Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Plotka niesie , ze wojna Pijakow z Sigma jeszcze nie wystartowala
a Pijaka brakuje juz deffa ;)
Moze czas na jakies pertraktacje pokojowe ??
Obstawiamy kto wyjdzie zwyciesko z tej wojny?
ja stawiam na Sigme
Ps pozdrawiam wszystkich mistrzow grepo ;)
 

DeletedUser8468

Guest
Plotka niesie , ze wojna Pijakow z Sigma jeszcze nie wystartowala
a Pijaka brakuje juz deffa ;)
Moze czas na jakies pertraktacje pokojowe ??
Obstawiamy kto wyjdzie zwyciesko z tej wojny?
ja stawiam na Sigme
Ps pozdrawiam wszystkich mistrzow grepo ;)
To ciekawe
 

DeletedUser

Guest
plotki zawsze sa ciekawe ;)
Ale jak to mowia , w kazdej plotce czai sie ziarenko prawdy ;)
 

DeletedUser26311

Guest
Nie wiem jak z defem (chociaż wsparcia już od sojuszników idą), ale na pewno mały deficyt łódek się pojawił :rolleyes:
 

DeletedUser3480

Guest
plotki zawsze sa ciekawe ;)
Ale jak to mowia , w kazdej plotce czai sie ziarenko prawdy ;)
a Ty cały czas tu grasz czy już przerwa?

co do wojny przyda się lanie każdemu - pozwoli to wzmocnić się w defie.
W końcu nie samym ofem ludzie żyją
 

DeletedUser

Guest
nie gram tu juz , tzn obserwuje ;)
czekam na nowy swiat
Z taktycznego punktu widzenia punt nalezy sie Sigmie
poniewaz oni ubijaja wojo pijakow , a Ci nawet nie moga odpowiedziac atakami bo trwa pon :cool:
no i o aspekcie moralnym nie wspominajac
Sigma morale w gore , Pijaki w dol
Inicjatywa po stronie Sigmy i to oni zadali pierwszy cios :)
czekamy na dalszy rozwoj sytuacji
 
Pijaki tracą wojo a Sigma nie traci ? dziwy ludzie dziwy :))
Żeby później Sigma biremami nie musiała atakować
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 
Jak tak to Sigma boby, a jak atakujemy z dobrym skutkiem to zabraknie nam offa. Jakiś kompleks mają ludzie w stosunku do nas...
 
Jakie kompleksy ? i czemu do Was ?
Mi chodziło ,że jak jeden atakuje a drugi broni to dwie ekipy tracą wojo ...a nie jedna.
Z biremami to był żarcik .
 

DeletedUser26311

Guest
Jakie kompleksy ? i czemu do Was ?
Mi chodziło ,że jak jeden atakuje a drugi broni to dwie ekipy tracą wojo ...a nie jedna.
Z biremami to był żarcik .
Spokojnie, przecież mamy super ofertę pakiet wojenny i w 8h wpada nam 32 procarzy ;) wyobraź sobie jaką rzeźnię można zrobić jak jeszcze demokryt to podwoi, wtedy już przez niecałą dobę 4 szybkie łódki ofa odbudowujemy !!!
 

DeletedUser29075

Guest
Jak ja kocham komentarze tych najmniej wiedzących o czymkolwiek.

Dla tych co twierdzą, że nam morale spada i deffa brakuje: Obstawialiśmy tylko miasta na naszych wyspach, żadne inne. Guzika przestaliśmy bronić na morzach sigmy jeśli dobrze kojarzę odkąd tylko wyszło że ktoś tam deffa podsyłał.
To sigma z butami pcha się na nasze morze po tym jak wcześniej lament i żale były o przestrzeganie zasad, tak sigma sobie PONa przedłużyła żeby nam paliki pozakładać i guzika na naszym morzu przejmować.

Także te domysły i podniety to między bajki schować - wszystko wyjdzie dopiero w praniu podczas potyczek face to face.
Uprzedzając przyszłe posty:
1. Tak wiem, to my jesteśmy najgorsi.
2. Tak wiem, nie mamy honoru.
3. Tak wiem jesteśmy złem wcielonym.
4. Tak znam już wszystkie wasze zarzuty.

Pozdrawiam i miłej gry życzę. :)
PS Ja na obronie jednego miasta guzika na naszym morzu bo na inne sigma nie poleciała jestem 2x do przodu względem strat :)
 

DeletedUser26311

Guest
Jak ja kocham komentarze tych najmniej wiedzących o czymkolwiek.

Dla tych co twierdzą, że nam morale spada i deffa brakuje: Obstawialiśmy tylko miasta na naszych wyspach, żadne inne. Guzika przestaliśmy bronić na morzach sigmy jeśli dobrze kojarzę odkąd tylko wyszło że ktoś tam deffa podsyłał.
To sigma z butami pcha się na nasze morze po tym jak wcześniej lament i żale były o przestrzeganie zasad, tak sigma sobie PONa przedłużyła żeby nam paliki pozakładać i guzika na naszym morzu przejmować.

Także te domysły i podniety to między bajki schować - wszystko wyjdzie dopiero w praniu podczas potyczek face to face.
Uprzedzając przyszłe posty:
1. Tak wiem, to my jesteśmy najgorsi.
2. Tak wiem, nie mamy honoru.
3. Tak wiem jesteśmy złem wcielonym.
4. Tak znam już wszystkie wasze zarzuty.

Pozdrawiam i miłej gry życzę. :)
PS Ja na obronie jednego miasta guzika na naszym morzu bo na inne sigma nie poleciała jestem 2x do przodu względem strat :)

Z tego co widziałem, to na m45 i 55 też się paru nowych właścicieli pojawiło...
 
Z tego co widziałem, to na m45 i 55 też się paru nowych właścicieli pojawiło...
miasta zmieniły właścicieli -graczy -ale nie sojuszy a to robi różnicę tak samo jak to Wy pierwsi pisaliście do AP o to żeby do Was dołączyli -my to zrobiliśmy chwilę po tym jak info o Waszej rozmowie było -ale to my ci gorsi bo nam udało się dogadać tutaj też będzie że to my zaczęliśmy a pisałem Luckowi nie dawaj im tych dodatkowych dni bo i tak już są przygotowani do wojny z nami /ciach/ tak nie było bo gadaliście z innymi sojami o wojnie z nami próbując ich chłonąc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
miasta zmieniły właścicieli -graczy -ale nie sojuszy a to robi różnicę tak samo jak to Wy pierwsi pisaliście do AP o to żeby do Was dołączyli -my to zrobiliśmy chwilę po tym jak info o Waszej rozmowie było -ale to my ci gorsi bo nam udało się dogadać tutaj też będzie że to my zaczęliśmy a pisałem Luckowi nie dawaj im tych dodatkowych dni bo i tak już są przygotowani do wojny z nami - /ciach/ tak nie było bo gadaliście z innymi sojami o wojnie z nami próbując ich chłonąc


Artur to jest niemożliwe i wiem ze sam w to nie wierzysz :p

Z tego co wiem to harnas napisał jednego dnia do anonimow, a Wy 2 dni wcześniej pakt mieliście przybity, wiec proszę Cię...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Artur to jest niemożliwe i wiem ze sam w to nie wierzysz :p

Z tego co wiem to harnas napisał jednego dnia do anonimow, a Wy 2 dni wcześniej pakt mieliście przybity, wiec proszę Cię...
To go zapytaj a pózniej pisz pierdoły na forum oki???
kolejna sprawa taki pon z Waszej strony że walicie po murkach naszym -to też nie możliwe zaraz napiszesz
 

DeletedUser6237

Guest
To go zapytaj a pózniej pisz pierdoły na forum oki???
kolejna sprawa taki pon z Waszej strony że walicie po murkach naszym -to też nie możliwe zaraz napiszesz

Mam info wewnątrz waszego sojuszu, porownalem z tym co harnas napisał i wyszło ze 2 dni za późno napisał :p

Ja tego nie pilnuje wiec nie powiem Ci :p
 
To go zapytaj a pózniej pisz pierdoły na forum oki???
kolejna sprawa taki pon z Waszej strony że walicie po murkach naszym -to też nie możliwe zaraz napiszesz

Było jedno trzęsienie na zrolowane miasto Guzika, gdzie z resztą murek poszedł 1-->0, przez pomyłkę. Jeśli było więcej daj rapki i raczej byłoby to wyjaśniane
 
Do góry