Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Uwaga! To nie Wigilia ale przemówię ludzkim głosem
smiley_emoticons_lol.gif


Z uwagi na fakt, iż jutro wielu może nie być do końca w stanie a sam własnej przyszłości odległej o 24h pewien nie jestem, pragnę złożyć serdeczne życzenia noworoczne! :D [czasami mam takie ludzkie odruchy, ale spokojnie, postaram się je opanować niedługo].
Chciałbym życzyć każdemu, aby w nowy rok wszedł pełen optymizmu, wiary w siebie oraz chęci do zmian na lepsze.
smiley_emoticons_biggrin.gif

Pozdrawiam
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser29075

Guest
I jak tam? Wszyscy już kontaktują po balu? :D Czy teraz karnawał?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser24372

Guest
To jak tam sytuacja na świecie? Coś się zmieniło?? Coś nowego wydarzyło?? :)

Bo nie wiem czy wracać z tego karnawału hehe :D
 

DeletedUser20971

Guest
Heh przy tym wybłaganym ponie mieliśmy nadzieję że sigma się żuci na nas a tu lipa
smiley_emoticons_auslachen2.gif
pojawiło się tylko więcej urlopowiczów
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
miasta bez walki oddają niektórzy, no chyba że to jakiś podstęp
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Witajcie,pozdrowienia z Malty(zwlaszcza dla ciebie jakubek),czytam wiele zlych rzeczy na temat Sigmy,fakt macie racie w wielu sprawch i tutaj sie zgadzam,nie wiem co sie dzieje na serwerze bo bede w poniedzialek lub wtorek,zalezy od mojego powrotu (jakubek,wyjazd prywatny i realny hehehe).Po zalogowaniu postaram sie odpowiedziec na wasze zarzuty pod wzgledem Sigmy,jak zweryfikuje sytuacje,z tego co czytam jednak serwer duzo nas nauczyl i w przyszlosci ,jak to kiedys bylo Sigma nie bedzie dogadywac sie przy zielonym stoliku tylko bedzie grala swoje(gmart-Grzes)popieram w 100%,to sa slowa twoje ze ugadywane sa rozgrwki przed wejsciem na serwer.Jesli kiedys zagramy pod sztandarem Sigmy,to na naszych warunkach i tylko naszych,jednak osoby ktore byly w Sigmie,a graja na tym serwerze przeciw nam,juz nie beda nigdy graly z nami,maja nowa rodzine,kontakt urywamy.Pozdrowienia z pieknej Malty,odezwe sie za kilka dni(jakubek,profil sie zmieni hehehe maly trolku)
PS.hope bez urazy,ale chyba trol internetowy ,to twoje drugie imie(jak placa za trolowanie,to bogaty czlowiek jestes hehe),pozdrawiam
 

DeletedUser29075

Guest
No czymś pustke w życiu zapełnić sobie trzeba - ja trolluję, ale przecież żadne zaskoczenie dla Was bo na samym początku wojny parę osób od was o tym na PW jasno powiadomiłem, że to co robię to czyste prowo
smiley_emoticons_biggrin.gif
Najlepsze to jest to, że przyznaję się już do tego otwarcie nawet na FO a niektórzy wciąż łykają jak pelikany
smiley_emoticons_lol.gif
A z tym płatnym trollowaniem to nie głupi pomysł
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Jesli kiedys zagramy pod sztandarem Sigmy,to na naszych warunkach i tylko naszych,jednak osoby ktore byly w Sigmie,a graja na tym serwerze przeciw nam,juz nie beda nigdy graly z nami,maja nowa rodzine,kontakt urywamy.

To widzę, że się nieźle pozmieniało podczas mojego urlopu...no nic, trzeba z tym jakoś żyć.
 

DeletedUser29075

Guest
Jakby co to ja przytulę każdego, już zapowiedziałem że wyruszam na zakupy i będę częstował czekoladą i alkoholem.
 

DeletedUser30242

Guest
Takie rzeczy usłyszeć :(
W sumie nie pierwszy raz. Poproszę alkohol razy dwa.
 

DeletedUser30520

Guest
Witam wszystkich.
Widzę , że wiele się tu piszę o upadku sigmy i innych sojuszy. Może i osoby które tu krzyczą mają rację. Może Sigma która tu gra to już nie ta sama Sigma.
Jedno jest pewne. Zostaliśmy ściągnięci do obrony, nie przez to , że agresor jest lepszy czy coś, raczej przez to że jest aktywny, wszyscy myśleli że starcie ZiP i sigmy to będzie jakieś wielkie starcie tytanów, niestety było wiadomo już przed tym ,że to nie wypali.
Ja dostałem zaproszenie na ten świat właśnie przez graczy ZiP, jednak jakieś takie przywiązanie do Sigmy hehe
Nie żywię urazy do ludzi którzy grali pod sztandarem Sigmy a teraz ja leja - otwarły się oczy statysta których było wielu.
Tego świata nie wygrają lepsi. Tylko ci którzy mają mniej wojen;) Oczywiście że można zrobić dzisiaj bijemy tych jutro oni są na zielono i bijemy tamtych - to jest strategia a to gra strategiczna;)

Ludziska nie dajmy się zwariować, ja mogę pogadać sobie z przeciwnikiem o przysłowiowej "pupie" ale nie róbmy tak że ty jesteś na czerwono to cię nie lubię ;)

Nieraz pisze z kilkoma osobami że Sparty czy z ZiP choć mnie atakują , jesteśmy ludźmi choć gramy pod sztandarami innych sojuszu.


A jak chcecie zobaczyc faktycznie starcie tytanów to przedzielmy świat na pół i zróbmy 2 sojusze hehe nawet z jednym forum ;))
 

DeletedUser29075

Guest
No i co tam się dzieje, jak walki i końcówka spokojnej chwili oddechu dla niektórych?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser26564

Guest
Trochę wstyd Sigmo prosić o pokój, a następnie podczas niego atakować;)
NaxnFlH.png
 

DeletedUser30520

Guest
Czaja, jedyne co mogę przeprosić za zaistniała sytuacj, i pozostawić już to bez komentarza....
 
Do góry