Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Było jedno trzęsienie na zrolowane miasto Guzika, gdzie z resztą murek poszedł 1-->0, przez pomyłkę. Jeśli było więcej daj rapki i raczej byłoby to wyjaśniane
(27.11.2017 08:48:09) Gracz jackrapper rzucił zaklęcie Trzęsienie ziemi na twoje miasto 007. Uczeń LatinyL
245.png
190.png
245.png


jackrapper
SIGMA BROSS FRIENDS
ragB.png
powers.png
ragE.png
007. Uczeń LatinyL
bady85
Złodzieje i Pijaki
Grepolis Report Converter Revolution Tools - ver. 3.14.0 created by Potusek & Anpu
Trzęsienie ziemi

Ziemia trzęsie się i kołysze.
Duże fragmenty muru miejskiego
znikają w otchłani.
245.png
earthquake.png

190.png
Poprzedni poziom muru
miejskiego: 24
Nowy poziom muru
miejskiego: 23
 
Było jedno trzęsienie na zrolowane miasto Guzika, gdzie z resztą murek poszedł 1-->0, przez pomyłkę. Jeśli było więcej daj rapki i raczej byłoby to wyjaśniane
powtórzysz to samo teraz???

Mam info wewnątrz waszego sojuszu, porownalem z tym co harnas napisał i wyszło ze 2 dni za późno napisał :p

Ja tego nie pilnuje wiec nie powiem Ci :p
stary obaj wiemy jak działasz -i wież mi mylisz się teraz i to grubo -zresztą jak zazwyczaj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Art kto madry wie o co chodzi z anonimowymi(nie ma sensu wiecej pisac),jesli ktos wam czarowal w murki,prosze rapki na priv,przeprosi i odda surowce,Sigma nie lamie postanowien,skoro jestesmy wszyscy cywilizowani i tacy fajni,to w porzadku ze nam PON przedluzyliscie,dalo to chwile na przeorganizowanie soja,za to dzieki dyplomacie i waszej radzie,ale prosze przestac juz uzywac niecenzurowanych slow na forum bo to nie wypada tak doswiadczonemu i opanowanemu graczowi,chieliscie potyczki,macie,po co te krzyki i obrazania
pozdro harnas
 
Stary ja dałem rapka tutaj -moje niecenzuralne słowa mi nie przeszkadzają i tak je zaraz zlikwidują -a Wasz HONOR został jednak nadszarpnięty
 

DeletedUser26348

Guest
To chyba nie do końca prawda, ze sigma nie łamie postanowień, bo uzgodnienia pona były takie, ze Sigma nie wchodzi na m44.
PPON jeszcze obowiązuje, a Wy robicie akcje na m44
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser11618

Guest
Art odpusc.. Dostali czas, przeorganizowali sie i jest ok.. Po co ciagnac temat na forum ? Ze wbili pare palikow na m44 ? Dzisiejsza akcja udana daj sie pocieszyc Sigmie :D Nie bedziemy piany bic o jakies murki ^^
 

DeletedUser29075

Guest
I to jest ta różnica - wymiana a robienie akcji żeby się an jak najwięcej wysp naszych wbić i perfidne palikowanie całych skałek pod naszym nosem - dalej się wybielajcie. :) Miło się na to patrzy :D
 
I to jest ta różnica - wymiana a robienie akcji żeby się an jak najwięcej wysp naszych wbić i perfidne palikowanie całych skałek pod naszym nosem - dalej się wybielajcie. :) Miło się na to patrzy :D
nie ma co narzekać będą mieli 40 miast na naszych wyspach to będą mieli 40 problemów dodatkowych i dylemat co bronić a takim jednym miastem nic nie zrobią jak je się zgruzuje już wszędzie grad badam
 

DeletedUser3480

Guest
lubię te spinki :) dodają smaczku :)

aż nabieram ochoty na granie

sigma macie jakieś konto dla mnie? - chce pomoc skopać tyłek PiZ
 

DeletedUser23278

Guest
To chyba nie do końca prawda, ze sigma nie łamie postanowień, bo uzgodnienia pona były takie, ze Sigma nie wchodzi na m44.
PPON jeszcze obowiązuje, a Wy robicie akcje na m44
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
idąc Twoim tokiem myslenia Wy warunki PONu zerwaliscie duzo wczesniej wchodząc na m55.
druga sprawa miasta "budowane" na m44 zaczęlismy po informacji o zerwaniu przez was tego PONa- czy Wy naprawde mysleliscie że my będziemy atakowac z M55 albo m46? raczej mi się wierzyc w to nie chce
Trzecia sprawa Harnas zaproponował dołączenie kilku graczy od nich do nas a nie PON czy pakt i tu jest zasadnicza różnica po przejsciu tych graczy do Sigmy byli by u was na zielono, po podpisaniu PONa przez was jedna strona ma ich na zielono druga strona juz nie :)
 
idąc Twoim tokiem myslenia Wy warunki PONu zerwaliscie duzo wczesniej wchodząc na m55.
druga sprawa miasta "budowane" na m44 zaczęlismy po informacji o zerwaniu przez was tego PONa- czy Wy naprawde mysleliscie że my będziemy atakowac z M55 albo m46? raczej mi się wierzyc w to nie chce
Trzecia sprawa Harnas zaproponował dołączenie kilku graczy od nich do nas a nie PON czy pakt i tu jest zasadnicza różnica po przejsciu tych graczy do Sigmy byli by u was na zielono, po podpisaniu PONa przez was jedna strona ma ich na zielono druga strona juz nie :)
czyli bym musiał zacząć atakować swoje transy tak jak Wy to robicie bo już nie miałbym kogo atakować jakbyście zabrali tych kilku graczy z AP -co by się stało jakbyśmy z nimi pona nie podpisali i nie zmienili wroga -ja się na takie coś nie godzę już oszołomów zabraliście i żagle którzy byli u nas -fakt wioski oddaliście ale co to za wioski jak pkt nabijać nie można -uczciwie w walce
 

DeletedUser

Guest
Ja to się czasem zastanawiam czy ta wojna to nie będzie przerost formy nad treścią.
Przecież tu na FO są póki co jedne z najlepszych walk jakie kiedykolwiek widziałam
smiley_emoticons_lol.gif


smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser23278

Guest
czyli bym musiał zacząć atakować swoje transy tak jak Wy to robicie bo już nie miałbym kogo atakować jakbyście zabrali tych kilku graczy z AP -co by się stało jakbyśmy z nimi pona nie podpisali i nie zmienili wroga -ja się na takie coś nie godzę już oszołomów zabraliście i żagle którzy byli u nas -fakt wioski oddaliście ale co to za wioski jak pkt nabijać nie można -uczciwie w walce
raz to daj dowody na zbijanie swoich transów bo jakbys nie zauwazył sigma cały czas z kims walczy a z tego co słyszałem wy nie mieliscie żadnego przeciwnika wartego uwagi ostatnio, dwa gdzies tu na FO ktos od was pisał ze Anonimowi są za daleko od was żeby z nimi się bic więc róznicy między sytuacji przed PON-em i po nie widze :) co do zmiany wroga mozna to było zrobic bez podpisywania PONów i walczyc i z Sigmą i z AP (przeciez tu chodziło o Pw podobno, a przy dwóch frontach było by ich dużo więcej niz tylko przy Sigmie)
A co do oszołomów to sam u nich byłem i jakos nie przypominam sobię żebysmy my mieli z wami jakąs stycznosc więc słabe są te argumenty co do przyjęcia oszołomów do siebie
 
raz to daj dowody na zbijanie swoich transów bo jakbys nie zauwazył sigma cały czas z kims walczy a z tego co słyszałem wy nie mieliscie żadnego przeciwnika wartego uwagi ostatnio, dwa gdzies tu na FO ktos od was pisał ze Anonimowi są za daleko od was żeby z nimi się bic więc róznicy między sytuacji przed PON-em i po nie widze :) co do zmiany wroga mozna to było zrobic bez podpisywania PONów i walczyc i z Sigmą i z AP (przeciez tu chodziło o Pw podobno, a przy dwóch frontach było by ich dużo więcej niz tylko przy Sigmie)
Stary nawet Wy mając 500 sojuszy nie chcecie walczyć z nami sam na sam tylko szukacie pomocy w sojach nawet z 4 dziesiątki gdzie gra naście graczy w tym dwóch ma więcej niż 10 wiosek ba nawet sam ich szef mi się tym chwalił na pw więc skończ udawać greka
 

DeletedUser23278

Guest
Stary nawet Wy mając 500 sojuszy nie chcecie walczyć z nami sam na sam tylko szukacie pomocy w sojach nawet z 4 dziesiątki gdzie gra naście graczy w tym dwóch ma więcej niż 10 wiosek ba nawet sam ich szef mi się tym chwalił na pw więc skończ udawać greka
nie jestem w radzie nie wiem jakie są dyplomatyczne kroki Sigmy tak samo nie wiem jakie są kroki dyplomatyczne PiZ pisze odnosnie waszej decyzji podyktowanej chęcią zdobywania PW :)
juz raz to pisałem ja się cieszę ze tak wyszło :p baa juz na Nikai chciałem żeby tak było :)
 
haha na jednym i dupe ci zlałem a pływałem kawał drogi.
Na wcześniejszym świecie nie dałeś pochandlować to też cię przywitałem pare razy dziennie i się zawinąłeś .Dużo krzyczysz i to tyle bez odbioru ....
łorior naucz się języka polskiego, ja nie z afryka. Chandlowałeś? naprafdę? co do pisania bzdur o rzekomym zlaniu mnie to to się nazywa urojeniem jakbyś nie wiedział
smiley_emoticons_lol.gif
demencja chyba cię bierze. jak się dać zlać to pokazałeś na edessie, gdzie w podskokach uciekałeś z południa na m53. zajmij się lepiej zabawą w piaskownicy i lepieniem babek, tylko nie zabieraj innym dzieciom wiaderek i łopatek
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser30486

Guest
Sigma jazda z tymi płaczkami. Przecież tego ryku pseudo grajków czytać się nie da.
 
Do góry