Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Kurde, z Ciebie taki dobry strateg, aż dziw bierze, że nie chciałeś się tu zmierzyć z PiZ czy Sigmą.

Z innej beczki: czekacie jak na Mikołaja
smiley_emoticons_lol.gif

da5dca7ae228b.png
Zdrowie Martynko nie pozwolilo :(
 

DeletedUser23278

Guest
podobnie jak na nikai tak i tu,pozostawies kilku graczy zeby przejsc tam gdzie "cieplo i przytulnie".takze az jestem ciekaw Twoich wynikow w najblizszym czasie
smiley_emoticons_kaffee2.gif
przykro mi na nikai cały sojusz przeszedł do sigmy poza malymi wyjątkami którzy skonczyli gre albo poszli do Casyna :) doinformuj się i wtedy się wypowiadaj :)
 

DeletedUser

Guest
Przepraszam, czy można prosić o wstrzymanie się z agresywnymi zachowaniami? Domków spokojnie nie mogę budować
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser26558

Guest
przykro mi na nikai cały sojusz przeszedł do sigmy poza malymi wyjątkami którzy skonczyli gre albo poszli do Casyna :) doinformuj się i wtedy się wypowiadaj :)
To ty lecytyne zazywaj...do jakiego kasyna,do jakiej Sigmy?! Byles chlopie na m65 w jakims sojuszu(nazwy z glowy nie przypomne,ale doszukam;)) ***juz sie doszukałem-White Wolves sie nazywał sojusz*** i Ty poszedles jako jedyny do Sigmy,za nasza zgoda zreszta(bo taki mielismy uklad z SB ze nie werbuja z naszego morza bez ustalenia z nami) takze nie opowiadaj glupot.
***i najlepsze z najlepszych:) dogrzebałem sie nawet do pierwszej z Twoich wiadomosci,w ktorej to...uwaga-uwaga...proponowałes nam walke z Sigma:) takze tego...***
byles zalozycielem tam i zwiales (bo chciales jeszcze poklikac-jak to bylo powiedziane) w pozniejszym czasie jeszcze chyba ze 2osoby poszly do TSK o co zreszta byly zgrzyty. A do kasyna nikt nie poszedl.
Takze historia sie powtorzyla o wielki grajku...gracz z uprawbieniami czy nawet zalozycielem,aby to pograc zwual z wlasnego sojuszu;) obys niebawem nie mial jakiegos waznego wydarzenia w zyciu ktore to spowoduje ze bedziesz musial "niestety" skonczyc;)
Takze,czapka,szaliczek i witamina C,zeby zdrowko dopisywało:)

Żelki :D To jest mój faworyt :D
A jak kiedys wczesniej pisalem ze pierwsi postawimy 4z7 to sie wszyscy tylko pod nosem usmiechneli....;) hehe.
A na powaznie,nie Zelki nie beda tym 3cim i tu bys sie przeliczyl niestety. Zelki sie bawia i bawic beda,a i nawet nagla strata x miast tego nie zmieni;)
Takze bawmy sie i jak juz wczesniej pisalem,powodzenia kazdej ze stron;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
trzeba bić wtedy kiedy się nikt nie spodziewa. A dziś spodziewa się każdy

Tak sie spodziewali , ze juz niektorym urlopy sie aktywowaly ;)
A co do sytuacji , powiem tak
Leci kabarecik :)
Ja taka bida i juz 40 k pw przytulilem od poczatku wojny ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Urlopy po jednej i drugiej stronie przecież są...więc nie wiem po co te uszczypliwości znowu.
 

DeletedUser26558

Guest
coś ucichło nagle forum
smiley_emoticons_afraid.gif


pewnie przepychanki słowne sie zaczna z wieczora jak sie okaz czy ktos komus cos skubnal
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser24372

Guest
Mi zadziałało, nie ma problemu. Ale są ludzie co wyłączyli DIO i wszystkie inne skrypty i wraz mają to samo, i co wtedy ?
 

DeletedUser19924

Guest
A to nie wiem. Ja mam nadal aktywne GRCRT i QUACKa. DIO-Tools wyłączyłem i problem zniknął, gra wygląda normalnie, tak jak powinna.

DIO-Tools jest od dawna nieaktualizowane, autor bodajże porzucił projekt i teraz jest jak jest. Skrypt do kosza, a szkoda.
 
Do góry