Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Maniuś...
smiley_emoticons_winken4.gif
siedzimy z Ewcią na tsie i mówi że będzie Cię deffować
smiley_emoticons_biggrin.gif
Twoja surodajka jest gotowa do akcji i Twojego powrotu
smiley_emoticons_bravo2.gif
zarzekała się na pismo święte, że dotrzyma słowa
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser26311

Guest
Wiesz dobrze że nie o surke chodzi tylko o Wasz HONOR
smiley_emoticons_viking.gif
Najlepiej by było jakbyś się swoim honorem zajął, a zanim to zrobisz to poczytaj co to słowo oznacza.

Jeśli ktoś od nas pisał do sojuszu z 4 dziesiątki, to tylko dlatego, że pierwsze 30 Wy macie na zielono.
Akcję robiliśmy na Guzika, którego podobno karnie wyrzuciliście i który przejmował wioski od AP i oddawał Wam
 

DeletedUser29075

Guest
Najlepiej by było jakbyś się swoim honorem zajął, a zanim to zrobisz to poczytaj co to słowo oznacza.

Jeśli ktoś od nas pisał do sojuszu z 4 dziesiątki, to tylko dlatego, że pierwsze 30 Wy macie na zielono.
Akcję robiliśmy na Guzika, którego podobno karnie wyrzuciliście i który przejmował wioski od AP i oddawał Wam
O ile mi wiadomo do nas idą te sojusze do których wy również piszecie
smiley_emoticons_panik4.gif


A wracając do tematu palikowania nam pod nosem - co z tego że po ogłoszeniu że PON zostanie zerwany? To mogliście go od razu zerwać i dopiero palikowac, a nie wykorzystujecie to jako przykrywkę i robicie z gęby d***... :) Szanuję wielu graczy sigmy ale ci co wypowiadają się tutaj utwierdzają mnie tylko w jednym - czubków własnego nosa nie widzicie ;) My chcieliśmy żeby wyszło to w przyjaznej atmosferze w ramach kumpelskiej potyczki, wy dorobiliście sobie do tego całą ideologię - wy przedłużacie PONa specjalnie żeby nam się w teren wbić i mówicie że to my za wszelką cene chcemy wygrać? Zarzucacie nam PONy z sojuszami do których kolonami byście pływali po 30h a sami macie całe zaplecze deffa w postaci kilku sojuszu, stworzyliście masówkę gdzie połowa świata świeci się w waszych kolorach i teraz cwaniaków na FO rżniecie
smiley_emoticons_lol.gif


Różnica między naszymi sojuszami polega na tym, ze my podpisujemy PONyz innymi, a wy ich wchłaniacie, potem ciężko się w 3 sojuszach pomieścić :V
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hopek i tak jesteśmy gorsi niż Hitlerowcy, nic nas przed tym nie uratuje. Dostaniemy kwarantannę na wyjścia po spacerniaku :D
 

DeletedUser29075

Guest
Albo co gorsza przemianują nas w Sigma World Bross Friends czy jeszcze jakieś inne
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26311

Guest
O ile mi wiadomo do nas idą te sojusze do których wy również piszecie
smiley_emoticons_panik4.gif


A wracając do tematu palikowania nam pod nosem - co z tego że po ogłoszeniu że PON zostanie zerwany? To mogliście go od razu zerwać i dopiero palikowac, a nie wykorzystujecie to jako przykrywkę i robicie z gęby d***... :) Szanuję wielu graczy sigmy ale ci co wypowiadają się tutaj utwierdzają mnie tylko w jednym - czubków własnego nosa nie widzicie ;) My chcieliśmy żeby wyszło to w przyjaznej atmosferze w ramach kumpelskiej potyczki, wy dorobiliście sobie do tego całą ideologię - wy przedłużacie PONa specjalnie żeby nam się w teren wbić i mówicie że to my za wszelką cene chcemy wygrać? Zarzucacie nam PONy z sojuszami do których kolonami byście pływali po 30h a sami macie całe zaplecze deffa w postaci kilku sojuszu, stworzyliście masówkę gdzie połowa świata świeci się w waszych kolorach i teraz cwaniaków na FO rżniecie
smiley_emoticons_lol.gif

Miałem Ci odpisać, ale skasowałem... szkoda mi czasu bo i tak nic nie zrozumiesz.
Pozdrawiam Cię
 

DeletedUser29075

Guest
Najwyraźniej nie masz talentu do tłumaczenia :)
jedyne co mi na myśl przychodzi dlaczego wy tacy wielcy jesteście to to, że wysilać się nie chce, robicie sojusz z połowy świata, a potem większość do rozbiórki - łatwe miasta i teren się sam zagęszcza.
 

DeletedUser26311

Guest
Najwyraźniej nie masz talentu do tłumaczenia :)
jedyne co mi na myśl przychodzi dlaczego wy tacy wielcy jesteście to to, że wysilać się nie chce, robicie sojusz z połowy świata, a potem większość do rozbiórki - łatwe miasta i teren się sam zagęszcza.
Talent talentem, ale rozmówca musiałby widzieć coś więcej niż swoje racje i czubek nosa. Twoja pycha skutecznie zniechęca do wymiany zdań. Chyba już to kiedyś pisałem, ale powtórzę się - to mój ostatni post do Ciebie (może jak dorośniesz to pogadamy).
Powodzenia
 

DeletedUser19924

Guest
Dajcie sobie na wstrzymanie, jedni i drudzy. Po co to wszystko?

PS: Ta wojna, to chyba na rękę była wielu osobom...a niby wszyscy tacy przyjaźni. Brak słów.
 
Jesteś pewien, że patrzysz na właściwą mapę? Wszędzie zielono? Chyba już mi się kolory mylą...
Czego byście nie zrobili, to nie będzie walka wyrównana do sprawdzenia kto rzeczywiście jest lepszy, wygrana tutaj akurat zależy od wielu czynników, więc po przegranej jeden ze stron, nie można jednomyślnie wskazać lepszego, poza tym to zobacz kto skorzysta na wojnie Sigmy, wszystkie te sojusze które dostały łomot będą tylko czyhać na nas. Wierzę, że jest kilka osób w PiZ które faktycznie chciały się sprawdzić w równej walce, ale jest tam też sporo osób, które chce udowodnić jacy to oni nie są wielcy, widać to po wpisach na forum chociażby. Niby wszyscy w przyjacielskiej atmosferze chcą walczyć, a jad sączy się litrami, komu ta wojna jest na rękę...? Ciekawe czyja wspólna zakładka jest większa ;) Ale kto wie co się wydarzy, może te koronkę bez problemu zdobędę :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ale spamu :)
prawie tyle jak startuje serwer :eek:
kupuje boski pakiet werbunku i lece grac :cool:
tylko doradzcie mi co lepsze
czarny piatek czy cyber poniedzialek
a moze magiczny wtorek ?
bo nie mam jak do miasta wejsc bo same oferty mnie wolaja do zakupow :)


ps Idzie chyba ochlodzenie klimatu , a wraz z nim i stwory zimnolubne :confused:
 

DeletedUser26558

Guest
normalnie jakbym słyszał własne dzieci...tato bo On zrobił to,ale tato bo Ona tamto...komu Wy sie tutaj skarzycie,nikt Was nie rozsadzi
smiley_emoticons_irre.gif


miała to byc kulturalna solowka,a wyjdzie z tego niezła ustawka
smiley_emoticons_nicken.gif


ciekaw tylko jestem z ktorej ze stron poleci pierwszy szarak,a gdzie braknie smarowania w rolkach
smiley_emoticons_lol.gif


odliczajcie,juz niewiele ponad 24h zostało i
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser15806

Guest
No, no, no. A ja sie rozchorowalem. Przestalem obserwowac i teraz jak kiedys Dex mam nagle PiZ na zielono. Ciekawe co bedzie dalej.
 

DeletedUser

Guest
Kurczę. Jeszcze doba i będziecie mogli zmierzyć się na polu walki. Ostrzcie mieczyki, podkuwajcie konie, zaopatrzcie brandiery w krzemień (tak Hopek, to do Ciebie) i wypuszczajcie w odwiedziny do miast kolegów. Bo w końcu to przyjacielska próba sił, prawda?
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

A z poważniejszych rzeczy to mamy na forum dylemat. Gracz warzy swoje pierwsze piwo i szuka nazwy, która będzie ... Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. To sprawa życia i śmierci
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Proszę o poważne podejście do tematu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
Dobra trochę sprostowania, bo lada chwila kończy się PON.
Drodzy czytelnicy, nie wiem jak można tego nie zauważyć, ale 90% moich wypowiedzi, jak nie 100%, w tym wątku to czysta prowokacja. Po co? Po to, żeby podgrzać atmosferę. Zachowanie typowe dla każdego baitu - powielanie każdej plotki, dogadywanie itd. także już możecie się uspokoić. :D Z LiuBei tez już pisałem i sam dobrze wie o co mi chodziło hehe. Następnym razem trochę więcej wyczucia i dystansu - zobaczcie jakie prowo dobre, 90% z Was nas zjeść chce teraz, o to chodzi, nie? :D I pamiętajcie - te nazwy do martynki na PW bo ankieta będzie, a za najlepszą nazwę martynka wysyła trochę towaru
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser11618

Guest
Bo każdy krzyczał o wojnie i sportowej walce a teraz 3/4 świata ma PIZ na zielono :cool:

Warior wedlug Ciebie wbijanie palikow to sportowa walka pomimo trwania PONu? Jezeli tak gratuluje samopoczucia :D My dotrzymamy do konca tego pona pomimo sprzeciwu graczy na wasze dzialania.. Frajerska akcja nic wiecej ;)
 

DeletedUser20310

Guest
Wyślij mi to na grze bo nic o tym nie wiem .
Wiem jedno że 3/4 świata na tą chwile sprzymierzyła się z ZIP przeciw Sigmie pokolorowali wszystko na zielono i to jest sportowe sprawdzenie się jak to nazwali.Troche żenada ale widać ZIP robi to ze strachu .

Bo koro jest to aż tak dobry sojusz jak twierdzą wszyscy w tym GMK powinni mieć wszystko wkoło na czerwono i wygrać świat wtedy faktycznie gratki
Jednak w ten sposób hmmm sami oceńcie.
 
Do góry