Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

chciało by Ci się tak 417 osób sprawdzać ? bo mi nie :D
 

DeletedUser21586

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Adas ja mam to samo, juz przy 80miastach gre trzeba odswiezac bo sie zawiesza. wartosci tj surowce, laski ilosc wojsk sie nie zmienia a jak sie kliknie np na port (w pasku skrotow mam) to pokazuje nam wtedy nam normalna wartosc wszystkiego. ale kiedy sie szybko miasta ogarnia jest to denerwujace bo czlowiek by chcial zobaczyc jakie wojska sa w miescie a tu musi odswiezac i znow pare sekund w plecy...
tak jak mowisz... 4-5 miast i trzeba odswiezyc
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Urok gry na Atenach ciekawe czy na innych tez tak jest
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Silverek na urlop poszedl :( i juz chłopaki nie mają co robić
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Zostaleś sam z hermesem na froncie jak się nie myle a i priam

Mylisz się ;) Hermes to Zenek on to się wgl nie udziela nie wiem jak gra wiem tylko że gra.. Morta jeszcze jest. Niedługo ludzie wracają :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

On wie jak się gra bo z przeglądu wiosek to 90% def :) a nie widziałem by brał udział w akcjach na m36 i ciężko mi coś o nim napisać no poza tym że wszędzie ma murki 25, wieże i defa hehe
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

On wie jak się gra bo z przeglądu wiosek to 90% def :) a nie widziałem by brał udział w akcjach na m36 i ciężko mi coś o nim napisać no poza tym że wszędzie ma murki 25, wieże i defa hehe

No musi się kolega bronić bo ma trochę miast na m36 a z tego co widzę czasem zajrzysz do niego do wioski ;p

Taką taktykę obrał tak gra ;)
 

DeletedUser21586

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

biedny silverek... poszedl na urlop bo nie ma kto mu miast obstawiac i boi sie ze ktores straci. to nic... poczekamy odbijemy co niektore
a puki co to bede sie bawil z tymi co jeszcze zostali :)
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

biedny silverek... poszedl na urlop bo nie ma kto mu miast obstawiac i boi sie ze ktores straci. to nic... poczekamy odbijemy co niektore
a puki co to bede sie bawil z tymi co jeszcze zostali :)

to się baw kto Ci broni.... :p
 

DeletedUser8140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

TO ŻYCZĘ MIŁEJ ZABAWY I GRY

w PAMIĘCI

CARPE DIEM
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ciekawy jestem, czy uda się dobić do 300-tu miast zanim zamkną ten świat... :confused:
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Wolnych slotów mam ponad 20, więc do 300-tu musiałbym naklepać jeszcze ponad 50 sztuk, a to trochę trudna sprawa - tym bardziej nie wiedząc ile jeszcze będą "otwarte" Ateny.
Jeśli dobrze pamiętam, to najwięcej miast posiadali gracze z Joty? Bo w grepostats już tego sprawdzić nie można niestety. Zostaje jedynie "Komnata Chwały", ale tam jedynie punkty widać. Prawie 6 milionów punktów to bankowo ponad 400 miast moim zdaniem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry