Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9983

Guest
No przeciez wiem, usmiechnij sie troche.:)

Święta są .. Gmart ja Cię lubię
smiley_emoticons_baby_taptap.gif



Jakieś roszady w Sigmie. Urlopy i zmiana dowodzenia..

55f36314375b4.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29990

Guest
Tu akurat dla mnie normalne :) Święta, święta ;) Natomiast podczas weekendów w normalny tydzień dla mnie ma trochę to inne znaczenie :p
 

DeletedUser9983

Guest
Czyli to normalne, że władza w sojuszu zmienia się na święta.. Będę pamiętał i już więcej się nie wygłupie..
 
Jeśli ktoś jest na urlopie to ma dostawać screeny tego co się dzieje na forum i świecie, żeby mógł podejmować decyzje? :confused:
 

DeletedUser9983

Guest
Ty naprawdę w to wierzysz, że jak ktoś bierze urlop na czas Świąt ( rozejm narzucony przed Inno) to przekazuje władzę czy tylko udajesz??
 
Eh szkoda gadać... Ludzie biorą dłuższe wolne na wyjazdy od Świąt do Nowego Roku, czy nie wolno, bo Inno zabrania i nie narzuciło czegoś takiego?
 

DeletedUser9983

Guest
Eh szkoda gadać... Ludzie biorą dłuższe wolne na wyjazdy od Świąt do Nowego Roku, czy nie wolno, bo Inno zabrania i nie narzuciło czegoś takiego?

MOżna!! Wolno też walić szaraki lub też uciekać do wroga.. Można!! Ale czy to godne??
 

DeletedUser24372

Guest
No dokładnie, nie nam grającym tu wnikać w życie prywatne ludzi ;)
 

DeletedUser13617

Guest
ja tam zabraniam posiadania życia prywatnego podczas wojny w grze przeglądarkowej

bez przesady - jak dla kogoś ważniejsza jest praca czy rodzina to nie a czego szukać na tym poziomie gry

dla słabych albo sentymentalnych to Setlersi albo Big Farma
 

DeletedUser3480

Guest
ja tam zabraniam posiadania życia prywatnego podczas wojny w grze przeglądarkowej

bez przesady - jak dla kogoś ważniejsza jest praca czy rodzina to nie a czego szukać na tym poziomie gry

dla słabych albo sentymentalnych to Setlersi albo Big Farma
ooo ja gram w setlers :)
 

DeletedUser11618

Guest
Kapitan majestro wszechwielki walczak pokazal wlasnie jak sie honorowo strzela szaraki :eek:
 

DeletedUser30547

Guest
Majestro, jezeli zabrali te miasta podczas swiat, to trafiles na typowych grepopolaczkow, nie ma sie czym ani kim przejmowac.
 

DeletedUser29075

Guest
Dokładnie - grepopolaczki - jak ja pokochałem to stwierdzenie to nawet pojęcia nie masz
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Kłopotku ty grepopolaczku ty.
 
Wiele osób podbijało miasta 23.12 po godz. 18:00 nawet Sigma, więc należy patrzeć też wokół siebie :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry