ile taka barwe maja:p)

Powodzenia i jednym i drugim w potyczce zycze,a ich wczesniejszym " czerwonym" rozwagi w podejmowaniu decyzji;)
Kolejny przerost treści nad formą w twoim przypadku. Weź się chłopie do roboty /na tych peryferiach naprawdę ci się nudzi/, a mniej gderaj na forum, walkę zostaw zainteresowanym.
 

DeletedUser8468

Guest
Kolejny przerost treści nad formą w twoim przypadku. Weź się chłopie do roboty /na tych peryferiach naprawdę ci się nudzi/, a mniej gderaj na forum, walkę zostaw zainteresowanym.
niby kto jest tym zainteresowany ? bo mało tu było do tej pory takich
 
wiadomosc ktora napisalem branderowi wklejam na FO,niech kazdy oceni czy byla to propozycja wojny z zip
oczywiscie kazdy bedzie mial inne zdanie,ale mam to gdzies,rozumny zrozumie,glupi niestety nie


harnasm 18.11.17 o godzinie 12:55
hejka,ja narazie z luznym pytaniem,jaki maciw plan na ten serwer,bo sporo obseruje Was i zastanawiam sie czy nie pogralibysmy wspolnie,jest u Was kilku wartosciowych graczy,oczywiscie sa to moje przemyslenie,jeszcze nie rozmawialem u nas na radzie,zaczolem od was jak sie do takiej sytuacji byscie zaptrywali,jakby doszlo do rozmow,pozdrawiam harnas



Prosze wszystkich graczy Sigmy o zaprzestanie przepychanek na FO,mleko zostalo rozlane i dajmy juz spokoj dyskusja

pozdrawiam harnas
 

DeletedUser26558

Guest
Kolejny przerost treści nad formą w twoim przypadku. Weź się chłopie do roboty /na tych peryferiach naprawdę ci się nudzi/, a mniej gderaj na forum, walkę zostaw zainteresowanym.
Bedem chcial to bedem gral,bedem chcial to bedem gderal,a co Ci do tego?
Poszukaj swoich wczesniejszych wpisow jaki stosunek miales do tego o czym pisze... Bo chyba prawda w oczy kole?
 
Powiem Wam, że nie rozumiem części graczy. Wiecznie narzekają i komentują ale jak trzeba w czymś pomóc, coś zrobić to chętnych brak. Jeżeli komuś nie podoba się polityka sojuszu, Rady to zawsze może taki sojusz opuścić i spróbować grać w mniejszej grupie - tutaj piję do tych, którzy znajdują się w szeregach PiZ lub SB i koniecznie dążą do wywołania wojny między tymi sojuszami. Skoro Rady tych sojuszy ustaliły PoN między sobą to pozostałym graczom nie pozostaje nic jak się do tego dostosować a jeśli im to nie pasuje to magiczny przycisk opuść sojusz...
 

DeletedUser8468

Guest
Powiem Wam, że nie rozumiem części graczy. Wiecznie narzekają i komentują ale jak trzeba w czymś pomóc, coś zrobić to chętnych brak. Jeżeli komuś nie podoba się polityka sojuszu, Rady to zawsze może taki sojusz opuścić i spróbować grać w mniejszej grupie - tutaj piję do tych, którzy znajdują się w szeregach PiZ lub SB i koniecznie dążą do wywołania wojny między tymi sojuszami. Skoro Rady tych sojuszy ustaliły PoN między sobą to pozostałym graczom nie pozostaje nic jak się do tego dostosować a jeśli im to nie pasuje to magiczny przycisk opuść sojusz...
Więc twoim zdaniem w drugą stronę tak samo rozumiem , jeśli radni sojuszy sie zdecydują na wojnę Ci co nie chcą powinni wcisnąć guzik (przepraszam przycisk
smiley_emoticons_lol.gif
) opuść sojusz .. ?
 
Więc twoim zdaniem w drugą stronę tak samo rozumiem , jeśli radni sojuszy sie zdecydują na wojnę Ci co nie chcą powinni wcisnąć guzik (przepraszam przycisk
smiley_emoticons_lol.gif
) opuść sojusz .. ?

Decyzje podejmuje Rada więc jeśli komuś to nie odpowiada i ta wojna by mu nie pasowała to również może opuścić sojusz. Nie pasuje zarządzanie? dlaczego nikt nie odejdzie - bo się boi że za chwilkę straci kilka miast... Jeżeli jest Ci źle w danym sojuszu to po co masz tam siedzieć? No chyba, że w sojuszu panuje tzw demokracja (i każda decyzja jest podejmowana przez ankiety - na szczęście nie widziałem jeszcze takiego sojuszu) wtedy ok "piszta co chceta"
 

DeletedUser26271

Guest
co do obstawiania deffem ,niech będzie dowód zanim jakiś dowcipniś znowu zarzuci mi kłam :
autor napisał:
stoi 47 szybkich, płyną jeszcze takie wsparcia

od r1me88 i od virtual

było pytanie czy guzik chce zmazać skaze i czy sa jaja czy jajeczka i wyszło że tak, chce byc uczciwy i niby za to wyleciał z soja za podkładanie defa po czym zbudował bunkier znowu poprzez wałek kłamstwo i obłudę ...czytaj :mimo tego że pon nadal obowiązuje w dalszym stopniu def jest podkładany pod nasze ataki i jak tu mamy miec szacunek do graczy PiZ skoro piszą co innego a co innego robią... co teraz tez napiszecie wywalamy ich po czym będziecie ich bronić ? no no przecież to hipokryzja aby przekładac graczy do innych sojuszy niby za kare i wysyłac im defa , wstyd

ps wyszło że sa jednak jajeczka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30452

Guest
co do obstawiania deffem ,niech będzie dowód zanim jakiś dowcipniś znowu zarzuci mi kłam :


było pytanie czy guzik chce zmazać skaze i czy sa jaja czy jajeczka i wyszło że tak, chce byc uczciwy i niby za to wyleciał z soja za podkładanie defa po czym zbudował bunkier znowu poprzez wałek kłamstwo i obłudę ...czytaj :mimo tego że pon nadal obowiązuje w dalszym stopniu def jest podkładany pod nasze ataki i jak tu mamy miec szacunek do graczy PiZ skoro piszą co innego a co innego robią... co teraz tez napiszecie wywalamy ich po czym będziecie ich bronić ? no no przecież to hipokryzja aby przekładac graczy do innych sojuszy niby za kare i wysyłac im defa , wstyd

ps wyszło że sa jednak jajeczka
Zawsze można nacisnąć krzyżyk ZERWIJ PAKT
 

DeletedUser24372

Guest
Jak widać PiZ jest najlepsze, tyle że...w zakłamaniu
smiley_emoticons_smilenew.gif
Nie mają tu równego sobie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28697

Guest
Witam, przepraszam ze przerywam te jakże zaciekłą dyskusje, ale czy znalazł się jakis szaleniec/bogaty człowiek/jedno i drugie który otworzył więcej niż 40 puszek? Bo trochę ciekawi mnie jakie nagrody są potem
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser30339

Guest
Jezeli starcie tych sojuszow ma się odbyc, to proponuje PiZ oraz Sigmie najpierw rozprawic się z innymi sojami, poniewaz oni tylko na to czekaja i was podjudzaja
 

DeletedUser23825

Guest
co do obstawiania deffem ,niech będzie dowód zanim jakiś dowcipniś znowu zarzuci mi kłam :


było pytanie czy guzik chce zmazać skaze i czy sa jaja czy jajeczka i wyszło że tak, chce byc uczciwy i niby za to wyleciał z soja za podkładanie defa po czym zbudował bunkier znowu poprzez wałek kłamstwo i obłudę ...czytaj :mimo tego że pon nadal obowiązuje w dalszym stopniu def jest podkładany pod nasze ataki i jak tu mamy miec szacunek do graczy PiZ skoro piszą co innego a co innego robią... co teraz tez napiszecie wywalamy ich po czym będziecie ich bronić ? no no przecież to hipokryzja aby przekładac graczy do innych sojuszy niby za kare i wysyłac im defa , wstyd

ps wyszło że sa jednak jajeczka

To ty rzuciłaś wyzwanie , to wyjdz z sojuszu i z nim walcz a nie topka na jednego gracza i jeszcze płacze że ktoś mu pomaga :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
co do obstawiania deffem ,niech będzie dowód zanim jakiś dowcipniś znowu zarzuci mi kłam :


było pytanie czy guzik chce zmazać skaze i czy sa jaja czy jajeczka i wyszło że tak, chce byc uczciwy i niby za to wyleciał z soja za podkładanie defa po czym zbudował bunkier znowu poprzez wałek kłamstwo i obłudę ...czytaj :mimo tego że pon nadal obowiązuje w dalszym stopniu def jest podkładany pod nasze ataki i jak tu mamy miec szacunek do graczy PiZ skoro piszą co innego a co innego robią... co teraz tez napiszecie wywalamy ich po czym będziecie ich bronić ? no no przecież to hipokryzja aby przekładac graczy do innych sojuszy niby za kare i wysyłac im defa , wstyd

ps wyszło że sa jednak jajeczka
Tutaj popieram SB nie wolno tak robić lepiej postąpić honorowo i nabijać sobie nawzajem punkty ja Tobie dzisiaj podstawie transy a Ty mi za kilka dni -honor przede wszystkim prawda SB ???
 
Do góry