Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Musiałbym wtedy pisać szczerą prawdę jak np. to, że ten matematyk forumowy z Myrmidonsów racji nadal nie ma
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser29552

Guest
Musiałbym wtedy pisać szczerą prawdę jak np. to, że ten matematyk forumowy z Myrmidonsów racji nadal nie ma
smiley_emoticons_lol.gif
Pewnie ze nie ma , inaczej po co wam by były szpiegowania, fejkowe naloty i palikowanie na 66. Komu chce sie bawić w coś takiego jak palik na tym etapie jak ma zwycięstwo w kieszeni?
To najlepszy dowód na to że słusznie uczyniliśmy . Zagonić do palikowania na zadupiu wszechmocny wielki sojusz
smiley_emoticons_lol.gif
. Warto było , zaprawdę powiadam Wam :)
 

DeletedUser29075

Guest
O to chodziło weteran?
smiley_emoticons_lol.gif


Uderz w stół, nożyce się otworzą, czy jak to tam szło.
Kolejny zrozpaczony, że parę osób znudzone waszym niskim poziomem poleciało was zmotywować?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30750

Guest
Jak to hopuś mówi prowo w jedną, prowo w drugą. tutaj spamik i tam też. cieszę się, że chociaż dobrze się to czyta, bo czasami można się uśmiać, a wręcz i popłakać. choć bywały i momenty bardzo nieprzyjemne, ale w końcu to.. fo..
spiewa.gif

yavus się tak przyczepił warriora, że aż widać tą miłość
gitara.gif

P.S. możecie być dumni, mój 1 post na fo
stokrotka.gif
 

DeletedUser29552

Guest
O to chodziło weteran?
smiley_emoticons_lol.gif


Uderz w stół, nożyce się otworzą, czy jak to tam szło.
Kolejny zrozpaczony, że parę osób znudzone waszym niskim poziomem poleciało was zmotywować?
smiley_emoticons_lol.gif
Kto tu jest zrozpaczony.? Masz nas za idiotów , którzy niewiedzą co robią?. Chcieliśmy komuś zrobić psikusa- padło przypadkiem na was , a Ty się spinasz jakbym Ci ostatnie miasto zabierał . Zmien Grepo na na Farm Saga czy jakieś inne sadzenia kartofli ( koniecznie tryb jednoosobowy) , a jak już nabierzesz odrobinke dystansu to wróć a byc może znów zaczniesz czerpać radość z tego co jest sensem tej gry .
 

DeletedUser29075

Guest
Zarzucam wędkę i tylko czekam który pierwszy naiwny się pojawi, wszyscy co trochę głową potrafią ruszyć dobrze wiedzą jaki jest mój cel na FO i jak idealnie odwzorowuje to co, co się tutaj dzieje a i tak grube ryby łapię :D

Witaj Lolciu
smiley_emoticons_winken4.gif


Kto tu jest zrozpaczony.? Masz nas za idiotów , którzy niewiedzą co robią?. Chcieliśmy komuś zrobić psikusa- padło przypadkiem na was , a Ty się spinasz jakbym Ci ostatnie miasto zabierał . Zmien Grepo na na Farm Saga czy jakieś inne sadzenia kartofli ( koniecznie tryb jednoosobowy) , a jak już nabierzesz odrobinke dystansu to wróć a byc może znów zaczniesz czerpać radość z tego co jest sensem tej gry .
Czego ty tam jeszcze kiełkujesz? Mało ci wrażeń? Weź ty lepiej się zajmuj tą walką z dwoma palikami Don Kichocie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29552

Guest
Jakbyś mi pod nosem nie palikował to ja nie musiałbym z nimi walczyć- ale to chyba jedyne co udało Ci się wymysleć.
I kto tu jest zrozpaczony i zdesperowany . Czy aby na pewno ja?
A co do wrażeń..Chętnie się nimi podzielę , gdy tylko jakichkolwiek mi dostarczysz w swej łaskawości .
 
O to chodziło weteran?
smiley_emoticons_lol.gif


Uderz w stół, nożyce się otworzą, czy jak to tam szło.
Kolejny zrozpaczony, że parę osób znudzone waszym niskim poziomem poleciało was zmotywować?
smiley_emoticons_lol.gif
Miesiące wprawy popłacają widzę :D:D:D:D
Pamiętaj, że musisz nabrać dystansu, a nie jak ja widzący jedynie dystans w broni procarzy xd
 

DeletedUser30734

Guest
Paliki od ZiP, AP i Motywacji. Jak widać cała wielka rodzinka ma się dobrze i przestraszyła się naszego cudaka :D

Najpierw wszyscy trzepali spodniami przed Sigmą, teraz boją się cudaka na M66.

Jak tutaj ma być rywalizacja i konkurencja w budowie cudów. Jak dwa sojusze, które je budują strzelają do jednej bramki, a jedyny cudak z przeciwnej koalicji, który może powstać to nasz.

Pozdrawiam Osiłka z PiZ ;)
 

DeletedUser29552

Guest
Przestań Bałwi, Za chwilkę się dowiesz że rozpaczasz.Całkiem jakbyśmy to my w akcie desperacji palikowali obce zadupia , hehe
 

DeletedUser29075

Guest
Aktem desperacji to jest cały wasz "pomysł" na grę, zapalikowaliście na drugim końcu świata po zebraniu oklepu i teraz tam z daleka szczekacie oboje, tylko jeszcze nie wiecie że na własny cień
smiley_emoticons_lol.gif
Zasmucę Was niestety, jestem jedyną osobą która w tym gronie zwraca na Was uwagę i to głównie z litości
smiley_emoticons_biggrin.gif


A te dwa paliki to tak na początek, żebyście się zbyt wysokiego poziomu nie przestraszyli
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
weźcie sobie wszyscy na wstrzymanie
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Łorior a ty jak zwykle pleciesz bzdury, idź do logopedy bo masz problemy z prawidłową komunikacją
smiley_emoticons_wallbash.gif
a ty cymbale taki pyskaty jesteś a ciebie też łykam jako najlepszego gracza pizu na tą chwilę prawie dwukrotnie i wara od wariora bo was strasznie dupa boli widze.
 

DeletedUser29552

Guest
Rozumiem Hopek wielką potrzebę akceptacji jaka bije z każdego Twojego zdania , ten krzyk" Hallo Tu jestem " rozwala mi uszy..Zostałeś zauważony .
Spokojnej nocy
 

DeletedUser29075

Guest
Do tego żel-betonu do tej pory nie trafiają pewne rzeczy. :D Ja jestem cierpliwy
smiley_emoticons_lol.gif


Pabelix, jak już przebijecie się przez 2 wioski lądu w tych palikach bez badań, to rzucę ci kolejne wyzwanie! 4 wiochy wstawię i nawet ze 2 paczki birem wyślę, będziesz miał zajęcie na dłużej niż mój psiak z kością
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser29552

Guest
2 paczki birem? całe dwie paczki ? no to nie ..umówmy się na "po cudaku" bo skąd my teraz tyle zapałek na te dwie paki birem uzbieramy?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser29075

Guest
No podobno już szans nie macie, to nie ma po co budować, więc nie rozumiem w czym problem
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser

Guest
Przestań Bałwi, Za chwilkę się dowiesz że rozpaczasz.Całkiem jakbyśmy to my w akcie desperacji palikowali obce zadupia , hehe
No naszego zadupia nie zapalikujecie, bo nawet szpilki wcisnąć się nie da. Chcieliśmy tylko pokazać luki w przygotowaniu :D
 
Do góry