Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A ja od siebie dodam, że byłem sceptycznie nastawiony do całej tej "operacji sparing" ale po wczorajszym zmieniam zdanie :) uważam, że ta wojna to super sprawa i zabawa jest przednia. Nareszcie coś się dzieje i oby tak dalej, a poziom wysoki po obu stronach nie wiem tylko po co niektórzy obrzucają się mięsem ale to już ich własna sprawa...
 

DeletedUser23278

Guest
Mam tu wkleic Twoj priv do mnie z poczatku gry na nikai?(ze wzgledu na slaba pamiec takie rzeczy sobie zostawiam na pamiatke)a co dobgraczy jest takie cos jak historia gracza w poutusku...takze mozesz sobie pisac cokolwiek chcesz,moze Ci co nie sa w temacie Ci uwierza,lub wmawiaj dzieciom ze przyjdzie do nich Mikolaj,ale daruj sobie wpieranie tu ciemnoty.


Ale punktow nie daliscie zlapac u Qrtyga;( a einar bardzo szybko dzis murki stawial :D. Ale dzionek na plus generalnie;)
a co tu ma wspólnego moje pw o wojnie przeciwko sigmy do Twojego oskarzenia że zostawiłem sojusz na nikai i poszedłem do Sigmy?

nadal twierdze że g.. wiesz i sie wypowiadasz
 

DeletedUser

Guest
sytuacja jak w brazylijskiej telenoweli ;)
Raz jest wielka milosc Pijakow do Sigmy , same ochy i achy wzajemny szacunek , honor itp :)
Nastepnie bluzgi , oczernianie , gra nie fer ,wyciaganie brudow
Pozniej znowu milosc i szacunek ,ale to dlatego ze byly sily wyrownane :) podczas 1 wszych dni wojny
Moge dac sie zalozyc o 200 golda , ze jak ktoras ze stron bedzie miala wieksza przewage to znowu milosc sie skonczy
I zacznie sie afera na nowo :cool:
 

DeletedUser6237

Guest
Gracz virtual z sojuszu 004 należące do gracza Hakaishin. dzisiaj o godz. 21:39

coś jeszcze masz do powiedzenia?

Nie rozumiem do czego bijesz, mam wstawić ile Hjalmarson stracił czy co xd raz się traci raz zyskuje, jutro event, sytuacja może się zmienić ;)

Obroniłem praktycznie sam dzisiaj wioskę z której dyzio mnie wczoraj wymeczyl, 7k defladu w ciągu 7 godzin ciężko zrobić (+łódki) ;)

A Hjalmarson stracił wioche w bonusie, wiec nie wiem skąd to porównanie
 

DeletedUser26564

Guest
No typie.. stracił, bo nie były bronione strategicznie jak to napisała wyżej Martyna:)
Chodzi o to, że szczodrzysz się na forum, a pokazałeś jedynie to, jak się nie broni miasta
 

DeletedUser6237

Guest
Ile masz wiosek na froncie które sam obstawiasz?
A ile ci sojusz obstawia? Jak juz to stracę miasta w takich miejscach gdzie to jest praktycznie pewne ze stracę bo przedobrzylem xd
Poza tym nie narzekam, jest co robić :)


Aaa BTW. Po co wydawać golda na miasto, gdzie i tak masz drugie na tej samej wyspie a event tuż tuż ;)
 

DeletedUser30486

Guest
Patrząc statystycznie, Sigma radzi sobie doskonale :) o wiele więcej wiosek przejętych. Z pewnością zaraz wstawią się PiZowcy, i tłumaczenia: "bo to nieaktywny, zaspał, zachorował, praca, życie, umarł - jutro im dokopiemy, bo oni to i tamto".

Brawo Panie i Panowie! Oby tak dalej!
 

DeletedUser6237

Guest
Ty mi pokaż w grze co potrafisz, a nie w gadaniu:)

Co chcesz widzieć? 3 tygodnie miałem przerwy, dopóki nie dowiedziałem się ze będzie wojna z wami tak nie robiłem nic prócz festynów i budowania defa na bieżąco; )

Tak tak wymówka :) ale serio było tu nudno :) teraz coś się dzieje :) nie pierwsza i nie ostatnia stracona :p
 

DeletedUser26564

Guest
75gVgRp.png

Hopek jak zawsze ma rację :D
 

DeletedUser21089

Guest
Nie rozumiem do czego bijesz, mam wstawić ile Hjalmarson stracił czy co xd raz się traci raz zyskuje, jutro event, sytuacja może się zmienić ;)

Obroniłem praktycznie sam dzisiaj wioskę z której dyzio mnie wczoraj wymeczyl, 7k defladu w ciągu 7 godzin ciężko zrobić (+łódki) ;)

A Hjalmarson stracił wioche w bonusie, wiec nie wiem skąd to porównanie

Hjalmarsson przez dwa ss ....Einar Hjalmarsson.

Tak, Einar stracił 19 wiosek... i jaki z tego wniosek? Żaden.... Wstaw mi tutaj proszę raporty że te wioski były bronione. Nie były... bo taką podjąłem decyzje.......Dawid ( Zebra ), ( Xeener ) jak i radny PiZ wie dlaczego, ale to jest moja sprawa.
Co do straconych wioch - brawo Żelki - wykorzystaliście sytuacje i korzystacie dalej - tutaj widzę sens gry.
 
jest ciekawie, nawet dejmos mnie zaskoczył
smiley_emoticons_panik4.gif
jak można wbić bunt samym bohaterem /dejmos na 20 lvl/ na murku 16 kasując przy okazji 155 harpii?
smiley_emoticons_confusednew.gif
te sigmowskie jakieś chorowite czy anemiczne?
smiley_emoticons_afraid.gif
przypuszczam, że jakby obrońca postawił straż to by raczej się nie stało
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Do góry