Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26311

Guest
Warior wedlug Ciebie wbijanie palikow to sportowa walka pomimo trwania PONu? Jezeli tak gratuluje samopoczucia :D My dotrzymamy do konca tego pona pomimo sprzeciwu graczy na wasze dzialania.. Frajerska akcja nic wiecej ;)
Myślę, że mimo wszystko nie bardziej frajerska niż podsyłanie defa pod nasze ataki, tym bardziej, że na m55 też właziliście po AP i nadal to Wy macie więcej wiosek na m45-55 niż my na m44-54
 

DeletedUser11618

Guest
Myślę, że mimo wszystko nie bardziej frajerska niż podsyłanie defa pod nasze ataki, tym bardziej, że na m55 też właziliście po AP i nadal to Wy macie więcej wiosek na m45-55 niż my na m44-54


pretensje mozecie miec do swojej rady ze nie uregulowala tych wiosek... O wynik tej potyczki jestem spokojny bo przyswieca nam blask najjasniejszej Gwiazdy na niebie :rolleyes:
 

DeletedUser27405

Guest
Do Sigmy jak widzę i czytam pasuje następujący cytat:
"Sam nie wiem, co o tym myśleć, jak powiedział król Dezmod, gdy przyłapano go na oszukiwaniu w karty."
smiley_emoticons_biggrin.gif

PS. czyli z nudnego świata zrobił się nawet ciekawy
 

DeletedUser26311

Guest
pretensje mozecie miec do swojej rady ze nie uregulowala tych wiosek... O wynik tej potyczki jestem spokojny bo przyswieca nam blask najjasniejszej Gwiazdy na niebie :rolleyes:
Blask Gwiazdy swoją drogą, ale podejrzewam, że coraz więcej zieleni dodaje Wam dodatkowej pewności siebie ;)
 

DeletedUser11618

Guest
Blask Gwiazdy swoją drogą, ale podejrzewam, że coraz więcej zieleni dodaje Wam dodatkowej pewności siebie ;)


to Wy wczoraj byliscie pewni ze nam deffa brakuje ;) Nasza pewnosc nie bierze sie ze jest zielono tylko z doswiadczenia jakie prezentuja poszczegolni gracze w tym najlepszy agresor "Hopek" :) Nie zmienia to faktu ze ja jak i wiekszosc graczy podchodzi do tej potyczki z szacunkiem i pokora.. Do pelni szczescia brakuje Manka ale skoro jest na odwyku to niech siedzi i doglada z boku (w pasach) jak na prawdziwego Pijaka przystalo :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24372

Guest
Nasuwają mi się dwa fakty ;)
1. Jak to nie tak dawno jeszcze MG pisał jak to oni mało paktów mają itd - w chwili obecnej 3/4 świata na zielono - hipokryzja i zakłamanie jakich mało.

2. Podobno Pijaki nie mieli gdzie pw nabijać - no tu się zgodzę, ale to na własne życzenie bo skoro sie ostatniego wroga Anonimowych daje na zielono to skąd brać te pw :) Kolejna hipokryzja.
 

DeletedUser20310

Guest
mamy Was pod reka to po co plywac na koniec m55 o_O Zreszta zobaczymy czy w walce jestescie tacy dobrzy jak na papierze bo wiadomo - papier przyjmie wszystko :D
No jak bysmy wiedzieli że tyle w was lojalności do paktowicza to już dawno można było was lać jak były troche równiejsze szanse .
Natomiast teraz wyszło tak Casyno i reszta świata vs Sigma haha nie no tylko gratulować gdyby czasem wam się udało bo pewnie zasługi zostały by przypisane wam i tym krzykaczom:) Brawo wy ....
 
siema, co to za zadyma?
widzę, że chyba mam czego żałować, oddając miasta ponad miesiąc temu, choć mam wrażenie, że samo czytanie tego tematu sprawiło mi więcej rozrywki jak sama gra hehe (joke)
 

DeletedUser26271

Guest
Sigma podejmie walkę zgodnie z prośbą zip bo było nudno i jest gotowa do walki tylko czy Zip aż tak bardzo strach oblecial ze wszystkich wrogów pokolorowal na zielono?
No przecież nie było z kim grać i nuda. ...a sojusze typu mózgi, budowa pisaliscie ze to boby a teraz ich na zielono robicie wstyd do samego końca, chcieliście zabawy chcieliście rywalizacji a teraz strach w oczy zajrzał i wszystkich wokoło malujecie na zieleń i zbieracie przeciw Sigmie? Miała być rywalizacja to podejmijcie wyzwanie Sigma vs Zip no przecież sami tego chcieliście. ...przegraliscie juz zanim do walki doszło bo bez względu na wynik pokazaliscie wszystkim słabość kolorujac i prosząc wszystkich o wsparcie....my jesteśmy gotowi przyjąć wyzwanie sojusz vs sojusz a Wy. ...wstyd rzucać rękawice po czym wszystkich wokoło zbierać. ...brak jaj po raz kolejny. ...
 

DeletedUser19924

Guest
Przecież tu od dawna było wiadomo, że nie będzie sojusz vs sojusz. Sami piszecie po tych samych sojuszach zbierając chętnych do walki po Waszej stronie. A takie pisanie na forum, to nie wiem po co w ogóle jest? Ktoś chce się wybielić, czy szuka wymówek przed walką? A rzucanie czarami i ataki sprawdzające (fakt, wycofywane po chwili) wysyłane na ludzi, którzy według skryptu są nieaktywni, gdy sami chcieliście przedłużenia PONa o te kilka dni, a teraz go łamiecie, to co?

Szaraki pewnie będą i to szybko...ale z zupełnie innego powodu niż tutaj się większości wydaje.
 

DeletedUser26558

Guest
czy ktos z SB i Pijakow ma jakies inne kolory na mapie jak zielony i czerwony
smiley_emoticons_confusednew.gif
bo brazowych miast chyba nikt nie bedzie miał zaraz
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Ja mam praktycznie całą paletę barw...każdy sojusz zaznaczony na inny kolor :)
 

DeletedUser26271

Guest
Przestanmy pisać kto co z kim i jak łamał zasady proste pytanie i prosta odpowiedź czy Zip podejmie rękawice sam skoro rzucił wyzwanie czy strach nie pozwala. ...bo w naszym rozumieniu była nuda i miały się przyjacielsko pobawić 2 soje i tego Zip chciał i nie piszmy o tym kto z kim chciał pakty kto z kim pisał fakt jest taki ze Sigma tych co miała na czerwień ma dalej a Zip pokolorowal wrogów w obawie ze nie podoła wyzwaniu i tyle czyli jak to było jajeczka. ....no jesteście w stanie podjąć wyzwanie które sami chcieliście ? Czy strach nie pozwala grać honorowo My vs Wy ....I trzeba wszystkich werbowac do pomocy. ...I zawieszac wojny które niby nic nie znaczyły bo jak to sami pisaliscie mózgi boby...budowa boby. ..anonimowi boby. ..a teraz z tymi bobami w obawie o porażkę z nami już zbieracie się przeciw sigmie fajne te wyzwanie no przecież tamte sojusze nic nie grają to po co wam one?

Strach tylko pozostał. ...i jajeczka....I zmieńcie liderów znowu i napiszcie to nie ja ustalalem mnie wtedy nie było. ...to nie jest tak jak wygląda. ...chciałem uczciwie ale mnie nie było. ...to on zdecydował. ...

Zatem do boju i posprawdzajcie dobrze kogo jeszcze do tego wyzwania możecie zabrać. ..nie wszystko jest jeszcze zielone. ...
A kolejne parasole i def z tyłu pomoże te wyzwanie przetrwać. ...bo my zawsze opieramy się na innych i tak tworzy się nasza historia czyli sami nie potrafimy nic ale przy pomocy innych zawsze do celu a na koniec wszystkich dymamy i tak świat za światem i do przodu no ale wygrywamy przecież. ...

Wyzwanie przyjęte. ...przekazcie swoim padawanom. ...
 
Do góry