Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29552

Guest
Byłbyś mądrzejszy to nie potrzebowałbyś pomocy w wyciągnięciu wniosków.
smiley_emoticons_lol.gif
Byłbyś mądrzejszy to byś milczał , gdy nie masz nic do powiedzenia
 

DeletedUser29075

Guest
Do powiedzenia to mam sporo, tylko martwię się, że mało byś zrozumiał.
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser29552

Guest
Do powiedzenia to mam sporo, tylko martwię się, że mało byś zrozumiał.
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
Cieszę się , ze dostrzegasz dzielącą nas różnice poziomów, bo to oznacza , ze coś takiego jak zdolność do samooceny nie jest Ci obca. To rokuje nadzieje.Wszak kluczem do rozwoju jest uświadomienie sobie miejsca w jakim się aktualnie znajdujemy. Gratuluję wykonania "pierwszego kroku".
 

DeletedUser29075

Guest
Dobra inteligenciku, widzę, że litery to zbyt wysoki poziom jak dla Ciebie to pozwól, że przedstawię ci kilka obrazków.
Zaczynasz wyliczać łaski marnowane przez AP kiedy już wszystko zostało rozstrzygnięte, natomiast mądralo nie widzisz już dalej niż czubek własnego nosa.
Zanim znów zaczniesz kogoś posądzać przez dziecinne teorie spiskowe, wytykać błędy i zgrywać twardziela to podskocz, zrób ze dwa pajacyki to może ciśnienie zejdzie i przestaniesz się błaźnić. :)
2qi66v4.png

23wjsqc.png

16gydyx.png

I takich mogę ci wklejać jako odpowiedź na każdy twój komentarz - dziesiątki, ale powinno ci wystarczyć, żebyś chociaż na chwilę języka zapomniał i ego schłodził. Tak jak mówię, ze dwa pajacyki, może ze dwa przysiady i od razu mózg lepiej dotlenisz.
Marnowaliście łaski podczas budowy, kiedy wszystko było jeszcze DO ROZSTRZYGNIĘCIA, a wytykasz czarowanie AP, gdzie już wszystko wiadomo.

Po drugie, kilka fajnie brzmiących słówek, które akurat przypadkowo wygooglowałeś przez "szczęśliwy traf" a co się na tym napociłeś, żeby dobrze odmieniać - nie zrobią z Ciebie mądrego. ;) Do tego trzeba mieć coś więcej. Zanim znów odpiszesz i zaczniesz ujadać to przypominam o sposobie z pajacykami i przysiadami.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Ja nerwy to naprawdę trzymam na wodzy, ciężko mnie z równowagi wyprowadzić.
smiley_emoticons_biggrin.gif
Każda kolejna wyszczekana odpowiedź to dla mnie większy ubaw
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser23270

Guest
Ehh jarek i po to wolałeś na fo? Żeby czytać o tym kto na co łaski rzucał? xD Gydby coś w sprawie LCN było to bym się wtrącił :)

Ludzie nie udało się zablokować - trudno nie ma co teraz wytykać bo i tak to nie ma sensu... Liczyłem że po takiej sytuacji gdy PiZ/ZiP nie ma kto zablokować to fo umilnie a tu taki //ciach//

Graty z wygranej ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30734

Guest
Hopek a ty myślisz, że budując jeden cud mieliśmy problemy żeby go skrócić na maxa? Mimo tego, że gracze tracili łaski to na kilka h przed ukończeniem limit skrótów był już wykorzystany. Nie budowaliśmy 7 jak Wy czy AP, gdzie każda łaska była na wagę złota. Wszystko było rozstrzygnięte jeszcze przed budową, wiec nie szczekaj tyle, bo jesteś zwykłym przeciętniakiem, a masz się za nie wiadomo kogo. Myślisz, że masz ubaw z tego co piszesz, a nas zjadają nerwy, ale uwierz nie jest tak a wręcz odwrotnie. Wasze zakłamanie samych siebie jest w tym najzabawniejsze, więc róbcie to umiejętnie jak dotychczas. Buziaczki :*
 

DeletedUser28790

Guest
To że poszliście w jeden cud bardzo ułatwiło nam zadanie za co chciałbym bardzo podziękować :)
Przed budową cudów nic nie było rozstrzygnięte, gramy tak jak pozwala nam na to przeciwnik. Cuda wygrywa się aktywnością, skrótami i surką. Z surką i skrótami były problemy ale nikt tego nie wykorzystał.
Na koniec, gdyby to ode mnie zależało z chęcią bym zaprosił do korony parę osób z różnych sojuszy za to że próbowały i się nie poddawały.
Dziękuję za to i szacun :)

ps: wiecie że my w sojuszu mamy same lamy?
 

DeletedUser30734

Guest
To że poszliście w jeden cud bardzo ułatwiło nam zadanie za co chciałbym bardzo podziękować :)
Przed budową cudów nic nie było rozstrzygnięte, gramy tak jak pozwala nam na to przeciwnik. Cuda wygrywa się aktywnością, skrótami i surką. Z surką i skrótami były problemy ale nikt tego nie wykorzystał.
Na koniec, gdyby to ode mnie zależało z chęcią bym zaprosił do korony parę osób z różnych sojuszy za to że próbowały i się nie poddawały.
Dziękuję za to i szacun :)

ps: wiecie że my w sojuszu mamy same lamy?

To że żaden inny sojusz nie poszedł w nasze ślady ułatwiło Wam jeszcze bardziej, nie mielibyście szans ze wszystkimi rywalizować. Czekam na finał tego świata, a według mojej teorii spiskowej skończy się on przejęciem cudów przez tą śmieszna hybrydę, z którą do współpracy nie chcecie się przyznać. Gdyby miało być inaczej już dawno rozpocząłby się konflikt na Waszej linii. Nie będę się z tego powodu sprzeczał, ani z nikim dochodził. Czas pokaże - chciałbym nie mieć racji, o przeprosinach oczywiście nie zapomnę.

Hopek właśnie jestem na tyle inteligenty, że po raz kolejny ustąpię, dyskusja z Tobą nie jest warta mojej uwagi, ani Twoich starganych nerwów. Z troski o Ciebie i zachowanie przyzwoitego poziomu na tym forum nie będę Cie dalej wciągał w dyskusję. Jesteśmy tępi, Ty jesteś mądry. Brawo Ty!
 
7 cudów zbuduje ZIP. Tak naprawdę inne sojusze ułatwiły zadanie.Gdyby od początku dogadały się w sprawie budowy - na zasadzie każdy buduje innego cudaka/ew. 2 i na nich się tylko skupił to myślę, że ZIP mógłby mieć problem. Myrmidons zdecydowali się na budowę 1 cudaka-czyli ogrody i to w moim przekonaniu było słuszne posunięcie-patrząc na ich możliwości-za tą próbę należą się brawa
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
natomiast inne sojusze niestety nie były w stanie zagrozić przy budowie jakiegokolwiek cudaka...wszystko w temacie
 

DeletedUser3480

Guest
Cuda wygrywa się aktywnością, skrótami i surką. Z surką i skrótami były problemy ale nikt tego nie wykorzystał.
dodał bym jeszcze dwa aspekty:
szpieg w przeciwnym obozie
dobre liczenie (w tym akurat jesteś dobry, jeszcze adas mial do tego dar)

no to gratuluje zip
 

DeletedUser20310

Guest
Świat przegrany ja tam gratuluje sypania po nocach bo na to się bym nie pisał.
Co do oceniania kto co budował to jest to śmiechu warte :)
Przed cudami AP plus dwa kolejne sojusze z czołówki zrobiły fuzje i sporą koalicje myślałem że zrobi się jakaś przeciw waga dla ZIP i coś się zadzieje .Niestety za koronki które nic nie znaczą robią za paziów dla ZIpów i to jest żałosne:(
Myślę że taką siłą jak by mieli jakieś ambicje mogli by nawet wygrać a jeśli nawet by przegrali to wtedy by to jakoś wyglądało .
Na tą chwilę czołówka jest dogadana i będą oddawać koronki paziom pozdro.
 
Do góry