Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Sprawdzałem Twoją wiedzę na temat gry i jak widać jest na zadowalającym poziomie
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser29075

Guest
smiley_emoticons_lol.gif


No to już możesz podziwiać taczkowanie - bardzo ekscytujący proces, a niedługo nawet się ciekawiej zrobi
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
.
 

DeletedUser20971

Guest
no i nie trzeba było czekać do 7lvl :) czyli tak jak myślałem był plan od początku i nie mogło się nie udać :p
 

DeletedUser29075

Guest
Jestem zadowolony i trochę zdziwiony jednocześnie, a może rozczarowany...

Lecieliście na naszego cudaka, wiedzieliście czego się spodziewać i poszło tylko 23k ogni? No bez przesady :D

Ale doceniam chęci, gratki próby ;D
 

DeletedUser20971

Guest
Jestem zadowolony i trochę zdziwiony jednocześnie, a może rozczarowany...

Lecieliście na naszego cudaka, wiedzieliście czego się spodziewać i poszło tylko 23k ogni? No bez przesady :D

Ale doceniam chęci, gratki próby ;D
KTO WAM SIĘ NA CUDAKA RZUCIŁ ?:)
własnie się dowiedziałem że AP maja bunt na cudaku .jakieś łosie im na piramidach bunt władowały hahaah
A.P.? A.P. przestało istnieć z momentem wprowadzenia w życie chorych ambicji jednego z założycieli :(
 

DeletedUser19924

Guest
Sigma wbiła bunta i spróbowali...ale birem stało 3x więcej niż poszło ogni, więc wiesz:) A aktualnie tylko Mityczni walą czarami co chwilę...jakiś odgórny przykaz?
 

DeletedUser13617

Guest
KTO WAM SIĘ NA CUDAKA RZUCIŁ ?:)

A.P.? A.P. przestało istnieć z momentem wprowadzenia w życie chorych ambicji jednego z założycieli :(

2lsh98o.png


Zaatakowali i chwała im za to. Bardziej by nam zaszkodzili pewnie coś budując ale pewnie żądza odwetu militarnego była silniejsza ;)
A że bez szans. było....cóż....
smiley_emoticons_neutral_new.gif
...lepiej próbować niż nic nie robić
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


I jak to AP nie istnieje? Istnieje. Założyciele też spoko ;) Czy się mylę?
 

DeletedUser30541

Guest
wiadomo, nikt nie miał specjalnych złudzeń, że się uda przejąć :) ale jak by nie było próby, to byśmy się nie przekonali, ile tych birek macie. no i jakaś zabawa zawsze była :)) i tak szczerze...... trochę byliście w szoku, że się porwaliśmy, no nie :)
 

DeletedUser20310

Guest
wiadomo, nikt nie miał specjalnych złudzeń, że się uda przejąć :) ale jak by nie było próby, to byśmy się nie przekonali, ile tych birek macie. no i jakaś zabawa zawsze była :)) i tak szczerze...... trochę byliście w szoku, że się porwaliśmy, no nie :)
oni to są w szoku że Sigma się trzyma i ma się dobrze:) Bawić się w budowanie nie bawimy ale mam nadzieje że to nie koniec zabawy i tymi cudakami się nie dzielicie z byłym AP :D tylko jak to wy mówicie zdrowo rywalizujecie :cool:
 

DeletedUser30734

Guest
Pfff o czym Wy marzycie :D

AP walczy jedynie w trzykrotnej przewadze liczebnej, póki co tę ich hybrydę stać jedynie na walkę z akademią PiZ :)
 

DeletedUser30483

Guest
Ale są plany! to się liczy.
Może jutro wróbelki coś nowego zaćwierkają.
 
oni to są w szoku że Sigma się trzyma i ma się dobrze:) Bawić się w budowanie nie bawimy ale mam nadzieje że to nie koniec zabawy i tymi cudakami się nie dzielicie z byłym AP :D tylko jak to wy mówicie zdrowo rywalizujecie :cool:
Teraz to dowaliłeś stary -Ty to tak dzięki urlopom żyjesz -Sigma tak Sigma bo Ciebie do niej nie zaliczamy bo jak Sigma walczy to Ty urlopujesz- istnieje dzięki zaciętości i przychylności założycielom PiZ/ZiP bo jak dobrze pamiętam ich pw to pisali w nim o zawieszenie broni żeby mogli się przeorganizować-odbudować w innym razie będzie po walce bo nie wybronią się i/lub walną szaraki
 
Do góry