Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30520

Guest
no własnie, jakiś czas temu brałem wioskę, kasowałem ja katami murek na okragło, po czym na godzine przed kolonem staje 300 łudek i mur 25 w jakies 20 minut bo tyle potrzebowałem na obrucenie katami. to sa równe szanse?
tak jestem pokoleniem graczy którzy uważają premke za blee. jednak z musu tez musze ja używać choćby po to by nie zrobić sobie na mnie łatwych PW
 

DeletedUser30520

Guest
przyrost łask do rerutacji wojsk, wiele.
skraca czas budowy.
tak bohaterów używam, bo mnie nie kosztują :)
 

DeletedUser29075

Guest
zaraz modek pokasuje wpisy :)
Znając naszego modka to tego postu nikt prócz mnie już nie zobaczy
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
To nie przyrost łask do rekrutacji, a sama ich liczba się do tego odnosi. Przyrost jak sama nazwa wskazuje ma na celu wskazanie ilość produkowanych łask w danej godzinie :)
No i widzisz, sam przyznałeś, że korzystasz z udogodnień, więc z nich zrezygnuj, jak radziłeś nam i wszystkim będzie żyło się lepiej :)
 

DeletedUser29075

Guest
przyrost łask do rerutacji wojsk, wiele.
skraca czas budowy.
tak bohaterów używam, bo mnie nie kosztują :)
Skoro tak patrzysz na koszta to zapraszam do handlu złotkiem na nowym świecie - tam praktycznie golda za darmo dostaniesz i też takie fajne murki będziesz mógł stawiać. Ja do tej pory gram na full premce a złota starczy mi pewnie do końca świata za to co wyhandlowałem na Bylisie. :)
 

DeletedUser30520

Guest
no i widzisz, ludzie po to by szybciej "urosnąć" nawet surowce kupują:)
czy to nie jest paranoja?

czyli wychodzi na to że złoto (złote mury) maja prawo istnieć a grad nie:)
senat też można na złocie postawić.

czyli wychodząc z naszej rozmowy to nie ja jestem "Słaby" tylko obroncy stawiajacy murek w kilka minut

Pozdrawiam, musze zniknąć na chwile, dziecko musze uspać :)
 

DeletedUser9983

Guest
zaraz modek pokasuje wpisy :)

To jak modek ma kasować wpisy to może szybciutko napiszesz od jakiego sojuszu wsparcie dostajesz. Zaraz to zostanie usunięte przez moderatora i dalej będziemy grać tak jak graliśmy tzn. wszyscy o tym wiedzą ale nikt nie mówi...
 

DeletedUser3480

Guest
grad jest normalnym elementem gry i naturalnym jest ze sie go używa.

wyobrazmy sobie sytuacje gdzie pakuje sie nam zawodnik na zielona wyspe. Zaczynamy probe przejecia, nic nie rozwalamy tylko murek ale po kilku próbach nie idzie bo po podburzeniu pojawia sie 20-30k b
na dodatek srednio dwa razy dziennie z tej wioski leci pelen ofik :)
wtedy sie wioske graduje by ten zawodnik mial co robic

wiadomo ze glupotom jest gradowac wioske ktora sie przejmuje tak samo jak rzadko kiedy murek zbija sie na starym systemi na czerwonej wyspie

reasumujac techniki gry i elementy dopasowujemy do sytuacji. aa i widzialem juz wielu wybitnych co gradowali
 

DeletedUser29075

Guest
grad jest normalnym elementem gry i naturalnym jest ze sie go używa.

wyobrazmy sobie sytuacje gdzie pakuje sie nam zawodnik na zielona wyspe. Zaczynamy probe przejecia, nic nie rozwalamy tylko murek ale po kilku próbach nie idzie bo po podburzeniu pojawia sie 20-30k b
na dodatek srednio dwa razy dziennie z tej wioski leci pelen ofik :)
wtedy sie wioske graduje by ten zawodnik mial co robic

wiadomo ze glupotom jest gradowac wioske ktora sie przejmuje tak samo jak rzadko kiedy murek zbija sie na starym systemi na czerwonej wyspie

reasumujac techniki gry i elementy dopasowujemy do sytuacji. aa i widzialem juz wielu wybitnych co gradowali
Tacy co na takie wyspy wskakują to i tak zazwyczaj osoby z chrapką na punkty które złoty murek kilka razy mogą postawić z rzędu ;)
 

DeletedUser26558

Guest
To jak modek ma kasować wpisy to może szybciutko napiszesz od jakiego sojuszu wsparcie dostajesz. Zaraz to zostanie usunięte przez moderatora i dalej będziemy grać tak jak graliśmy tzn. wszyscy o tym wiedzą ale nikt nie mówi...
oj jakubie,jakubie:)polecieliscie na pewniaka,na wsparcia tylko i wylacznie od nas z sojuszu...a jak nie wierzysz,to na gierce Ci chetnie przesle wpis,ktory o tym zaswiadczy...(tylko sie do mnie odezwij bo nie wiem gdzies Ty
smiley_emoticons_confusednew.gif
)dzis niestety zostaliscie złapani na tym,ze mysleliscie ze inni graja nie uzywajac obydwu polkul mozgu...

jakby Wam wyszlo,nie było by tematu,ale ze sie nie udalo to trzeba szukac usprawiedliwienia dla oczyszczenia własnego sumienia...
ile my sie utopilismy u Was...i czy szukamy wspierajacych Was...nie bo po co?popłynelo sie i albo sie cos ugryzło albo sie potopiło
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


no ale Ty juz dorabiasz sobie wersje:"nie przebilismy sie bo oni dostaja wsparcia od innych sojuszy"...otoz musz Cie zmartwic,ale NIE
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30520

Guest
wy sie tu błotem obrzucacie a ja próbuje nadrobić wiedze, i wkoncu manfred wytłumaczyl tak jak nalezało a nie tak jak wy :p
nie wolno i juz bo nie:D

a jeszcze pytanie czy np jak jest taran a akademia zostanie zbita ponizej 28lv to czy taran nadal jest aktywny?
 

DeletedUser9983

Guest
Absolutnie Wam nie ujmuję zacięcia w utrzymaniu miasta. Napisałem tylko o tym, że u nas na forum pojawił się dopisek "odpuszczamy" w momencie jak przyjaciel z Sigmy napisał że Sikającego bronić będą.

P.S. Pozdrawiam serdecznie ponieważ jesteście bardzo pozytywną ekipą.. Ale chyba nie tak samotną jak sami twierdzicie..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
a jeszcze pytanie czy np jak jest taran a akademia zostanie zbita ponizej 28lv to czy taran nadal jest aktywny?
Jak jest zbadane, a budynek został zburzony/zgradowany/poczarowany, to badanie będzie dalej działać. Przy samodzielnym wyburzaniu trzeba jednak mieć wolne punkty w akademii. Przy czarach/gradzie nie.
 

DeletedUser8468

Guest
Absolutnie Wam nie ujmuję zacięcia w utrzymaniu miasta. Napisałem tylko o tym, że u nas na forum pojawił się dopisek "odpuszczamy" w momencie jak przyjaciel z Sigmy napisał że Sikającego bronić będą.

P.S. Pozdrawiam serdecznie ponieważ jesteście bardzo pozytywną ekipą.. Ale chyba nie tak samotną jak sami twierdzicie..

mogę pokazać wam nawet teraz konwert z agory bo stoi to co stało nie wiem co wam z sigmy piszą, ale raczej nie współpracujemy , mało tego dziwnie myślicie skoro jak stawiamy 7k bir to już myślicie że to nie nasze jak ja sam mam 5k prawie zawsze taki etap świata . A tak żeby było jeszcze śmiesznie już 2 razy was nabrałem jak nie mieliśmy deffa wstawiałem transy z miast offowych i odpuszczaliście :) nie zawsze siła wygrywa heh ;) . Dziś akurat deff był i jakk byście polecieli z tymi co rano próbowali to by było po mieście bo u nas długo wszyscy spali :)
 

DeletedUser26311

Guest
Nie rozumiem tego Waszego oburzenia. Też nie lubię jak ktoś na mnie z gradem leci i sam raczej tego nie robię, ale z tą słabością to pojechaliście jak niektórzy z honorem. Wskakuje czerwona kropka na wyspę, niemal zawsze stawia murek na maks za złoto i co 2 dni lata po wyspie z katami więc chyba oczywistym jest, że żeby zając takiego delikwenta, z 13k robi się wiochę 3k, żeby zamiast pakować złoto i sure w wojsko, pakował jeszcze więcej złota w murek, a surkę w budynki, czyż nie ? czy ktoś lata po Waszych wyspach i gruzuje Wam wioski ? raczej nie sądzę, chociaż na pewno takie ataki się zdarzają, to nazwałbym to raczej delikatnym ubytkiem niż gruzowaniem. Skoro grad jest fuj i be i jest oznaką słabości, to oznaką czego jest podbijanie wioski na czerwonej wyspie i wstawianie na nią zawodnika, którego jedyną umiejętnością jest to, że wszyscy mają na nim niskie morale ? Dla mnie jedno i drugie jest denerwujące, ale tak nam ta giereczka wyewoluowała. Niestety, rozgrywka staje się coraz mniej przyjemna, a dodając do tego to co się dzieje z ludźmi to jest to raczej mój ostatni świat (wiem, że to mało kogo obchodzi, ale tak sobie chciałem nadmienić :p).
 

DeletedUser11618

Guest
Dobrze zeby byla jasnosc we wszystkich swoich wioskach badam grad abyscie na wlasnej skorze odczuli skutki ^^
 

DeletedUser20971

Guest
Delikatny ubytek? Niejaki nielot po 60 ataków dziennie gruzując miasto po 100 katasek:0 fakt delikatny ubytek i teksty typu że chce sprawdzić jak bardzo może zgruzować wioskę bo podbić nie potrafił .....
 
Do góry