Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

nie pamiętam ile mieli ale mająć ze wszystkimi pakty nie było problemu by mieć wojo na okupacje i obstawę frontu :p gdyby odwrócić sytuacje jaka zawsze my mieliśmy na Atenach to żaden z tych sojuszy by do cudów nie wytrzymał które były w koalicji anty DH :)

Zresztą będę miał czas to opisze to tak by miało to ręce i nogi :)

Najlepiej na tym wszystkim wyszło obecne Wo, daleko od frontu, nie walczyli z nikim dobrym w tamtych czasach i na spokojnie się rozwijali. Prawdopodobnie gdyby LT było przy nich to by nie przetrwali ale to moje domysły. Tak na prawdę LT było tutaj najmocniejszym sojuszem do tego mieli super koalicje a wszystko to zepsuła 1 osoba (nie pisze tutaj o mogim). Dzięki temu że u mnie w sojuszu byli super gracze dawaliśmy sobie jakoś radę. Zerknij na profil sojuszu ;) głownie tych osobach pisze na prawde świetna ekipa szkoda ze wszyscy porzucili grę całkowicie ale też rozumiem że życie prywatne jest najważniejsze.

Sorrki Adas ale nie orientuje się co było na początku zbytnio tylko to co tu na forum pisaliście i to nie zbyt czaje na Ateny weszłem 5 miesięcy po starcie świata byłem w tą grę zielony i nic zbytnio tam nie orientowałem się kto z kim walczy, a pierwszy podbój miałem dopiero w sierpniu hehe ;)

Fakt Wo miało dobre położenie z daleka od walk z mocnymi sojuszami to zauważyłem. Nie wiem kim był sojusz LT ;p ET to znałem :p
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Mogę napisać tyle że na początku sporo roszad było, fuzje itd potem Mogi postanowił ściągnąć najlepszych graczy do jednego sojuszu i tak powstało LT (na początku założyciela tam miałem ja, Mogi i vandrus). Sporo dobrych i aktywnych graczy doszło do sojuszu. Po kilku dniach wyszedłem z tego sojuszu bo Gosia nie chciała tam dojść (mimo że miała) a głupio mi było ją zostawić skoro mnie tu ściągnęła. LT nadal werbowało graczy, bardzo szybko sojusz rósł w siłę, atakowali wszystko co było w okolicy. Wtedy topka serwera (mówię o rankingu eko) to byli praktycznie tylko gracze z tego sojuszu podobnie w pkt walki. Zapowiadali się bardo dobrze, prowadzili niezłą dyplomacje i ustawili się tak na serwerze że robili co chcieli. Mogi podburzył resztę by zaatakowali nas bo nom stop twierdził że mam jakieś układy z turkiem i inne bzdety (miałem z nim kontakt poza gra ale bez przesady). Wtedy zaczęła się nasza wojna z nimi. Było bardzo ciekawie żałuj że wtedy nie grałeś ;) szybko byś nauczył się gry od takich ataków ze strony dobrego sojuszu i graczy. Taka walka to najlepsza lekcja dla tych co zaczynają grę ;)
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Mogę napisać tyle że na początku sporo roszad było, fuzje itd potem Mogi postanowił ściągnąć najlepszych graczy do jednego sojuszu i tak powstało LT (na początku założyciela tam miałem ja, Mogi i vandrus). Sporo dobrych i aktywnych graczy doszło do sojuszu. Po kilku dniach wyszedłem z tego sojuszu bo Gosia nie chciała tam dojść (mimo że miała) a głupio mi było ją zostawić skoro mnie tu ściągnęła. LT nadal werbowało graczy, bardzo szybko sojusz rósł w siłę, atakowali wszystko co było w okolicy. Wtedy topka serwera (mówię o rankingu eko) to byli praktycznie tylko gracze z tego sojuszu podobnie w pkt walki. Zapowiadali się bardo dobrze, prowadzili niezłą dyplomacje i ustawili się tak na serwerze że robili co chcieli. Mogi podburzył resztę by zaatakowali nas bo nom stop twierdził że mam jakieś układy z turkiem i inne bzdety (miałem z nim kontakt poza gra ale bez przesady). Wtedy zaczęła się nasza wojna z nimi. Było bardzo ciekawie żałuj że wtedy nie grałeś ;) szybko byś nauczył się gry od takich ataków ze strony dobrego sojuszu i graczy. Taka walka to najlepsza lekcja dla tych co zaczynają grę ;)

Szybko opisane w skrócie coś czaję ;) , tylko graczy niezbyt znam jakbym wiedział na początku jak się gra to myślę że już dawno bym miał 100 + miast na pewno na tym świecie ale ciemny w to byłem :D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ja wszystkich nicków też nie pamiętam :p wiem że grimsey, szd104, maniek(nie pamiętam jakie cyferki miał) vandrus i wredniak byli wtedy w tym sojuszu, topka serwa i do tego moi sąsiedzi.
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ja wszystkich nicków też nie pamiętam :p wiem że grimsey, szd104, maniek(nie pamiętam jakie cyferki miał) vandrus i wredniak byli wtedy w tym sojuszu, topka serwa i do tego moi sąsiedzi.

Już ich nie ma :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Szybko opisane w skrócie coś czaję ;) , tylko graczy niezbyt znam jakbym wiedział na początku jak się gra to myślę że już dawno bym miał 100 + miast na pewno na tym świecie ale ciemny w to byłem :D


U Nas zaczynało tak wiele osób to żadna wymówka.
Mój pierwszy świat na Grepo czyli też byłem zielony po 3 miesiącach miałem 4 miasta dla porównania teraz 114 mimo, że nie gram od bardzo dawna a ostatie ognie nie pamietam kiedy robiłem.
Jesli gra się aktywnie to można w 5/6 miesięcy osiągnąc bardzo dobre wyniki tak i pod względem eko jak i punktów walki.
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

U Nas zaczynało tak wiele osób to żadna wymówka.
Mój pierwszy świat na Grepo czyli też byłem zielony po 3 miesiącach miałem 4 miasta dla porównania teraz 114 mimo, że nie gram od bardzo dawna a ostatie ognie nie pamietam kiedy robiłem.
Jesli gra się aktywnie to można w 5/6 miesięcy osiągnąc bardzo dobre wyniki tak i pod względem eko jak i punktów walki.

po 3 miesiącach też miałem 4 miasta (wszystkie założone chyba) :D

Ja zacząłem w sumie grać aktywnie po kilu miesiącach bo wcześniej nie wiedziałem co tam robić i nie wchodziłem co dzień ;)

No teraz to już to wiem trochę się na tych Atenach mimo wszystko nauczyłem :D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Niektórzy zaczynali od plemion także mieli łatwiej i szybciej załapali o co chodzi w grepo
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nie grałem to nie będę się wypowiadać, po screenach mogę ocenić że grafika jest gorsza ale to nie jest najważniejsze bo liczy się grywalność. Wersja 2.0 grepolis jest od świata Ny. Jeszcze na początku Aten gra chodził płynnie a potem już coraz gorzej zresztą widzę różnice bo jak miałem 40-50 miast lepiej chodziła a teraz przy ponad 200 zacina się i trzeba często odświeżać.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ja zaczynałem od Bety gdzie dostałem fpierdziel i poszedłem na Gamme gdzie grałem w sojuszu Fulminata XLC i dalej uważam że lepszego sojuszu nie widziałem (Grepo 1.0) więc gra była całkiem inna wiec trudno porównywac ale znam graczy z Gammy którzy są uważani za jednych z najlepszych a uciekli z Gammy na Rho i Ny gdzie byli czołowymi graczami.

Prawda WO nie walczyło z LT ale walczyło z ich paktowcami wtedy mieliśmy nazwę Predators później Amaterasu ale wiemy jaka była sytuacja na m64 gdzie Russian Brotherhood czyściło sobie teren z Inkwizycji i innych sojuszy aż dotarło do nas i dopiero my ich pokonaliśmy. Po pokonaniu ich mieliśmy strasznie nudny okres walczylismy z miejszymi sojuszami i nam się gracze wykruszali Dh opuściło Inkwizycje i tak dalej. Tak jak patrzę na Ateny to Fuzja z Fenixem była naszą najgorszą decyzją :D
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

jak miałem 40-50 miast lepiej chodziła a teraz przy ponad 200 zacina się i trzeba często odświeżać.

O to nie tylko mi się teraz zacina, choć mam o wiele mniej miast ale kiedyś lepiej chodziła gra.. ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ja zaczynałem od Bety gdzie dostałem fpierdziel i poszedłem na Gamme gdzie grałem w sojuszu Fulminata XLC i dalej uważam że lepszego sojuszu nie widziałem (Grepo 1.0) więc gra była całkiem inna wiec trudno porównywac ale znam graczy z Gammy którzy są uważani za jednych z najlepszych a uciekli z Gammy na Rho i Ny gdzie byli czołowymi graczami.

Prawda WO nie walczyło z LT ale walczyło z ich paktowcami wtedy mieliśmy nazwę Predators później Amaterasu ale wiemy jaka była sytuacja na m64 gdzie Russian Brotherhood czyściło sobie teren z Inkwizycji i innych sojuszy aż dotarło do nas i dopiero my ich pokonaliśmy. Po pokonaniu ich mieliśmy strasznie nudny okres walczylismy z miejszymi sojuszami i nam się gracze wykruszali Dh opuściło Inkwizycje i tak dalej. Tak jak patrzę na Ateny to Fuzja z Fenixem była naszą najgorszą decyzją :D

Wszystkie fuzje zabiły tu zabawę bo zmniejszały liczbę przeciwników tak na prawdę ale czasu nie cofniesz:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

O to nie tylko mi się teraz zacina, choć mam o wiele mniej miast ale kiedyś lepiej chodziła gra.. ;)

Pomyśl że jak zmieniam miasta strzałkami to co 4-5 miasto muszę odświeżać bo się zawiesza:) widok zostaje z miasta na którym gra złapała wioskę a dalej mogę sobie lecieć ale zmieniają się tylko nazwy na górze a widok stoi w miejscu :p ale to przy takich szybszych próbach zmiany miast.
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Miałem/Mam też tak trochę mnie to wkurza... :(
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

412 osób w rankingu :p jeszcze 112 i zacznie się odliczanie ale moja prognoza się nie sprawdziła bo przewidywałem że w marcu już będzie po serwerze
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

412 osób w rankingu :p jeszcze 112 i zacznie się odliczanie ale moja prognoza się nie sprawdziła bo przewidywałem że w marcu już będzie po serwerze


Też tak myślałem ale jednak troszkę wolniej liczba osób spada ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ciekawe ile osób ma urlop bo jak im się pokończą to po 30 dniach nieaktywności konta się skasują.. A osoby na urlopach są liczone jako nieaktywne

staty Aten
server stats
Active players 179
Inactive players 238
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ciekawe ile osób ma urlop bo jak im się pokończą to po 30 dniach nieaktywności konta się skasują.. A osoby na urlopach są liczone jako nieaktywne

staty Aten
server stats
Active players 179
Inactive players 238

jak tyle nie aktywnych to zostało nam 1,5 mięsiąca gry moim zdaniem nie więcej :D


Osób na urlopach jest że tak powiem sporo i to nie tylko w naszym sojuszu ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zawsze możesz spróbować wysłać na kogoś atak np i sprawdzić czy się pojawi że dana osoba jest na urlopie :D
 
Do góry