Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

nie wiem o co chodzi z udawaniem, ja Cie naprawde ledwo co pamietam ze Sparty, gralem tam bardzo krotko. Zrobilem DNS ktory byl TOP 1 do czasu jak gralem, potem musialem skonczyc i sojusz sie rozpadl. A ja zagladalem na FO potem i stad Cie kojarze. I tyle

Ale sobie posłodziłeś.
A może trzymajmy się faktów ? Stworzyła się koalicja(przeciwko Tobie konkretnie) więc kiedy Twój sojusz szykował się na rzeczywista wojnę to wymyśliłeś powód żeby zniknąć, następnie wróciłeś i przez pół Sparty tworzyłeś koalicje namawiając wszystkich przeciwko jednemu sojuszowi z której ostatecznie Cię wyrzucili.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ale sobie posłodziłeś.
A może trzymajmy się faktów ? Stworzyła się koalicja(przeciwko Tobie konkretnie) więc kiedy Twój sojusz szykował się na rzeczywista wojnę to wymyśliłeś powód żeby zniknąć, następnie wróciłeś i przez pół Sparty tworzyłeś koalicje namawiając wszystkich przeciwko jednemu sojuszowi z której ostatecznie Cię wyrzucili.
bzdury, albo wymyslasz , albo ktos Cie oklamal. Ja wrocilem na Sparte ale gralem od poczatku sam, zapraszano mnie do roznych koalicji ale nie chcialem. I wiele osob moze to potwierdzic.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

bzdury, albo wymyslasz , albo ktos Cie oklamal. Ja wrocilem na Sparte ale gralem od poczatku sam, zapraszano mnie do roznych koalicji ale nie chcialem. I wiele osob moze to potwierdzic.

No na pewno, ciekawy był ten Twój opis sojuszu, szczególnie o wiazaniu się z każdym kto nie boi sie wlaczyć z Sigma i te wszystkie prowokacje na forum...

Co do sytuacji na świecie Baris to za wiele sie niestety nie dzieje. Sporo osób za to kończy gre.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Oj tam, oj tam...już dajcie sobie spokój z tym wszystkim
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

co Ty, niech gadają. przynajmniej nie jest nudno.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Grzesiu już tak z bańką ma :) strategia na głupka ale i tak swoje dostał po dupsku... może niedosłownie ale jednak jego DNS pękł,ciekawe jak będzie na zaksie :D Ile pogra i kiedy znów wróci a później zakończy :p

Aż mi się film przypomina "Jaja w tropikach" i zapowiedzi filmów "Spopielar I" "Spopielar II" ... "Spopielar III"
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


Ale przecież luz to tylko głupie grepo, grześ wcale nie musi być złym człowiekiem hihi, wiadomo na FO można sobie jaja z każdego zrobić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Rzadko tutaj zaglądam. Ale to co mówicie o gmarcie to kompletne bzdury, angielski świat Sinope - grał sam nie wiem czy dalej gra, jak gra to popatrzcie tam sobie na jego statystyki. To dotyczy tylko jego samego.
Na sparcie grał prawie sam (z swietyorp i kilkoma innymi jak sami dobrze wiecie) To że był po stronie koalicji anty-sigmowej nie znaczy że z nimi współpracował. Ale pewnie to tylko moje zdanie. Spadam z FO nie ma co się kłócić
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

No na pewno, ciekawy był ten Twój opis sojuszu, szczególnie o wiazaniu się z każdym kto nie boi sie wlaczyć z Sigma i te wszystkie prowokacje na forum...

Co do sytuacji na świecie Baris to za wiele sie niestety nie dzieje. Sporo osób za to kończy gre.
opis mojego jednoosobowego sojuszu byl mala prowokacja bo chcialem sie pobawic z Sigma. I bylo fajnie : ) ale walczylem sam i do zadnej koalicji sie nie pchalem. Poza okazjonalna wspolpraca z Wojogiem nikt mnie nie wspieral, ja czasami i owszem. Potem cala Sigma zrobila na mnie akcje i pare miast mi zabrali. Zreszta bez zaskoczenia z mojej strony bo zaden gracz na dluzsza mete z kilkudziesiecio osobowym sojuszem nie ma szans. Ale co sie pobawilem to moje : ) a co do globala to mam tam urlop od dluzszego czasu wiec staty juz nie imponuja. Niestety nawet na Zakros mam malo czasu a co dopiero na inne swiaty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

ja chyba sie juz starzeje koles mi napisal cos takiego oczywiscie po tym jak urazilem gimbusów :p

możesz wylecieć za takie odzywki i moge cie zjechać i staniesz sie moją farmą!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

ja chyba sie juz starzeje koles mi napisal cos takiego oczywiscie po tym jak urazilem gimbusów :p

możesz wylecieć za takie odzywki i moge cie zjechać i staniesz sie moją farmą!


bój się teraz.
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

nie wiem gdzie są moderatorzy :) spam jak nie wiem nic na temat ... :)
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Na Zakrosie za to się tak dużo dzieje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jestem,jak każdy mam obowiązki.
Jeżeli chcecie się kłócić się,to róbcie to na priv!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

taaaaaa.......
smiley_emoticons_confusednew.gif


Krotka analiza sytuacji na dzień dzisiejszy.
Z ONZ tylko nazwa została, tracą miasto za miastem na rzecz FIQU któremu muszę pogratulować konsekwencji i realizacji.
Magnat powoli nabiera formy. Zobaczymy na ile mocno ten trening będzie wyglądał
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Coś tam dzikus z warriorem i ośla łaczka próbują zadziałać, ale jak to bywa z indywidualnościami i gra pod siebie -
niestety tak to nie działa. Czyli "LIPA" Panowie , lipa
smiley_emoticons_mttao_kehren.gif

Lukaszon opaktował się ze wszystkimi - będzie klepał festyny i patrzył się z boku na sytuacje.
No i ET: żadnego pomysłu na siebie i odgrzewanie starych kotletów.
smiley_emoticons_dinosaurier07.gif


Chyba trochę takie drugie Zakros się rysuje póki co.

Korzystając z okazji: Wesołych Świat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

smiley_emoticons_winken4.gif
A no wesołych świąt
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Smacznego jajka :)
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

smacznej choinki się gada :p

A tak właściwie to ja posta chcieć zamieścić hehe

Zapraszam wszystkie "Wicherki" do zagrania na świecie jak to się nazywało? hmm... a tak na baris hehe żartowałem, znów zagramy razem... ze starymi i chyba nowymi wrogami :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry