Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Myślę że do graczy Sigmy nikt nie ma żalu,lecz raczej chodzi o strach tych którzy nie są w sigmie lub nigdy nie byli,lecz czego się bać skoro tutaj nie gra żadna osoba decyzyjna z sigmy.
PS: nie zaczynajcie tematu ,bo po co ciągle sin ma to pisać :p
Magnat prowadzi swoją politykę i pewnie tylko gra z tymi co znali lub chcą poznać w sojuszu i pewnie nie postawi na sojusz zupełnie im nieznany.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Myślę że do graczy Sigmy nikt nie ma żalu,lecz raczej chodzi o strach tych którzy nie są w sigmie lub nigdy nie byli,lecz czego się bać skoro tutaj nie gra żadna osoba decyzyjna z sigmy.
PS: nie zaczynajcie tematu ,bo po co ciągle sin ma to pisać :p
Magnat prowadzi swoją politykę i pewnie tylko gra z tymi co znali lub chcą poznać w sojuszu i pewnie nie postawi na sojusz zupełnie im nieznany.

co ty gadasz jak ty nigdy nie byłeś w sigmie,siedzisz na sparcie na koncie które dostałeś,zawsze jak coś sie działo zmykałeś na urlop,wracałeś urlop z nowu,na barisie co ,knułeś sobie i dawałeś wszystkie info co sie działo i nadawałes, takie gumowe ucho gdzie ci cieplej tam nadajesz,żaden defowiec,żaden offowiec jestes graczem co grasz pod skrzypce jak ci zagrają i mają haka na ciebie,liczby podadzą ci ludzie ze sparty i ci co cie w magnatach nie chcieli ,zes pisał do onz i all sojuszu o przyjęcie i nikt ciebie nie chciał lepiej zamilcz człowieku ...
 
Odp: Sytuacja na świecie Baris

to strategia... myślę, że to były fejki a bedzie próba przejęcia miasta od guzika na pólłnocy m54... Cała koalicja sie potopi a sgg będzie próbować zabrać co innego

Strategia ciekawa. Był element zaskoczenia :) Prawie im się udało
smiley_emoticons_lol.gif
Pytanie tylko co na to koalicja?
smiley_emoticons_confusednew.gif


Czas na kilka liczb. Po dzisiejszych fejkach na cudaki i atakach na mnie (cel główny?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
):
punkty walki po dzisiejszym dniu
Magnat 1 829 554
I czas na główne soje z koalicji
SGG 566 337
Bumy 233 238
Korpo 146 551
Inv. War. 68 938
ET 87 946
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11382

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Strategia ciekawa. Był element zaskoczenia :) Prawie im się udało
smiley_emoticons_lol.gif
Pytanie tylko co na to koalicja?
smiley_emoticons_confusednew.gif


Czas na kilka liczb. Po dzisiejszych fejkach na cudaki i atakach na mnie (cel główny?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
):
punkty walki po dzisiejszym dniu
Magnat 1 829 554
I czas na główne soje z koalicji
SGG 566 337
Bumy 233 238
Korpo 146 551
Inv. War. 68 938
ET 87 946

JA TO CIEBIE UWIELBIAM
smiley_emoticons_biggrin.gif
JESTEM ciach
smiley_emoticons_lol.gif
reszte se dopowiedz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Strategia ciekawa. Był element zaskoczenia :) Prawie im się udało
smiley_emoticons_lol.gif
Pytanie tylko co na to koalicja?
smiley_emoticons_confusednew.gif


Czas na kilka liczb. Po dzisiejszych fejkach na cudaki i atakach na mnie (cel główny?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
):
punkty walki po dzisiejszym dniu
Magnat 1 829 554
I czas na główne soje z koalicji
SGG 566 337
Bumy 233 238
Korpo 146 551
Inv. War. 68 938
ET 87 946


hmm szkoda że my waszą akcja na cudaka naszego tak się nie chwaliliśmy :) bo wyglądała podobnie :)
To jeszcze nie koniec a dopiero początek więc sie nie cieszcie tak ;]
 
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Takie ataki zawsze cieszą :) My jeszcze akcji nie robiliśmy, ale powoli się przymierzamy :) Dzień pełen wrażeń
smiley_emoticons_nicken.gif
A z Tomem to nawet pożartować nie można chyba. Nie zna się na żartobliwej szermierce słownej
smiley_emoticons_no_sad.gif
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

hmm szkoda że my waszą akcja na cudaka naszego tak się nie chwaliliśmy :) bo wyglądała podobnie :)
To jeszcze nie koniec a dopiero początek więc sie nie cieszcie tak ;]

Gneralnie to my się nie cieszymy bo z rapków wynika, że najwięksi atakerzy z SGG nie brali udziału w tej próbie, takze z niepokojem czekamy na prawdziwą akcję.
smiley_emoticons_aufsmaul.gif
 

DeletedUser22434

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

ciekawie widać się tam u was na Barisie robi :p można się jeszcze przyłączyć do walki :D fakt że już po cudach, ale po tym co czytam to z chęcią bym się przyłączył, tylko do której strony :confused:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jak po cudach, jak budowa jeszcze trwa? A przyłączyć się ciężko będzie z powodu nieaktywnej rejestracji tutaj.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

No zdaje sie ze 28-ego startuje nowy swiat i jesli wersja podboju bedzie nowa informacyjnie podaje ze Siewcy Grozy juz nie zdaza wziasc udzialu w zadnej akcji. Miasta beda do wziecia za darmo. Z gory dziekujemy za wspolna gre i sie zegnamy.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

No zdaje sie ze 28-ego startuje nowy swiat i jesli wersja podboju bedzie nowa informacyjnie podaje ze Siewcy Grozy juz nie zdaza wziasc udzialu w zadnej akcji. Miasta beda do wziecia za darmo. Z gory dziekujemy za wspolna gre i sie zegnamy.

No kur nareszcie bo doczekać się nie mogę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

ale czego nie możesz się doczekać,
startu nowego świata, czy tych miast do wzięcia?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Nie czujesz ironi? Chodziło o szaraki a nie świat, a to że gmart tu to tak napisał jakby ich miasta dla kogoś cokolwiek znaczyły, no nie wiem chyba że jeszcze ktoś tu chce zdobywać krańce świata.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Nie czujesz ironi? Chodziło o szaraki a nie świat, a to że gmart tu to tak napisał jakby ich miasta dla kogoś cokolwiek znaczyły, no nie wiem chyba że jeszcze ktoś tu chce zdobywać krańce świata.
Drogi kolego, dobrze wiesz o ktorych miastach mowie. : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry