Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

straszne to jest naprawde, bo dowiedziałeś się o kolonie który później i tak zaparkował w którymś mieście roninów więc w żaden sposób nie wpłynąłem negatywnie na Grabarzy. W dodatku Rentai Roninow byli już na wykończeniu, więc to praktycznie nic nie zmieniało. Piszesz o tym jakbym sprzedawał co chwile info i był kretem. ciach próbuj dalej
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
mylisz pojęcia ale kończe z tobą jakąkolwiek konwersacje bo b(k)ajkopisarzem nie jestem. Masz teraz swój sojusz to możesz wyrzucać graczy, tylko nie przesadź z tym.

Żegnam


No chyba wszelkie niedopowiedzenia z sojuszem Invincible Warriors zostaly wyjasnione, kazdy moze przeczytac to i owo oraz dokonac wlasnej oceny jak wygladala sytuacja Istnienia tego sojuszu na Barisie.
Mysle ze przynajmniej przez pewien czas gracze tego sojuszu nie beda angazowac sie w dyskusje w tym temacie, co nie oznacza ze zamilkna na wiecznosc, bo kiedys pewne posty ktore glosza zla strone historii tego jakze zacnego sojuszu uciekna w otchlan zapomnienia...
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26405

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Serdeczne gratulacje za udaną akcję dla sojuszu Psychiatryk. Szacun :)
 

DeletedUser24838

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

No fajnie zrobili fajnie ! Szczere gratulacje :p
Ale pamiętajcie został jeszcze jeden :p
 

DeletedUser26405

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

zaczynaliście z czterema - został już wam tylko jeden... damy radę ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Psychiatryk kolejnego cudaka odbił? Czyli został jeden do korony?
 

DeletedUser26405

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Aktualnie 3 cudaki sa u magnatów, 2 + 1 ktory sie wlasnie buduje u psychiatryków i 1 u sgg
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Rozumieć jednak można, że przy okazji rozbicia ostatniego cudaka SGG, Magnaci z Psychiatrykiem połączą siły i ogarną wspólnie wszystkie cuda pod jednym szyldem zdobywając korony? Od zakończenia cudów (pierwotnej budowy) już mnie tu w sumie nie ma i nie wiem jak tam ustalenia na ten temat...i czy w ogóle jakieś są :)
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

No fajnie zrobili fajnie ! Szczere gratulacje :p
Ale pamiętajcie został jeszcze jeden :p


Widze niezla imprezka dzisiaj na baris ... Chcialbym Ci przyp[omniec kolego ze pare tygodni temu Ty i Twoi koledzy zapowiadali hmm odwet za te baty jakie zbieraliscie od listopada ;) tak wiec proponuje zakasac rekawy doladowac zlotko i do boju ;), a nie fakt zapomnialem ze cel podstawowy to bronic ostatniego cudaka ....
ale nie moge przestac sie smiac z tego jak pieknie wyglada sytuacja u was no wygladala na poczatku tego miesiaca... moze juz czas przyznac sie do bledu i oglosic fakt rozpadu sojuszu SGG?

Dodam ze samo pisanie jak wyglada sytuacja u was a to jak ma sie ta sytuacja rzeczywiscie nie zpowoduje ze caly swiat uwierzy w wasza wersje zdarzen , a kolega dzisiaj podbity napewno nieaktywny, ba nawet powiem ze swiecil sie na czerwono conajmniej od stycznia .... hahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26397

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Nie wypowiadam się raczej tutaj ,ale Psychiatrykowi należy się wielki szacunek za dzisiejsza akcję i wogóle za grę,robią swoje i potrafią sie zmobilizować ,a my sami jesteśmy sobie winni niestety
Gratulacje dla ekipy Psychiatryka
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Nie wypowiadam się raczej tutaj ,ale Psychiatrykowi należy się wielki szacunek za dzisiejsza akcję i wogóle za grę,robią swoje i potrafią sie zmobilizować ,a my sami jesteśmy sobie winni niestety
Gratulacje dla ekipy Psychiatryka

Az przecieram oczy ze zdumienia ;)
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

a czemu?
jaskra?

Czytam i nie wierze w to co widzę ;), chociaż osobiście uważam, że prawdziwy wypływ tego jak wygląda/ła sytuacja u was doczekam się dopiero po tym jak spadnie wasza ostatnia dyszka, a co na tą sytuacje Fiqu napewno bronił waszego cudu jak swojego , w końcu nie raz mu ratowaliście wiochy przed czerwonymi ...
 

DeletedUser26397

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ja wam szczerze gratuluję,nie szukaj podtekstów,
fajna akcja ,i chęci,byliście lepsi,co ma do tego Fiqu
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ja wam szczerze gratuluję,nie szukaj podtekstów,
fajna akcja ,i chęci,byliście lepsi,co ma do tego Fiqu

Przepraszam, ale w chwili obecnej nie jestem ani graczem Psychiatryka , ani nie można powiedzieć żebym był obecnie w obozie Psychiatryka bo nie brałem zadnego udzialu w dzisiejszej akcji dlatego mi się nie należą gratulacje. Obecnie jestem obserwatorem tego co się dzieje na świecie Baris , no i posiadam spory zeszycik z zapiskami sytuacji na świecie jaka miała miejsce w przeszłości. Co do teraźniejszości to również posiadam jakąś wiedzę, ale obecnie nie ma sensu upubliczniać zbyt wiele bo mógłbym popsuć co nie którym zabawe ;), mogę jedynie powiedzieć, że dzisiejsza akcja była planowana już od dłuższego czasu.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Niektórych jak widać mocno kłuje w oczy...szkoda, że niektórzy szukają tutaj zawsze jakichś niepotrzebnych podtekstów zamiast cieszyć się z sukcesu/pogodzić się z porażką.
 

DeletedUser26397

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Niektórych jak widać mocno kłuje w oczy...szkoda, że niektórzy szukają tutaj zawsze jakichś niepotrzebnych podtekstów zamiast cieszyć się z sukcesu/pogodzić się z porażką.

moje wypowiedzi były szczere
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jeżeli chodzi o moje zapytanie odnośnie Pana Marcina vel. Fiqu to jestem zwyczajnie ciekaw co na obecną sytuacje ma do powiedzenia lider rankingu Wojowników Barisu , jakby się nie patrzeć topowy gracz koalicji SGG.

P.S. Proszę nie doszukiwać się w moich wypowiedziach podtekstów, staram się dość dokładnie określać swoje wypowiedzi, wszelkie domysły odnośnie czegokolwiek co napisałem, czy tez nie napisałem nie powinny mieć miejsca.
 

DeletedUser26397

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

to najlepiej chyba jego samego zapytać
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jak tak poczytuje to forum, to już któryś raz poświęcasz czas, aby zacząć dyskusję o/z nim. Tak jakoś dziwne to jest...ale co ja tam wiem. Ja tutaj jedynie bierny obserwator jestem i wiedzę czerpię z tego tematu. Większość bliższych znajomych chyba już się wycofała z tego świata.

PS: Choć jakby ktoś miał jakieś konto do oddania, tak do obserwacji, to pewnie bym nie pogardził...jakby nie patrzeć, to najciekawszy świat pod względem cudaków na Grepo chyba ostatnio :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jeżeli chodzi o moje zapytanie odnośnie Pana Marcina vel. Fiqu to jestem zwyczajnie ciekaw co na obecną sytuacje ma do powiedzenia lider rankingu Wojowników Barisu , jakby się nie patrzeć topowy gracz koalicji SGG.

P.S. Proszę nie doszukiwać się w moich wypowiedziach podtekstów, staram się dość dokładnie określać swoje wypowiedzi, wszelkie domysły odnośnie czegokolwiek co napisałem, czy tez nie napisałem nie powinny mieć miejsca.

To ma do powiedzenia,że również pogratulował psycholom, w tym mnie.
I przestań się w końcu człowieka czepiać, było zostać w sojuszu, podpłynąć gdzie trzeba i pokazać mu w grze swoje przewagi czy racje, a nie strzelać focha a teraz go obszczekiwać z bezpiecznej odległości.
 
Do góry