Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27944

Guest
Wchodzę sobie raz w tygodniu na forum, dokopać się do ostatniego mojego posta, poczytać co się dzieje. Czytam zawsze do tyłu czyli od aktualnych wydarzeń wstecz i... i... i mnie zemdliło po 2 stronach. Zmasowany atak wzajemnej, lukrowej adoracji graczy Pijaków - a co to? Tłusty czwartek? Celebryci - przytakiwacze się zebrali. Dalej nie doczytałem bo i po co? Pewnie te same nicki, te same "kiwające się pieski" (byłe takie brązowe we fiatach i polonezach). Pewnie nic nowego, kolejny oszukany sojusz i tyle ;-)
Było takich wiele i będzie jeszcze wiele...
Warior pamiętaj tylko jak to wszystko wyszło i nie zapominaj... nie zapominaj...
 

DeletedUser9983

Guest
Dex nawet jak nie będziemy aktywni na grepo (wtedy zrodzi się szansa na to, że coś ugrasz i przestaniesz być zgorzkniałym grajkiem) będę śledził Twoje posty z nadzieją, że natrafię na choć jeden napisany przez Ciebie z pozycji dominującej a nie zbitego. Mimo, że to odległa perspektywa to jestem w stanie przypuszczać jak on będzie wyglądał...
 
/ciach/
pozdrawiam worior
smiley_emoticons_winken4.gif

ps, nie sądziłem że topowy sojusz zacznie się sypać po drugiej akcji :/ to my 8 liga 2 miechy kopani a jeszcze jesteśmy :)
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

Telepatycznie zajrzałem wiedziałem że taki leszcz jak ty zobaczy szaraka i będzie się tu mądrzył .Spadam leszczu cukruj sobie tu dalej ,,,,[/QUOTE]
telepatia
smiley_emoticons_lol.gif
nie wypowiadaj słów, których znaczenia nie znasz
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Tak, to zdecydowanie wina alkoholu.. przestraszyłyśmy jedynego mężczyznę na tsie..
 

DeletedUser3480

Guest
i co wojna już zakończona?

kto tam wygrywa?

akcje leca nonstop?
 

DeletedUser29075

Guest
Maniek - ciekawie jest cały czas, ale ci najbardziej honorowi nie wytrzymali napięcia.
 

DeletedUser26558

Guest
i co wojna już zakończona?

kto tam wygrywa?

akcje leca nonstop?
zelki lataja codziennie:)a flipero nawet swoich cały czas musi atakowac
smiley_emoticons_panik4.gif
poza tym to sie gdzies potopimy,a to cos podbijemy,a to komus wytluczemy wojo,ale podburzajacy zapomni wysłac kolona,ale cały czas cos sie dzieje...a u wielkich niczym rozgrywki ekstraklasy...raz na tydzien wielki mecz i cały tydzien trening
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
zelki lataja codziennie:)a flipero nawet swoich cały czas musi atakowac
smiley_emoticons_panik4.gif
poza tym to sie gdzies potopimy,a to cos podbijemy,a to komus wytluczemy wojo,ale podburzajacy zapomni wysłac kolona,ale cały czas cos sie dzieje...a u wielkich niczym rozgrywki ekstraklasy...raz na tydzien wielki mecz i cały tydzien trening
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
nisamowity krzykacz z Ciebie jesteś jak ta krow która dużo muczy a mało mleka daje -tak dla Twojej wiadomości akcje są co 3 dni a u Was niby ciągle ale tylko jeden gracz je robi Ciebie to nie widać na grze nawet
 

DeletedUser26558

Guest
to paczaj dokładniej
smiley_emoticons_nicken.gif


i dziekuje,bo bede mogł sie pochwalic ze Wielki art nazwal mnie "niesamowitym"
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser3480

Guest
eee akcje co trzy dni to ostry zapierdziel.
czyli juz niedlugo po wojnie bo ktos nie wytrzyma presji
 

DeletedUser26558

Guest
poniżej dwusetnego miejsca w rankingu wojowników nie patrzę na wroga
no co ja bidny moge powiedziec na swoja obrone...nic
smiley_emoticons_frown.gif
chyba tylko przeprosze ze nie doruwnuje Ci o wielki wojjowniku,wybacz ze sie osmieliłem
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


ciekawe tylko czy Ci wszyscy z Twojego sojuszu co sa tam,troszkie kawałek,lub spory kawałek dalej w tymze rankingu czuja sie podobnie do mnie,gorzej czy jak
smiley_emoticons_confusednew.gif
?

moge Ci poprzesyłac kto to,bo Tobie przeciez nie wypada tam spojrzec
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser30486

Guest
no co ja bidny moge powiedziec na swoja obrone...nic
smiley_emoticons_frown.gif
chyba tylko przeprosze ze nie doruwnuje Ci o wielki wojjowniku,wybacz ze sie osmieliłem
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


ciekawe tylko czy Ci wszyscy z Twojego sojuszu co sa tam,troszkie kawałek,lub spory kawałek dalej w tymze rankingu czuja sie podobnie do mnie,gorzej czy jak
smiley_emoticons_confusednew.gif
?

moge Ci poprzesyłac kto to,bo Tobie przeciez nie wypada tam spojrzec
smiley_emoticons_oh-no2.gif


Tu raczej chodzi o to, że dużo gadasz, mało robisz, ale mogę się mylić :rolleyes:
 

DeletedUser25703

Guest
Bo w sojuszach jedni są od gadania a drudzy od nabijania sobie PW

Ja to się powinnam schować bo już szef dzisiaj jak przyporządkowywał graczy to zapomniał o mojej kategorii
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser4387

Guest
Warrior musiałeś kibicować od dawna rozpadowi tej grupy - niemądrze .

Lecz nawet kiedy Szeryf oddali się od Gwiazdy :p taka sytuacja rąk nie wiąże.
Taka grupa trzyma się przez lata i dziś też ma się całkiem dobrze. Na tyle ekip którym los figle spłatał i rozmienili się na grosze.

Warrior zważaj na słowa!
Piszesz o Edessie i o tym co tam się wydarzyło. Skąd ty to możesz wiedzieć? Przecież Cię tam nawet nie było gdy doszło do rozpadu grupy.

/ciach/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry