Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
jest ciekawie, nawet dejmos mnie zaskoczył
smiley_emoticons_panik4.gif
jak można wbić bunt samym bohaterem /dejmos na 20 lvl/ na murku 16 kasując przy okazji 155 harpii?
smiley_emoticons_confusednew.gif
te sigmowskie jakieś chorowite czy anemiczne?
smiley_emoticons_afraid.gif
przypuszczam, że jakby obrońca postawił straż to by raczej się nie stało
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Pokaż ;)
 

DeletedUser26558

Guest
Hjalmarsson przez dwa ss ....Einar Hjalmarsson.

Tak, Einar stracił 19 wiosek... i jaki z tego wniosek? Żaden.... Wstaw mi tutaj proszę raporty że te wioski były bronione. Nie były... bo taką podjąłem decyzje.......Dawid ( Zebra ), ( Xeener ) jak i radny PiZ wie dlaczego, ale to jest moja sprawa.
Co do straconych wioch - brawo Żelki - wykorzystaliście sytuacje i korzystacie dalej - tutaj widzę sens gry.
No nie wiem dlaczego 3x500-800-1700szybkich transow na max murek nazywasz nie bronieniem...notabene wszystkich murach postawionych od 0do25 w pol h dzien wczesniej?? Tej gdzie stalo i chyba nadal stoi 1,7k nie ruszalismy,ale birki stamtad znikly;)

Poszlismy za rada manfreda,ze nie atakuje sie wtedy i tam gdzie przeciwnik sie tego spodziewa...
 

DeletedUser15806

Guest
Co chcesz widzieć? 3 tygodnie miałem przerwy, dopóki nie dowiedziałem się ze będzie wojna z wami tak nie robiłem nic prócz festynów i budowania defa na bieżąco; )

Tak tak wymówka :) ale serio było tu nudno :) teraz coś się dzieje :) nie pierwsza i nie ostatnia stracona :p
Hmm, 3 tygodnie przerwy ? Ja myslelem, ze Ty tylko obserwujesz jak ja. W rankingu jestesmy obok, a ja tu nie gram praktycznie. Ale jaja
 

DeletedUser15806

Guest
No nie wiem dlaczego 3x500-800-1700szybkich transow na max murek nazywasz nie bronieniem...notabene wszystkich murach postawionych od 0do25 w pol h dzien wczesniej?? Tej gdzie stalo i chyba nadal stoi 1,7k nie ruszalismy,ale birki stamtad znikly;)

Poszlismy za rada manfreda,ze nie atakuje sie wtedy i tam gdzie przeciwnik sie tego spodziewa...
Z tego co slysze to gratulacje Dominik
 

DeletedUser29075

Guest
Zdejmijcie zaplecze całego świata to przypuszczam że to mógł byś być ty :D
Ty się gościu porządnie w łeb stuknij bo zaplecze połowy świata to ty przed oczami masz co by sobie ego trochę połechtać.
Jakbysmy zaplecze połowy świata mieli albo 4 człony to by to inaczej wyglądało, ale spokojnie, nie po tym się poznaje jak się zaczyna ;)

Zawsze musi taki jeden w wybujałym ego cała atmosferę psuć, wojna fajna to ci przyjdzie taki internetowy worrior i się tu mądruje. :p
 

DeletedUser21089

Guest
No nie wiem dlaczego 3x500-800-1700szybkich transow na max murek nazywasz nie bronieniem...notabene wszystkich murach postawionych od 0do25 w pol h dzien wczesniej?? Tej gdzie stalo i chyba nadal stoi 1,7k nie ruszalismy,ale birki stamtad znikly;)

Poszlismy za rada manfreda,ze nie atakuje sie wtedy i tam gdzie przeciwnik sie tego spodziewa...

Mistrzu... Broniłem się tylko przed Żelkami ;) Lubie Żelki ;)
 

DeletedUser26558

Guest
No co teraz bedzie mozna miec 2paczki szerkow gotowych do ataku na booscie;)
 

DeletedUser26311

Guest
Jak dla mnie to jest starannie dobrany bohater, w sam raz pasuje do ostatnich promocyjnych pakietów. 4 szreków/1h przez 4h, Telemachowi wrzucić 20 poziom i jazda z koksem. Jak demokryt dopisze to jest 32 szreków z 35% boostem, przecież nie ma takiego muru (o) którego by nie rozbiły (się). Wg mnie to jest przemyślane bardziej niż nam się wydaje
 

DeletedUser3480

Guest
no i jak tam bilans wojny (zdobyczy wioch)?
ktoś jakieś podsumowanie zrobi rzetelne
jakie jest rozłożenie sił?
 

DeletedUser29075

Guest
no i jak tam bilans wojny (zdobyczy wioch)?
ktoś jakieś podsumowanie zrobi rzetelne
jakie jest rozłożenie sił?
W skrócie to pierwsza akcja na korzyść Sigmy i Żelków - podłączyli się po cichu i coś tam skubnęli sprytnie :D
Siły są względnie wyrównane, bo jak tam wcześniej niektórzy przeżywali, nie wspiera nas pół świata, a jedynie ZiP dostaje wsparcie od PiZ
smiley_emoticons_cuinlove.gif
W cholerę ciekawie i przyjemnie się zrobiło - musisz wchodzić częściej niż raz na 15 minut dziennie. Jedyny niesmak to te zgłoszenia po obu stronach do supportu - ktokolwiek to robił, to nie wygląda zbyt fajnie.
 
Do góry