Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
U was wiedzieli i mam na to priv...ale co tam,bawmy się dalej

A ja mam priv jak gracz co się coś tam dowiedział prosi wasze szefostwo - napiszcie do Rady PiZ jeśli to prawda a oni odpuszczą. Odpowiedź - "nigdzie pisać nie będziemy. Damy sobie radę a ty się nie [***]."

Potem żale na FO...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26271

Guest
nie znam tego priva,znam taki w którym odpowiedzieliśmy "zrobicie jak uważacie"
 

DeletedUser11618

Guest
teraz wyjdzie ze nie honorowo wioski przejalem.. ajj szkoda gadac..
 

DeletedUser13617

Guest
nie znam tego priva,znam taki w którym odpowiedzieliśmy "zrobicie jak uważacie"

Więc zrobiliśmy jak uważaliśmy.
Nie było Was stać napisać jak ludzie i oficjalnie nas poinformować o zaistniałej sytuacji tylko szantażujecie emocjonalnie swoich byłych kolegów i koleżanki?
Po chamsku postąpiliście z Jolą i tyle w temacie. Dziewczyna dobrze chciała a jak została potraktowana?
Żeby to ona Was błagała o ratowanie konta waszego gracza? A Wy macie to w [***nosie***]?
To i ja mam.
 

DeletedUser3480

Guest
a co w tym dziwnego że się atakuje najmniej aktywnego na tym to właśnie polega żeby wyeliminować słabe punkty i wbić się na wyspy i skubać tych silniejszych.
Zresztą tak juz jest z wojną że silni tylko atakują a słabsi tracą wioski. Atak na silnego nie da dobrego efektu.
 
Dziękuję za pozdrowienia jeżeli to o mnie chodziło ....
Co do kozaczenia,walicie w gracza który wiecie że jest w szpitalu...pięknie i walecznie,gratuluję
Patrzcie a sami biorą wioski od naszego nieaktywnego który ma problemy rodzinne -jakie to podejście jest typowo Sigmowe Wy jak nam nieaktywnego to ok ale jak odwrotnie to płacz na forum i wypisywanie na pw do naszych ludzi i czepianie się ich -ale to my jesteśmy ci niedobrzy
 
Zasłanianie się tym, że ktoś jest poważnie chory lub jest w szpitalu jest żałosne. Potraficie wypisywać żale na forum, bo tak jest łatwiej. Nie wycierajcie sobie twarzy ludźmi z "problemami", tylko zróbcie coś w kierunku, by ich bronić. Po naszych z "problemami" latacie do woli, a w przypadku PiZ już jest wielki atak na forum, jacy to my źli jesteśmy, a Sigma ze swoich niecnych podjazdów się wybiela. Nic dziwnego, że rozsiewacie takie historie i tworzycie na sztucznej chwale i plotkach swój sojusz, a inni dookoła są źli. Spójrzcie na siebie i wyciągnijcie wnioski ze swojego zachowania i pomijania faktów, wtedy oceniajcie innych :)
 

DeletedUser25703

Guest
Jak gracz jest nieaktywny to zawsze idzie fama że chory, że coś tam, że kłopoty rodzinne itp. Nieaktywność gracza zawsze jest też przez wroga wykorzystywana.
Radni Sigmy mieli otwartą drogę do spróbowania tej sytuacji rozwiązać z naszą dyplomacją, woleliście rozsiewać plotki po swoich byłych graczach (nie decyzyjnych) a potem mieć pretensje, że jednak to było bezskuteczne. Tak prawdę mówić to info o czyjejś chorobie nie powinno do nas dotrzreć w inny sposób niż tylko drogą oficjalną.

Dość że kogoś postawiliście w kogoś w bardzo ciężkiej sytuacji właściwie pod ścianą to jeszcze macie pretensje że inny sojusz nie przystał na wasze gierki.
 

DeletedUser26271

Guest
Po 1-sze nie my rozsiewaliśmy informację do Waszych graczy lecz Wasz gracz napisał i zapytał czy to prawda więc potwierdziliśmy.Nie pisz "gierki" bo ja tak bym nie nazwała nigdy sytuacji kiedy ktoś kończy nagle w szpitalu
 

DeletedUser18446

Guest
Witam wszystkich grepocholikow
nigdy do glowy mi nie przyszlo aby tu sie wypowiadac,ale zostalam wywolana do tablicy wiec postanowilam napisac pare slow wyjasnienia prawda jest ze chcialam pomoc koledze ktory znalazl sie w trudnej sytuacji,po co? a po to aby wlasnie nie bylo takichdyskusji, prawda ze proponowalam sigmie napisac do rady Pijakow oficjalne zawadomienie , prawda ze sigma to zignorowala , jak znam zycie to maja do mnie zal ze nie poszlam na uklad z nimi i nie zostalam neutralna co do wojny,moglam przeciez festyny klepac, prawda ze mam zal do sigmy po nikaji i to po czesci sklonilo mnie do przystapienia do wojny , prawda jest tez ze gralam wiele lat z sigma ale prawda jest tez ze i z onz, casyno czy teraz z pijakami tez gram i gralam, wiec co mam zmienic nik aby sobie grac spokojnie i albo w ogole zniknac z grepo,ale ja lubie grac w te gierke.. nikt mna manipulowac nie bedzie a napewno nie Ty jaguar, nie tu i nie teraz wiem ze wylaliscie nam nie fale hejtu u was na forum, za co ze zdecydowalam sie zostac i grac? nie wazne, gralam z wieloma ludzmi z sigmy i beda mi zawsze bliscy, jaguar.. dlaczego ty robisz zamieszanie ciagle na tym forum?, sama podsycasz nienawisc, wywolujesz burze w szklance wody, wciagasz do dyskusji mnie , po co ci to.. ???? sigma potrafila robic swoje, wygrywac swiaty bez dyskusji tutaj.. skupcie sie na graniu i fajnej zabawie, ciagle cos nie tak, gdzie te dyskusje przy ktorych buzia sie smiala od cietych ale zabawnych ripost? ciagle sie klocicie .. dzieki Lucek za obrone, nie spodziewalam sie:) i niech wygra lepszy..

nie zwracajcie uwagi na interpunkcje prosze i na inne bledy, troche mnie nosi:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Oj tam, nie ma tragedii :) Przekaz zrozumiały jest i to jest najważniejsze!
 

DeletedUser25703

Guest
Po 1-sze nie my rozsiewaliśmy informację do Waszych graczy lecz Wasz gracz napisał i zapytał czy to prawda więc potwierdziliśmy.Nie pisz "gierki" bo ja tak bym nie nazwała nigdy sytuacji kiedy ktoś kończy nagle w szpitalu

Gierką jest wywalanie tego na forum i wylewanie bzdurnych żali w sytuacji gdy nie zrobiliście nic żeby atakom na swojego kolegę zapobiec. A mieliście możliwość.
 

DeletedUser19924

Guest
Wszyscy dajcie na wstrzymanie. Takie nakręcanie kolejnych afer tutaj jest zupełnie pozbawione sensu. To wybielanie się jednych i oskarżanie drugich...a potem następuje zmiana i trwa wybielanie drugich, a oskarżanie pierwszych. Większego sensu nie ma. Kogo Wy chcecie przekonać do swoich racji? Tym bardziej tutaj, gdzie na FO zagląda śmieszna liczba osób...a jak już zaglądają, to myślicie, że tutaj wchodzą? A jak wchodzą i czytają to wszystko, to pewnie nie wiedzą, czy się śmiać, czy płakać jak się spierają najlepsi gracze polskiego Grepo.
 

DeletedUser30486

Guest
A pijaki to jednak nie są złodzieje :/ za to wszyscy złodzieje to pijaki :(
 

DeletedUser29075

Guest
Ja piję co dzień i cały czas też próbuję coś ukraść tylko cos mi nie wychodzi ostatnio :)
Bo się z tym afiszujesz zbyt mocno :D jakbyś takim cichym kieszonkowym złodziejaszkiem był to nikt by cię nie zauważał :D
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser29675

Guest
cześć wam ;) wpadłem poczytać sobie wasze smęty :D ciekawe czy ktoś tu mnie w ogóle kojarzy bo ja raczej szery gracz jestem :(
 
Do góry