Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Jakby już kolona miał to by się było czym "chwalić". Nie takie rzeczy są teraz możliwe na grepo.

Tylko, że ja się nie chwalę. Nie wiem po co on to zamieścił, wolałbym by ludzie nie wiedzieli co mam. A swoją drogą to i tak już się proporcja i ilość zmieniła.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

może już ta nazwa nie działała na noobków bo spostrzegli że coś tam jest nie tak :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

ojjj norbercik sobie nie radzi, jakie to smutne. :(
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Dzień dobry, po 3 dniach nieobecności wróciłem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

powoli to jest dopiero początek - znając życie w sojuszu Smerfy są gracze którzy max pograją 1-3 miesiące.

Za kilka miesięcy sprawa na świecie się wyjaśni - zresztą chyba każdy to wie że światy na grepolis wygrywają wytrwali a nie najlepsi. Po kilku miesiącach grania widać że TOPka robi się z lamerów co tłuką festyny

lekka poprawka

1-3 miesiące królują najbogatsi i najgłupsi :) potem dla okres panowania najlepszysz i zarezem najwytrwalszych a faktycznie na koniec swoj sczczyt osiągają festiwalowcy:)

p.s wytrwalosc jest cechą najlepszych zawodników a nie przeciętnych złociarzy
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

SMERFY poszerzają swój las, gratki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

graty dla wredniaka za pierwszy podbój na Atenach, jednak cel pozostawia wiele do życzenia - widać że skupił się bardziej na tym, żeby szybko coś przejąć małym kosztem.
ja jutro jakieś miasto skubnę. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

graty dla wredniaka za pierwszy podbój na Atenach, jednak cel pozostawia wiele do życzenia - widać że skupił się bardziej na tym, żeby szybko coś przejąć małym kosztem.
ja jutro jakieś miasto skubnę. ;-)
Wredniak tak zawsze ma. Leci na ilosc a nie na jakosc :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Hmm, a mnie podoba się ranking sojuszy na Atenie - ciekawy. Zobaczymy jak się te sojusze sprawdzą w pierwszych wojnach - tu zawsze albo ktoś rezygnuje albo coś innego, ciekawego się dzieje ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Hmm, a mnie podoba się ranking sojuszy na Atenie - ciekawy. Zobaczymy jak się te sojusze sprawdzą w pierwszych wojnach - tu zawsze albo ktoś rezygnuje albo coś innego, ciekawego się dzieje ;)

A jaki ranking? Punkcikowy, agresorów, obrońców? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Świeży świat, a w kluczowym dziale od 4 dni zero postów. Dead server? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Bo wszyscy się kłócą w innym temacie ;)

Sisi - ogólny ranking - będzie ciekawie ;>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

po prostu na tym swiecie jest mało napinaczy, wiekszosc jak pisze to w grze, i tutaj nie ma komu sie klocic.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Tu brak charyzmatycznych lub znanych sojuszy wokół, ktorych zawsze cos sie dzieje na FO.

Zwykla nudna duza koalicja brak ciekawych wojen mocnych sojuszy.

Swoja droga coz tym swiatem jest nie tak, ze sojusz Czampioni Olimpu, ktory na tau nie wytrzymal kilku tygodni walk (silna obsada swiata) a Na Omedze nawet tygodnia nie wytrwal bo byl na morzu z nami, tutaj jest top-1 w domkach?

Tu brak sojsuzy co takich jak CO zjada zanim sie nie rozbuduja?

a nie sorry przeciez tu byly pakty i pony top sojsuzy aby mogli sie rozwinac na walkach ze slabszymi i mniejszymi.

Mogi, ktory na Omega zostal sfarmiony i stracil ostatnie miasto tutaj top hmmm bomba swiat:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

No cóż i tu się z Tobą zgodzę. Ateny to świat dyplomatów, którzy tylko zawierają PONy i pakty między sobą. Pokaż mi choć jeden sojusz, który prowadzi wojnę z równym sobie sojuszem? Nie ma takiego:( Podobno powrócili na ten świat dobrzy gracze. Gdzie oni są? Tu nie ma wojen. A, przepraszam są, są wojny wielkich sojuszy przeciwko malutkim graczom. Żenada. Myślę, że ta gra już się pomału kończy. Niestety, jak nie ma prawdziwych graczy wojowników, to i grać się nie chce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

"sztuka walki" w wykonaniu smerfów:

smerfypro.png
 
Do góry